حمایت آیت‌الله خامنه‌ای از افزایش قیمت بنزین

17/11/2019 09:38:00 ق.ظ

اعتراضات_پاییز_۹۸

رهبر ایران اعتراض‌های صورت گرفته در روزهای اخیر و «تخریب و آتش زدن» را «کار «اشرار» دانسته و گفته «ضد انقلاب و دشمنان ایران همیشه از این‌گونه تخریب‌ها و ناامنی‌ها حمایت کرده‌اند.» اعتراضات_پاییز_۹۸ اخبار_ایران

آقای خامنه‌ایروز یکشنبه (۲۶ آبان) در نخستین واکنش خود به اعتراضات به سه برابر شدن بهای بنزین در ایران این مطلب را بیان کرده است.خامنه‌ای افزوده «سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست.»

رهبر ایران اعتراض‌های صورت گرفته در روزهای اخیر و «تخریب و آتش زدن» را «کار «اشرار» دانسته و گفته «ضد انقلاب و دشمنان ایران همیشه از این‌گونه تخریب‌ها و ناامنی‌ها حمایت کرده‌اند.»با سه برابر شدن قیمت بنزین بسیاری از شهرهای ایران با تجمعات اعتراضای فراوانی رو‌به‌رو شدند و درگیری‌هایی میان معترضان و پلیس گزارش شد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

استقبال تظاهرکنندگان بصره از حمایت آیت‌الله علی سیستانیتظاهرکنندگان عراقی ترمینال اصلی چاههای نفت جزایر مجنون در شمال استان بصره را تصرف کرده و بسته‌اند.

حمایت آیت‌الله سیستانی از اعتراض‌ها؛ 'عراق برای همیشه تغییر کرده'آیت‌الله علی سیستانی، از روحانیون شیعه مقیم عراق روز جمعه به شکل کامل از اعتراض‌های این کشور حمایت کرد و گفت که عراق هرگز شبیه به دوران پیش از اعتراضات نخواهد شد. این روحانی بانفوذ از مقام‌های عراق خواست تا هرچه سریعتر نسبت به درخواست‌های معترضین واکنش نشان دهند.

دادگاه استیناف بار دیگر از درخواست کنگره برای مدارک مالیاتی ترامپ حمایت کرددادگاه استیناف بار دیگر از درخواست کنگره برای مدارک مالیاتی ترامپ حمایت کرد دادگاه استیناف با ۸ رای موافق در برابر ۳ رای مخالف درخواست رئیس جمهور برای استماع دوباره بحث بر سر غیرقانونی بودن احضاریه کنگره برای «موسسه حسابرسی مزارز» را رد کرد.

'اصلاح نرخ بنزین برای حمایت ‌از کم‌درآمدها شوخی است' | DW | 15.11.2019بنزین در ایران سهمیه‌بندی و دو نرخی شد. دولت می‌گوید هدف از این اقدام، کمک به ۱۸ میلیون خانوار کم‌درآمد است. جمشید پژویان، اقتصاددان، به دویچه‌وله می‌گوید این وعده شبیه یک شوخی است.

جفری: حمایت ما از نیروی‌های دموکراتیک سوریه موقت است

همکاری همه قوا برای اجرای مصوبه مدیریت مصرف سوخت و حمایت از معیشت اقشار کم درآمد/ پرداخت کمک‌های حمایتی، ماهانه و بدون وقفه/ آغاز پرداخت‌های آبان ماه از هفته آیندهجلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه روز شنبه با حضور اعضاء و سران سه قوه تشکیل شد. در ابتدای این جلسه پس از ادامه مباحث اصلاح ساختاری بودجه و اصلاح و مقاوم سازی اقتصاد، وزیر کشور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، گزارشی را از روند اجرای مصوبه جلسات گذشته سران قوا ارایه کردند. 😐🤔🤔

استان‌وایر- آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران با حمایت از طرح افزایش نرخ بنزین گفت که این تصمیم در جلسه سران قوا اتخاذ شده و باید اجرا شود.همزمان تجمع تظاهرکنندگان در بندر ام قصر که ورودی اصلی کالاهای خارجی به عراق است ادامه دارد و در اقتصاد عراق اختلال ایجاد کرده است.حق نشر عکس Getty Images آیت‌الله سیستانی در آغاز اعتراض‌ها به شکل محتاطانه‌ای از آن حمایت کرد و تجمع مسالمت‌آمیز را"روشی آبرومند" برای بیان خواسته‌ها توصیف کرد.بخش انگلیسی صدای آمریکا - یک دادگاه استیناف روز چهارشنبه اعلام کرد که در تصمیم ماه اکتبر دادگاه بدوی تجدید نظر نخواهد کرد و از احضاریه صادره مجلس نمایندگان برای موسسه حسابداری پرزیدنت دونالد ترامپ به منظور دریافت سوابق مالی اش حمایت می کند.

آقای خامنه‌ای روز یکشنبه (۲۶ آبان) در نخستین واکنش خود به اعتراضات به سه برابر شدن بهای بنزین در ایران این مطلب را بیان کرده است. خامنه‌ای افزوده «سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست. مهرداد فرهمند گزارش می‌دهد.» رهبر ایران اعتراض‌های صورت گرفته در روزهای اخیر و «تخریب و آتش زدن» را «کار «اشرار» دانسته و گفته «ضد انقلاب و دشمنان ایران همیشه از این‌گونه تخریب‌ها و ناامنی‌ها حمایت کرده‌اند. بعد از پایان نماز جمعه نیز بسیاری از هواداران آیت‌الله سیستانی در شهرهای مختلف از جمله بصره و ناصریه دست به راهپیمایی زدند.» با سه برابر شدن قیمت بنزین بسیاری از شهرهای ایران با تجمعات اعتراضای فراوانی رو‌به‌رو شدند و درگیری‌هایی میان معترضان و پلیس گزارش شد. در جریان این اعتراض‌ها گزارش‌ها حکایت از کشته شدن دست‌کم ۱۰ نفر دارد. رئیس جمهوری آمریکا در ماه آوریل از کمیته مجلس نمایندگان شکایت کرد که با صدور احضاریه ها فرای اختیارات تحقیقاتی کنگره عمل کرده است.

۵۰ شهر ایران شاهد برپایی این تجمعات اعتراضی بودند که در نهایت منجر به قطع شدن اینترنت از سوی نهاد‌های مسئول شد تا بتوانند این اعتراض‌ها را کنترل کنند. این درگیری‌ها در برخی نقاط به خشونت‌های مرگبار نیز کشیده شد و عصر روز جمعه در بغداد دستکم دو نفر در پی شلیک گلوله کشته شدند. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: .