حملات ترامپ به بایدن در مراسم پذیرش رسمی نامزدی حزب جمهوریخواه

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ترامپ، رئیس جمهور آمریکا طی سخنرانی خود در آخرین شب کنوانسیون ملی حزب جمهوریخواه رسما پذیرای نامزدی حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری نوامبر آتی شد

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه ان.پی.آر، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا طی سخنرانی خود در این شب رسما پذیرای نامزدی حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری نوامبر آتی شد در حالی که همزمان یک اجرای موسیقی و آتش بازی انجام شد.

ترامپ در سخنرانی خود عنوان کرد: این مهمترین انتخابات تاریخ کشور ما است. تا کنون هرگز یک چنین میزان اختلافی بین دو حزب یا دو فرد، از نظر ایدئولوژی، فلسفه یا دیدگاه نسبت به زمان فعلی وجود نداشته است. او وعده بایدن در سخنرانی اش برای پذیرش نامزدی رسمی خود در کنوانسیون حزب دموکرات مبنی بر اینکه"بر این فصل تاریکی در آمریکا غلبه می کند" را به چالش کشیده و گفت: آمریکا سرزمینی که گرفتار تاریکی باشد نیست. آمریکا"مشعلی است که کل جهان را روشن می کند."

او عنوان کرد: در این انتخابات تصمیم گرفته خواهد شد که آیا ما از سبک زندگی آمریکایی دفاع کنیم و یا اجازه می دهیم یک جنبش رادیکال کاملا آن را برچیده و از بین ببرد. در این انتخابات مشخص می شود که آیا ما اجازه می دهیم یک دستور کار سوسیالیست سرنوشت محبوب ما را از بین ببرد یا این که ما رویای آمریکایی را نجات می دهیم.

ترامپ در ادامه وعده داد: ما در دوره ریاست جمهوری جدید بار دیگر بزرگترین اقصاد تاریخمان را ایجاد خواهیم کرد و سریعا اشتغال را به صورت تمام و کمال بر خواهیم گرداند و درآمدهای فزاینده و رکوردی در موفقیت خواهیم داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ملانیا ترامپ: به همسرم در مقام رئیس جمهوری آمریکا نیاز داریم | DW | 26.08.2020ملانیا ترامپ خواستار انتخاب مجدد همسرش به مقام ریاست جمهوری شد. کشاندن کارزار انتخابات ریاست جمهوری به ساختمان کاخ سفید بی‌سابقه است. اکنون ترامپ این تابو را شکسته و می‌خواهد سخنرانی خود را در 'باغ رُز' انجام دهد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ادامه فراخوان پرزیدنت ترامپ و جو بایدن به حامیان‌شان در انتخابات ریاست جمهوریادامه فراخوان پرزیدنت ترامپ و جو بایدن به حامیان‌شان در انتخابات ریاست جمهوری پرزیدنت ترامپ سه شنبه شب دوبار در ویدیو کلیپ‌هایی از کاخ سفید در کنوانسیون ملی جمهوریخواهان حاضر شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بولتون: ترامپ با اقداماتش در حال احیای برجام استمشاور پیشین امنیت ملی آمریکا در یادداشتی مدعی شد که ترامپ با اقدامات خود باعث جان گرفتن توافق هسته‌ای شده است‌.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یکی از مجروحان حمله تروریستی نیوزلند: عامل حملات تروریستی نتوانست به جامعه مسلمانان آسیب بزندیک شهروند ترکیه‌ که در حمله تروریستی سال گذشته به دو مسجد در شهر کرایست چرچ نیوزلند زخمی شده بود٬ تاکید کرد که این حملات تروریستی نتوانست به جامعه مسلمانان آسیب بزند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کامالا هریس: 'رویکرد ترامپ در قبال ایران، آمریکا را منزوی کرده' - BBC News فارسیکامالا هریس نامزد معاونت ریاست جمهوری آمریکا که در کنار جو بایدن در انتخابات امسال مبارزه می کند با تاکید بر حمایت کامل از اسرائیل گفت که هرگز اجازه دسترسی ایران به سلاح هسته‌ای را نخواهند داد. خانم هریس گفت سیاست‌های دونالد ترامپ در قبال ایران، باعث انزوای آمریکا شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد ترامپ از بایدن در سخنرانی پذیرش نامزدی حزب جمهوری‌خواه - BBC News فارسیدونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا طی نطقی از کاخ سفید در آخرین شب گردهمایی جمهوری خواهان نامزدی حزب در انتخابات سوم نوامبر را پذیرفته است. او در مورد رقیب خود جو بایدن از حزب دمکرات گفت: 'در گذشته هرگز با گزینه ای روشن تر میان دو حزب، دو بینش، دو فلسفه و دو دستور کار روبرو نبوده ایم.'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »