حملات هوایی و توپخانه ‌ای رژیم صهیونیستی به غزه- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

24/05/1399 11:37 ب.ظ

رژیم صهیونیستی باز هم غزه را بمباران كرد دست‌کم سه پست دیده‌بانی در نوار غزه هدف حمله قرار گرفته‌اند این حملات با پهپاد و جنگنده‌های اف‌-۱۶ انجام شده‌اند بیت‌لاهیا، بیت حانون، بندر خان یونس و البریج مناطقی بودند که در حمله امشب هدف قرار گرفته‌اند

رژیم صهیونیستی در سلسله حملات شبانه و بامدادی خود به غزه طی یک هفته اخیر، جمعه شب هم مناطقی از آن را هدف حملات و تجاوزات خود قرار داد. در همین حال، شبکه المیادین گزارش داد که جنگنده های اسرائیلی منطقه «المیناء الجدید» در شمال غربی خان یونس واقع در جنوب غزه را هدف قرار دادند.

همزمان، رژیم صهیونیستی مرکز دیده بانی مقاومت در شمال غرب بیت لاهیا ( شمال غزه) را هدف حملات توپخانه ای خود قرار داد.

ارتش صهیونیستی بار دیگر مدعی شد که این حملات را در واکنش به پرتاب بالن های آتش زا به سمت اراضی اشغالی انجام داده است.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

ظریف توافق امارات و رژیم صهیونیستی را محکوم کردوزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگوی تلفنی با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی، ضمن ابراز تأسف نسبت به توافق ابوظبی و رژیم صهیونیستی، این اقدام را محکوم کرد.

آمریکا پیش‌نویس قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی رژیم ایران را به شورای امنیت ارائه کرد🔺آمریکا پیش‌نویس قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی رژیم_ایران را به شورای امنیت ارائه کرد ⚡️نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد اعلام کرد ایالات متحده پیش‌نویس قطعنامه تمدید تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران را به شورای امنیت ارائه کرده است.

هشدار قالیباف به ادامه دهندگان طرح عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimرئیس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که مبارزه با رژیم صهیونیستی با قدرت ادامه خواهد داشت.

عادی سازی روابط اعراب با رژیم صهیونیستی رسما کلید خورد / توافق امارات و اسرائیل برای عادی سازی- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimعادی‌سازی کامل روابط بین اسرائیل و ابوظبی دونالد ترامپ طی توئیتی در صحفه شخصی خود نوشت که نخست وزیر اسرائیل و ولی‌عهد ابوظبی بر سر عادی‌سازی کامل روابط توافق کردند رسانه‌های رژیم صهیونیستی از تعویق اجرای نقشه الحاق بخش‌های دیگری از کرانه باختری رود اردن به این رژیم در مقابل عادی سازی روابط با امارات خبر دادند

مایک پمپئو با مدیرکل آژانس درباره عدم همکاری رژیم ایران گفت‌وگو می‌کندمایک پمپئو با مدیرکل آژانس درباره عدم همکاری رژیم_ایران گفت‌وگو می‌کند وزیر خارجه آمریکا هشدار داده است که اگر ایران کاملاً با آژانس همکاری نکند جامعه بین‌المللی باید آماده اقدام باشد.

سنتکام از توقیف یک کشتی در آب‌های بین‌المللی توسط رژیم ایران خبر داد🔺سنتکام از توقیف یک کشتی در آب‌های بین‌المللی توسط رژیم_ایران خبر داد ⚡️ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده، سنتکام، با انتشار ویدئویی از توقیف یک کشتی به نام «ویلا» در آب‌های بین‌المللی خبر داد.

به نقل از شهاب نیوز، جنگنده های اسرائیلی دیشب (جمعه) یک منطقه زراعی واقع در شرق اردوگاه «البریج» در مرکز غزه را بمباران کردند.

در همین حال، شبکه المیادین گزارش داد که جنگنده های اسرائیلی منطقه «المیناء الجدید» در شمال غربی خان یونس واقع در جنوب غزه را هدف قرار دادند.

همزمان، رژیم صهیونیستی مرکز دیده بانی مقاومت در شمال غرب بیت لاهیا ( شمال غزه) را هدف حملات توپخانه ای خود قرار داد.

ارتش صهیونیستی بار دیگر مدعی شد که این حملات را در واکنش به پرتاب بالن های آتش زا به سمت اراضی اشغالی انجام داده است.

این چندمین حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه طی یک هفته گذشته است که به بهانه پرتاب بالن های آتش زا به سمت فلسطین اشغالی صورت می‌گیرد.