حمایت ترکیه از 1000 خانواده‌ نیازمند در زیمبابوه

27/04/1399 01:56 ب.ظ

آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا) در راستای مبارزه با کرونا از ارسال کمک‌های بهداشتی و مواد غذایی به زیمبابوه خبر داد. 17.07.

17.07.

2020 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه (تیکا)٬ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: در راستای مقابله با ویروس کرونا (کووید-19) و حمایت از نیازمندان٬ بین هزار خانواده نیازمند از جمله در مناطق ماروندرا و چگوتوی زیمبابوه بسته‌های مواد غذایی و اقلام بهداشتی توزیع شده است.

بر اساس این بیانیه، در راستای این کمک‌رسانی که با همکاری تیکا و سفارت ترکیه در هراره صورت گرفت، بسته‌های غذایی شامل شکر، برنج، آرد، روغن و محصولات بهداشتی مانند صابون بین نیازمندان توزیع شده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

'این ترکیه، ترکیه قدیم نیست'؛ چرخش در سیاست‌ خارجی ترکیهبه دنبال گسترش حضور ترکیه در خاورمیانه و شمال آفریقا، بحث نظامی‌گری در سیاست خارجی این کشور قوت گرفته است. از جمله اقدامات آنکارا، اتخاذ استراتژی دریایی موسوم به 'میهن آبی' است که به مسائل امنیتی در مدیترانه شرقی اولویت می‌دهد و دیپلماسی را به حاشیه می‌راند.

حمایت ترامپ از هشتگ «اعدام نکنید» در ایران

ترامپ با هشتگ «اعدام نکنید» در توییتر به فارسی از محکومان آبان حمایت کردرئيس‌جمهوری ایالات متحده در صفحه توئیتر خود نوشت: «اعدام این سه نفر پیامی اسفناک به دنیا می‌فرستد و نباید انجام شود.»

نظرسنجی: دو سوم آمریکایی‌ها از مجازات اعدام حمایت می‌کنندنظرسنجی موسسه بریتانیایی «یوگاو» نشان می‌دهد که بیشتر رهبران مذهبی آمریکا از مجازات اعدام برای جرایم خطرناک دفاع می‌کنند.

حمایت رئيس جمهور آمریکا از کمپین «اعدام نکنید» | DW | 15.07.2020درخواست‌ها برای توقف احکام اعدام سه تن از جوانان بازداشت‌شده در اعتراض‌های آبان ۹۸ با هشتگ «اعدام نکنید» ادامه دارد. دونالد ترامپ، رئيس جمهور آمریکا نیز در توئیتی به زبان فارسی از کارزار «اعدام_نکنید» حمایت کرد.

انتقاد مجدد ترکیه از حملات ارمنستان به خاک آذربایجان