حمزه درویش زندانی اهل سنت: رئیسی، گرگی در لباس چوپان است

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حمزه_درویش زندانی اهل سنت: قبلا وقتی از ظلمهای رژیم میخواندم، با خودمیگفتم ظلم هست ولی نه تا حدی که رسانه‌ها میگویند؛ اما حالا میبینم بسیار بیشتر ازآن است وکم‌کاری هم از جانب زندانیان است که اطلاع_رسانی نمی‌کنند.» اخبار_ایران قوه_قضاییه اقلیتهای_مذهبی

استان‌وایر- حمزه درویش، زندانی اهل سنت با انتشار فایلی صوتی از زندان لاکان رشت با انتقاد شدید از روند دادرسی و صدور احکام «فله‌ای» در دوره ریاست ابراهیم رئیسی بر قوه قضاییه، وی را «گرگی در لباس چوپان» و خود را قربانی عدم همکاری با نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی معرفی کرده است.

این زندانی محبوس در زندان لاکان رشت در ادامه این فایل صوتی با اشاره به عدم رسیدگی به وضعیت زندانیان بیمار در زندان‌های ایران خطاب به رئیس قوه قضاییه می‌گوید: «آقای رئیسی هیچ می‌دانی در زندان‌های ایران چه خبر است. هیچ می‌دانی در بازداشتگاه اوین بند ۲۰۹ وزارت اطلاعات و بند ۲ الف سپاه چه ظلم‌ها و جنایت‌هایی در حق زندانیان سیاسی می‌شود. در همین زندان لاکان سالن ۸ آدمی داریم که چهار سال است در زندان کور شده رسیدگی نمی‌شود. آدمی داریم بیماری سل گرفته رسیدگی نمی‌شود.

حمزه درویش در این فایل صوتی درباره شرایط کنونی پرونده خود می‌گوید: «۴ سال است که به دنبال اعاده دادرسی هستم و بارها درخواست اعاده دادرسی کردم؛ اما قوه قضاییه می‌گوید تو چه گناهکار باشی چه بی‌گناه برای ما فرقی ندارد تا زمانی که تائید وزارت اطلاعات نباشد ما درخواست اعاده دادرسی تو را نمی‌پذیریم. الآن هم مرا به‌زور اینجا آورده‌اند تا نتوانم درخواست اعاده دادرسی خود را پیگیری کنم. هر هفته هم مرا می‌برند و شکنجه می‌کنند تا همکاری را با این جنایت‌کارها قبول کنم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خدمات زندانبانی ایران در دنیا کم‌نظیر استحاج محمدی، رئیس سازمان زندان‌ها:خدمات زندانبانی_ایران در دنیا کم‌نظیر است رئیس سازمان زندان‌ها گفت: اقدامات و خدمات زندانبانی ما در بسیاری از شاخص‌ها در دنیا کم‌نظیر است هرچند با نقطه مطلوب و آنچه براساس آموزه‌های دینی توقع است، هنوز فاصله داریم.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

جوزپ بورل: روابط اتحادیه اروپا و ترکیه به «مقطع سرنوشت سازی» رسیده استرهبران اتحادیه اروپا هفته آینده قرار است در جریان نشست سران در بروکسل مهم‌ترین موضوعات روز به ویژه مسئله بحران جاری در شرق مدیترانه و نیز روابط با ترکیه را بررسی کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

غیرضروری دانستن آموزش ساده‌ترین راه مواجهه با کروناست- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimوزیر آموزش و پرورش: با کرونا کنار آمده‌ایم ساده‌ترین راه در مواجهه با ویروس کرونا این است که بگوییم آموزش غیرضروری است باید متوجه خسارات ناشی از آموزش غیرحضوری هم باشیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دیوان عالی کشور رای پرونده روح الله زم را صادر کردرییس دیوان عالی کشور: *پرونده حکم اعدام ۳ نفر از محکومان اعتراضات آبان ۹۸ در حال رسیدگی است *وضعیت پرونده بابک زنجانی تمام شده و دست ما نیست و در مرحله اجرا است *رسیدگی به پرونده زم در دیوان تمام شده و رای آن اعلام خواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ناوالنی، منتقد پوتین: پس از درمان به روسیه باز می‌گردمالکسی ناوالنی،‌ منتقد سرشناس ولادیمیر پوتین که به دلیل مسمومیت همچنان در بیمارستانی در برلین بستری است،‌ با انتشار تصویری از خود، از بهبود حالش خبر داده است؛ او گفته است پس از درمان به کشورش بازمی‌گردد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

سونامی سالمندی در انتظار ایرانسونامی سالمندی در انتظار ایران وزارت بهداشت: *افزایش نرخ سالمندی کشور از ۹درصد در ۳۰ سال آینده به ۲۵ درصد می‌رسد *در بلند مدت شاهد سالخوردگی زنانگی خواهیم بود برای اولین بار در جهان در ۳۰ سال آینده تعداد سالمندان از تعداد کودکان و خردسالان بیشتر خواهد بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »