حمایت 3 فعال مدنی تُرک ایران از اعتصاب عباس لسانی

23/03/1400 11:17 ب.ظ

حمایت 3 فعال مدنی تُرک ایران از اعتصاب عباس لسانی مهرداد شیخی، علی و رضا واثقی، از فعال مدنی تُرک ایران در حمایت از اعتصاب عباس لسانی، دیگر فعال مدنی این کشور دست به اعتصاب غذا زدند.

مهرداد شیخی، علی و رضا واثقی در حمایت از اعتصاب عباس لسانی در اعتراض به «عدم رعایت اصل تفکیک جرائم و انتقال زندانیان جرائم خشن به بند زندانیان سیاسی» اعتصاب غذا کردند. - خبرگزاری آناتولی مهرداد شیخی، علی و رضا واثقی، از فعال مدنی تُرک ایران در حمایت از اعتصاب عباس لسانی، دیگر فعال مدنی این کشور دست به اعتصاب غذا زدند.

به گزارش خبرگزاری «هرانا»، این فعالان مدنی محبوس در زندان اردبیل، اقدام مذکور در حمایت از عباس لسانی که در اعتراض به «عدم رعایت اصل تفکیک جرائم و انتقال زندانیان جرائم خشن به بند زندانیان سیاسی» اعتصاب کرده، صورت گرفته است.

گفتنی است عباس لسانی با انتشار نامه‌ای سرگشاده، اعلام کرد که برای اعتراض به وضعیت زندانیان سیاسی در ایران از روز یکشنبه 23 خرداد ماه (13 ژوئن 2021) اعتصاب غذای خشک «بدون آب» خود را آغاز خواهد کرد. وی 25 دی‌ماه 1397 در شعبه 2 دادگاه انقلاب تبریز بازداشت و به زندان اردبیل منتقل شده و علیرغم مواجهه با مشکلات پزشکی مانند فشار خون، دیسک کمر و ناراحتی قلبی از رسیدگی پزشکی و اعزام به بیمارستان خارج از زندان محروم مانده است.

از سوی دیگر یوسف کاری، دیگر فعال مدنی تُرک ایران نیز که در زندان اردبیل محبوس است نیز در اعتراض به «عدم رعایت اصل تفکیک جرائم و انتقال زندانیان جرائم خشن به محل نگهداری زندانیان سیاسی و در حمایت از عباس لسانی، از روز شنبه 22 خرداد دست به اعتصاب غذا زده است. headtopics.

ادامه مطلب:
aa_persian »

تقدیر از حمایت های دکتر روحانی از طرح تحول سلامتخاک عالم بر سر شون که کور هستند و مردم رو نمیبینند ar_moezi روحانی_حمایت_از_تعویق_کنکور تعویق کنکور سراسری مطالبه ملی ar_moezi باید گفت خسارتی که دولت شما به مردم زد در تاریخ بشریت بی‌مثال بوده و احتمالاً خسارت مغول‌ها‌ به کشور کمتر از افتضاحات دولت شما بوده است.😒😏

فعال مدنی تُرک ایران: اعتصاب غذای بدون آب را آغاز می‌کنمفعال مدنی تُرک ایران: اعتصاب غذای بدون آب را آغاز می‌کنم عباس لسانی، فعال مدنی تُرک ایران و زندانی سیاسی اعلام کرد که در اعتراض به وضعیت زندانیان سیاسی این کشور دست به اعتصاب غذای بدون آب خواهد زد. صلیبچیها با ایرانشهریهای نژادپرست شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران مانع اصلی هرگونه اتحاد ملتهای ایرانیان و مانع اتحاد ملتهای ایرانیان با ملتهای تورکان جغرافیای 'حضوریکتائی' مدنیت بزرگ مشترک ده هزارساله ی(انجمن مغان) ملتهای منطقه اند. بیاد آب منو بخوره

بازداشت چند ساعته و ضرب و شتم ۵ فعال مدنی از جمله نرگس محمدی

زندان مرکزی اردبیل؛ اعتصاب‌غذای یوسف کاری در حمایت از عباس لسانییک تروریست در زندان مجازات عادلانه خود را نیکشد... نتیجه کار امنیتی علیه مردم، همین است... اعدام

تصاویری از واکسیناسیون ملی‌پوشان اسپانیا پیش از اولین مسابقه در یورو ۲۰۲۰گروهی پزشکی از ارتش اسپانیا با حضور در محل تمرین اعضای تیم ملی فوتبال این کشور واکسن کرونا را به آنها تزریق کرد. 2021

پوتین ضمن ستایش از ترامپ ابراز امیدواری کرد بایدن کمتر از او «دمدمی مزاج» باشدپوتین ضمن ستایش از ترامپ ابراز امیدواری کرد بایدن کمتر از او «دمدمی مزاج» باشد جزئیات بیشتر🔽

مهرداد شیخی، علی و رضا واثقی در حمایت از اعتصاب عباس لسانی در اعتراض به «عدم رعایت اصل تفکیک جرائم و انتقال زندانیان جرائم خشن به بند زندانیان سیاسی» اعتصاب غذا کردند.استانبول/ خبرگزاری آناتولی

مهرداد شیخی، علی و رضا واثقی، از فعال مدنی تُرک ایران در حمایت از اعتصاب عباس لسانی، دیگر فعال مدنی این کشور دست به اعتصاب غذا زدند.

به گزارش خبرگزاری «هرانا»، این فعالان مدنی محبوس در زندان اردبیل، اقدام مذکور در حمایت از عباس لسانی که در اعتراض به «عدم رعایت اصل تفکیک جرائم و انتقال زندانیان جرائم خشن به بند زندانیان سیاسی» اعتصاب کرده، صورت گرفته است.

گفتنی است عباس لسانی با انتشار نامه‌ای سرگشاده، اعلام کرد که برای اعتراض به وضعیت زندانیان سیاسی در ایران از روز یکشنبه 23 خرداد ماه (13 ژوئن 2021) اعتصاب غذای خشک «بدون آب» خود را آغاز خواهد کرد.

وی 25 دی‌ماه 1397 در شعبه 2 دادگاه انقلاب تبریز بازداشت و به زندان اردبیل منتقل شده و علیرغم مواجهه با مشکلات پزشکی مانند فشار خون، دیسک کمر و ناراحتی قلبی از رسیدگی پزشکی و اعزام به بیمارستان خارج از زندان محروم مانده است.

از سوی دیگر یوسف کاری، دیگر فعال مدنی تُرک ایران نیز که در زندان اردبیل محبوس است نیز در اعتراض به «عدم رعایت اصل تفکیک جرائم و انتقال زندانیان جرائم خشن به محل نگهداری زندانیان سیاسی و در حمایت از عباس لسانی، از روز شنبه 22 خرداد دست به اعتصاب غذا زده است.

چند روز پیش نیز حسین هاشمی و محمد ترکمانی که به دلیل فعالیت‌های مدنی برای آموزش به زبان مادری و مطرح کردن دیگر مشکلات مربوط به شهروندان تُرک ایران به زندان محکوم شده‌اند، دست به اعتصاب غذا زدند. هاشمی و ترکمانی به ترتیب در 11 و 12 خردادماه سال جاری، در پی انتقال به تیپ 4 زندان تهران بزرگ، محل نگهداری زندانیان متهم به جرائم خشن، اعتصاب غذا کرده‌اند.