حمایت مجلس قانونگذاران منطقه آزاد جامو و کشمیر از آذربایجان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مجلس قانونگذاران منطقه جامو و کشمیر آزاد تحت کنترل پاکستان٬ همبستگی خود را با مردم آذربایجان اعلام کرد.

بشارت حسین، رئيس مجلس قانونگذاران منطقه آزاد جامو و کشمیر تحت کنترل پاکستان با ارسال پیامی به علی علی‌زاده سفیر باکو در اسلام آباد٬ همبستگی این منطقه با مردم آذربایجان را اعلام کرد.

وی در این پیام با محکوم کردن رویکرد تهاجمی ارمنستان علیه مردم آذربایجان تاکید کرد: از حمایت باکو از مردم کشمیر در مجمع سازمان همکاری اسلامی سپاسگزاریم.وی از اتحادیه اروپا و سازمان‌های بین‌المللی به دلیل رد مواضع دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حمایت از اسرائیل و به رسمیت شناختن دولت فلسطین توسط جامعه جهانی قدردانی کرد.

حسین همچنین اظهار داشت: از تلاش‌های ترکیه٬ پاکستان، عربستان سعودی، ایران، الجزایر، مالزی، اندونزی ، کویت و سایر کشورها در راستای تشکیل دولت مستقل فلسطین سپاسگزاریم. وی تاکید کرد که کشورهای اسلامی باید از فشار ایالات متحده آمریکا و اسرائیل جلوگیری کرده و از مردم کشمیر و فلسطین برای دستیابی به استقلالشان حمایت کنند.

گفتنی است در نشست روز گذشته مجلس قانونگذاران منطقه آزاد جامو و کشمیر٬ مصوبه شماره 198 در حمایت از جمهوری آذربایجان و فلسطین به تصویب رسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا قصد دارد با فروش سلاح به عربستان سعودی از مبارزه آن با ایران حمایت ‌کندوزیر امور خارجه آمریکا گفت کشورش در خصوص فروش سلاح‌ به عربستان سعودی جهت حمایت از مبارزه آن با ایران مصمم است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئيس مجلس ایران: عده‌ای می‌خواهند اقتصادمان در انحصارشان باشدرئیس مجلس ایران گفت اقتصادی که 80 درصد دولتی و در گرو تصمیم‌گیری افرادی خاص باشد، نتیجه‌اش چیزی می‌شود که دیده‌ می‌شود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چرا نابینایان نمی توانند نماینده مجلس شوند؟نابینایان کشور از توانایی‌ها و تحصیلات عالیه‌ای برخوردارند و توانسته‌اند در زمینه تحصیل در دانشگاه‌ها سهم بسیار زیادی را به خود اختصاص دهند به طوریکه طبق آمارها بیش از ۴۰ درصد دانشجویان معلول کشور، نابینا هستند، اما به نظر این قشر در زمینه اشتغال با مشکلات جدی دست و پنجه نرم می‌کند، به طوریکه به گفته فعالان حقوق نابینایان «نرخ بیکاری در این قشر نسبت به جامعه عادی چهار برابر است».
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش عملکرد نمایندگان استان اردبیل در ۱۰۰ روز اول مجلس یازدهم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض نمایندگان مجلس ایران به اجبار نامگذاری فیلم‌های سینمایی به زبان فارسیبرخی نمایندگان مجلس ایران نسبت به لزوم نامگذاری فیلم‌های سینمایی تولید این کشور به زبان فارسی انتقاد کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کلی کرفت: شورای امنیت از خواست آمریکا برای قطع فوری حمایت ایران از حوثی‌های یمن پشتیبانی کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خب شما به حقوق بشر عقیده دارید و حافظ منافع کل بشریت در سراسر دنیا هستید چرا از عربستان برای جنایت هایش در یمن حمایت میکنید؟ شما ده هزار مایل دور از مرزهایتان در خاورمیانه چکار دارید؟ شما با پول مالیات آمریکایی ها کل جهان را ناامن کرده اید. شما همدست عربستان در جنایت 9/11 هستید وهمچنین از آمریکا بخواهد تا از داعش حمایت نکند این جمله را باید اینطور تصحیح کرد: شورای امنیت از خواست ایران برای قطع فوری حمایت امریکا از عربستان متجاوز حمایت کند! ---- یک سوال : امریکا چرا درخواست خود از شورای امنیت را بصورت آمرانه و دستوری مطرح می کند؟! امریکا فقط یکی از اعضای شورای امنیت است!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »