حملات دو طرفه حوثی‌ها و سعودی‌ها؛ ریاض: برای یک عملیات بزرگ آماده می‌شویم

04/10/1400 06:30:00 ب.ظ

حملات دو طرفه حوثی‌ها و سعودی‌ها؛ ریاض: برای یک عملیات بزرگ آماده می‌شویم جزئیات بیشتر🔽

مقامات سعودی و منابع پزشکی یمن می‌گویند که جمعه شب دو نفر در عربستان در حمله حوثی‌ها کشته شدند و از در طرف دیگر سه نفر در حمله هوایی ائتلاف به رهبری ریاض در یمن کشته شدند. عربستان سعودی روز شنبه پس از کشته شدن دو نفر و مجروح شدن هفت نفر در حمله مرگبار حوثی‌ها در پادشاهی...

عربستان سعودی روز شنبه پس از کشته شدن دو نفر و مجروح شدن هفت نفر در حمله مرگبار حوثی‌ها در پادشاهی سعودی، عملیات نظامی گسترده‌ای را در یمن آغاز می کند. سازمان دفاع غیرنظامی پادشاهی سعودی اعلام کرد که در حمله به جازان در مرز با یمن دو نفر از جمله یک سعودی و یک یمنی کشته شدند.

این نهاد در بیانیه‌ای گفت: «یک پرتابه به فروشگاهی اصابت کرد و یک شهروند سعودی و یکی از شهروندان یمنی کشته شدند و هفت غیرنظامی از جمله شش سعودی و یک بنگلادشی زخمی شدند.» حوثی‌ها مسئولیت این حمله را بر عهده گرفتند و گفتند سه موشک بالستیک شلیک کرده‌اند.

اندکی پس از این حمله، ائتلاف نظامی اعلام کرد که در حال «آماده شدن برای یک عملیات نظامی در مقیاس بزرگ» علیه حوثی‌ها است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

زلزله ۶.۸ ریشتری مناطق ساحلی اکوادور و شمال پرو را لرزاند

زلزله ای با قدرت ۶.۸ ریشتر مناطق ساحلی اکوادور و شمال پرو را لرزاند که بر اساس گزارش های اولیه دستکم ۴ کشته برجای گذاشته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

To allay your concerns, you evil British, wait for the deterrence tests of other,Nuclear Warheads from Iran.... عملیات یا جنایت ؟

عربستان: در حملات حوثی‌ها به جازان دو نفر کشته شدندائتلاف کشورهای عرب به رهبری عربستان روز جمعه اعلام کرد٬ در حملات شبه‌نظامیان حوثی به شهر جازان دو غیر نظامی کشته شدند.

سفارت آمریکا در ریاض حمله مرگبار حوثی‌ها به منطقه جازان سعودی را محکوم کردسفارت آمریکا در ریاض حمله موشکی مرگبار شب گذشته حوثی‌ها به منطقه جازان جنوب سعودی را به شدت محکوم کرد و خواستار توقف فوری این حملات شبه‌نظامیان شد. سفارت تاکید کرد که اين حملات جان شهروندان سعودی و 70 هزار آمریکایی مقيم در این کشور را به خطر می‌اندازد. تا وقتی آیت الله بایدن رئیس جمهور باشد ، ملاها در ایران کماکان موشک به پاپتی های یمن می‌فرستند و آنها هم بر سرِ شما خراب می‌کنند. پس زیادی حرف نزنید و این حرفها رو به آیت الله بایدن بزنید. چرا وقتی حضرت ترامپ( حفظه الله)سر کار بود از این غلطها نمیکردند؟فقط زر زدن بلدید. غلط کرد

حملات هوایی ائتلاف عربی در پی سقوط دو راکت حوثی در مناطق جازان و نجران سعودیائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن طی حملاتی هوایی، منابع تهدیدهای صورت گرفته، مخازن نگهداری موشک‌های بالسیک و پهپادهای حوثی را در استان‌های صعده و

دو دختر نوجوان در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» به قتل رسیدنددو دختر در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» و با شلیک گلوله به دست اعضای خانواده خود کشته شدند.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ هشدار به دو گروه سنی در مورد ابتلا به اُمیکرونوزارت بهداشت ایران روز شنبه، چهارم دی، از جان باختن ۴۲ نفر دیگر بر اثر کرونا و شناسایی حدود هزار و ۲۰۰ بیمار جدید در کشور طی شبانه‌روز گذشته خبر داد. خوب که چی؟

جو امنیتی در گالیکش در پی حضور مولوی گرگیج در مسجد فاروقیه | DW | 24.12.2021ویدئوهای منتشره در شبکه‌های اجتماعی حاکی از برقراری جو امنیتی در گالیکش استان گلستان در پی حضور مولوی محمدحسین گرگیج، امام جمعه عزل‌شده اهل سنت در مسجد فاورقیه این شهرستان است.