حمایت مالی سازمان ملل از کشورهای فقیر برای مقابله با کرونا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سازمان ملل متحد 2 میلیارد برای مقابله با ویروس کرونا در اختیار به کشورهای فقیر خواهد گذاشت - خبرگزاری آناتولی

25.03.2020آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد اعلام کرد: دو میلیارد دلار برای مقابله با ویروس کرونا در اختیار فقیرترین کشورهای جهان خواهیم گذاشت.

وی افزود: این ویروس تهدیدی برای تمام بشریت است و تمام کشورها برای مقابله آن همکاری کنند. حتی کشورهای ثروتمند با سیستم بهداشتی از این ویروس در امان نمانده‌اند. به گزارش وبسایت «ورلدوماستر»، تاکنون 423 هزار و 297 نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا مبتلا شده و 18هزار و 906 تن بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دبیر کل سازمان ملل: توجه‌ خود را به کرونا معطوف کنید که دشمن مشترک بشریت استدبیرکل سازمان ملل متحد روز دوشنبه 23 مارس، خواستار آتش بس فوری کلیه درگیر‌ی‌ها در سراسر جهان در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران در تعارض با قواعد انسانی و قوانین سازمان ملل متحد استرئیس جمهوری اسلامی ایران تشکیل دولت جدید در تونس را فرصتی مغتنم و تازه در گسترش روابط و همکاری‌های دوکشور دانست و بر ضرورت تلاش در راستای توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات فی مابین تاکید کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بانک جهانی به جنگ کرونا می رودرییس بانک جهانی از اختصاص ۱۵۰ میلیارد دلار بودجه برای مقابله با کرونا خبر داد. آخوند خامنه‌ای و شازده مجتبی از ۹۵ میلارد دلار چپاول کرده خود کمی خرج ملت کنند تا بودجه های بانک_جهانی برای دزدی های بعد فراهم شود. کورونا KhameneiVirus
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شهادت ۴۳ نفر از کادر بهداشتی و درمانی کشورسخنگوی ستاد مقابله با کرونا از شهادت ۴۳ نفر از کادر بهداشتی و درمانی کشور در مقابله با کرونا خبر داد. درود . خداوند رحمتشون کنه و به خانواده هاشون صبر بده .
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دعوت گوترش به 'آتش‌بس جهانی' و 'جنگ فراگیر' علیه کرونادبیرکل سازمان ملل: دشمن مشترک جهان کروناست در کشورهای آسیب دیده از جنگ، سیستم‌های بهداشتی از بین رفته‌اند تمامی جنگ‌ها در جهان باید متوقف شوند سازمان ملل به دو میلیارد دلار جهت کمک به کشورهای فقیر برای مقابله با کرونا نیاز دارد همه جنگها که زیر سر اسلام و آخوند که همش توی خاورمیانه است و با کمک شماها دارید استفادشو میبرید شما تا به حال از این حرفها زده بودید نه چون شما نوکر امریکا هستید واین دولت فاشیست جانی عامل همه بدبختی ها وجنگها در جهانه. حتی در زمان کرونا هم این دولت تروریست نقشه جنگ به ایران میکشید اما توسط وزیر جنگش خر فهم شد که با ایران نمی توان جنگید شماامیریکا را جمع کنید .تمام میشود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بانک مرکزی آمریکا ترمز طلا را برید؛ جهش ۱۱۶ دلاری فلز زرد در ۷ ساعتهمزمان با اعلام سیاست‌های بانک مرکزی آمریکا برای حمایت کم‌سابقه از بازارهای مالی و کسب و کارها، قیمت جهانی طلا در جریان معاملات روز سه‌شنبه با جهش ۱۱۶ دلاری مواجه شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »