اعتراضات_پاییز_۹۸

اعتراضات_پاییز_۹۸

حمایت آیت‌الله خامنه‌ای از افزایش قیمت بنزین

17/11/2019 09:38:00 ق.ظ

رهبر ایران اعتراض‌های صورت گرفته در روزهای اخیر و «تخریب و آتش زدن» را «کار «اشرار» دانسته و گفته «ضد انقلاب و دشمنان ایران همیشه از این‌گونه تخریب‌ها و ناامنی‌ها حمایت کرده‌اند.» اعتراضات_پاییز_۹۸ اخبار_ایران

آقای خامنه‌ایروز یکشنبه (۲۶ آبان) در نخستین واکنش خود به اعتراضات به سه برابر شدن بهای بنزین در ایران این مطلب را بیان کرده است.خامنه‌ای افزوده «سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست.»

دروغ بگو تا رستگار شوی | DW | 23.07.2021 عفو بین‌الملل: علیه معترضان خوزستان از گلوله‌های ساچمه‌ای استفاده شده | DW | 23.07.2021 خامنه‌ای پس از هشت روز به اعتراضات خوزستان واکنش نشان داد | DW | 23.07.2021

رهبر ایران اعتراض‌های صورت گرفته در روزهای اخیر و «تخریب و آتش زدن» را «کار «اشرار» دانسته و گفته «ضد انقلاب و دشمنان ایران همیشه از این‌گونه تخریب‌ها و ناامنی‌ها حمایت کرده‌اند.»با سه برابر شدن قیمت بنزین بسیاری از شهرهای ایران با تجمعات اعتراضای فراوانی رو‌به‌رو شدند و درگیری‌هایی میان معترضان و پلیس گزارش شد.

در جریان این اعتراض‌ها گزارش‌ها حکایت از کشته شدن دست‌کم ۱۰ نفر دارد.۵۰ شهر ایران شاهد برپایی این تجمعات اعتراضی بودند که در نهایت منجر به قطع شدن اینترنت از سوی نهاد‌های مسئول شد تا بتوانند این اعتراض‌ها را کنترل کنند. ادامه مطلب: ایران وایر »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

استقبال تظاهرکنندگان بصره از حمایت آیت‌الله علی سیستانیتظاهرکنندگان عراقی ترمینال اصلی چاههای نفت جزایر مجنون در شمال استان بصره را تصرف کرده و بسته‌اند.

حمایت آیت‌الله سیستانی از اعتراض‌ها؛ 'عراق برای همیشه تغییر کرده'آیت‌الله علی سیستانی، از روحانیون شیعه مقیم عراق روز جمعه به شکل کامل از اعتراض‌های این کشور حمایت کرد و گفت که عراق هرگز شبیه به دوران پیش از اعتراضات نخواهد شد. این روحانی بانفوذ از مقام‌های عراق خواست تا هرچه سریعتر نسبت به درخواست‌های معترضین واکنش نشان دهند.

دادگاه استیناف بار دیگر از درخواست کنگره برای مدارک مالیاتی ترامپ حمایت کرددادگاه استیناف بار دیگر از درخواست کنگره برای مدارک مالیاتی ترامپ حمایت کرد دادگاه استیناف با ۸ رای موافق در برابر ۳ رای مخالف درخواست رئیس جمهور برای استماع دوباره بحث بر سر غیرقانونی بودن احضاریه کنگره برای «موسسه حسابرسی مزارز» را رد کرد.

'اصلاح نرخ بنزین برای حمایت ‌از کم‌درآمدها شوخی است' | DW | 15.11.2019بنزین در ایران سهمیه‌بندی و دو نرخی شد. دولت می‌گوید هدف از این اقدام، کمک به ۱۸ میلیون خانوار کم‌درآمد است. جمشید پژویان، اقتصاددان، به دویچه‌وله می‌گوید این وعده شبیه یک شوخی است.

جفری: حمایت ما از نیروی‌های دموکراتیک سوریه موقت است

همکاری همه قوا برای اجرای مصوبه مدیریت مصرف سوخت و حمایت از معیشت اقشار کم درآمد/ پرداخت کمک‌های حمایتی، ماهانه و بدون وقفه/ آغاز پرداخت‌های آبان ماه از هفته آیندهجلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه روز شنبه با حضور اعضاء و سران سه قوه تشکیل شد. در ابتدای این جلسه پس از ادامه مباحث اصلاح ساختاری بودجه و اصلاح و مقاوم سازی اقتصاد، وزیر کشور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، گزارشی را از روند اجرای مصوبه جلسات گذشته سران قوا ارایه کردند. 😐🤔🤔