حمایت شش تشکل صنفی کارگران از اعتصاب سراسری کارگران صنعت نفت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شش تشکل صنفی کارگران در ایران با انتشار بیانیه مشترکی از اعتصاب سراسری کارگران پروژه‌ای‌ و پیمانکاری‌ صنایع نفت و پتروشیمی حمایت کردند. اخبار_ایران اعتصاب_سراسری

اتحاد بازنشستگان» رسیده است.

شش تشکل صنفی کارگران در بیانیه خود «اعتصاب سراسری، متحد و نیرومند کارگران پروژه‌ای‌ و پیمانکاری‌ صنایع نفت و پتروشیمی» را محصول مطالبات و ارادۀ مشترک آنها برای دستیابی به خواسته‌های‌شان دانسته و به میدان آمدن کارگران رسمی و اعلام پشتیبانی از خواسته‌های مشترک یکدیگر را همچون سیل خروشانی که به راه افتاده و پرتوان ادامه دارد؛ معرفی کرده‌اند.

شش تشکل صنفی کارگران این اتحاد و همبستگی را الگوئی برای همۀ کارگران دانسته و آنرا درسی بزرگ برای سایر کارگران اعلام کرده‌اند. بر اساس بیانیه شش تشکل صنفی کارگران بخشی از خواست‌های کارگران شاغل درصنایع نفت و پتروشیمی مربوط به شرایط شغلی ویژۀ آنها و همچنین اعتراض به شرکتهای پیمانکاری‌ است که استثمار کارگران را در این صنایع مضاعف کرده‌اند: «اما دیگر خواسته‌های کارگران اعتصابی خواست مشترک همۀ کارگران در سراسر کشور است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنجمین روز اعتصاب در صنعت نفت: حمایت خانواده معترضان آبان۹۸ از کارگراننفتچی به تشکیل هسته های صندوق مالی و انبار ارزاق نیاز دارد ؛ حمایت زبانی لازم ولی کافی نیست. در عمل و پراتیک رساندن پول و آذوقه به خانواده اعتصابی ضرورت دارد. هر مسافر میتواند تعدادی پیراهن و کفش و شلوار برای تاجری بیاورد و بجای دریافت دلاری پول به هسته های صندوق اعتصاب ریخته شود. دارو و شیر خشک و برنج و حبوبات و روغن انبار اعتصاب نفتچی ذخیره گردد تا توزیع گردد.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتصاب کارگران ده‌ها شرکت صنعت نفت و گاز ایران؛ احمدی‌نژاد حمایت کردشماری از نهادهای کارگری ایران روز یکشنبه با انتشار فهرستی اعلام کردند تاکنون کارگران بیش از ۶۱ شرکت صنعت نفت و گاز و پتروشیمی این به کارزار اعتصاب پیوسته‌اند. نه_به_جمهوري_اسلامي
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابلاغ آیین نامه حمایت از اطفال و نوجوانان در معرض خطر توسط جهانگیریبا امضای معاون اول رئیس جمهور، آیین نامه اجرایی شناسایی و حمایت از اطفال و نوجوانان در معرض خطر یا بزه دیده ابلاغ شد. همانند ابلاغ دلار جهانگیری زرشک طوسی کم‌بود،اینم اضافه کردین خدا به داد اطفال و نوجوانان برسه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بایدن: خروج سربازان آمریکایی پایان حمایت از افغانستان نیست | DW | 26.06.2021جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در دیدار خود با اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان از ادامه حمایت آمریکا از آن کشور سخن گفت. قرار است سربازان آمریکایی و دیگر کشورهای عضو ناتو تا ۱۱ سپتامبر خاک افغانستان را ترک کنند. غنی از امریکا به افغانستان چه آورد؟ ضروری: کدام مشاور برایش بگوید که نکتایی تا سر زانو بسته نمی‌شود. طالبان نصف افغانستان رو تصرف کرده ، وعده لولو سره خرمن میدی؟ این رفتارشون غیرمسولانه‌س! وقتی کشوری که زیربنای دموکراسی نداره رو اشغال می‌کنن و الان میخوان برن!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جو بایدن در دیدار با اشرف غنی: با وجود خروج نظامیان حمایت از افغانستان متوقف نمی‌شودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. پس چرا وقتی اسرائیل حمله کرد کاری نکردی بزک نمیر بهار میاد خربزه با خیار میاد. طالبان بیشتر افغانستان رو گرفت و بایدن در حال وعده دادن های سرخرمن. تاریخ نشان داده است که گسترش آشوب در خاورمیانه، ساسیت اصلی دمکرات ها است. ابتدا خاورمیانه را به دست تروریست ها میدهند، سپس بر علیه آنها بیانه های بی ارزش میدهند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بیانیه جو بایدن به مناسبت روز جهانی حمایت از قربانیان شکنجه: همه باید برای پایان دادن به این رفتار غیرانسانی تلاش کنیم♦️ بیانیه جو بايدن به مناسبت روز جهانی حمایت از قربانیان_شکنجه : همه باید برای پایان دادن به این رفتار غیرانسانی تلاش کنیم no2terroristmullahselection IranProtests Irantruth USABehFarsi WhiteHouse مبارزه با شکنجه از جمله از طریق خلع ید از رژیم آخوندها در تهران میگذرد. بايدن باید انتصاب رئیسی_جلاد۶۷ را محکوم کند و در کنار مردم ایران برای سرنگونی این رژیم و کسب آزادی به ایستد. احتمالا با همکاری با حکومت اسلامی میخواد شکنجه رو پایان بده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »