حمایت کودکان از حیوانات خیابانی در ترکیه

30/05/1398 03:11 ب.ظ

گروهی از کودکان ترک و سوری کمک های دارویی و تجهیزات درمانی در اختیار پناهگاه حیوانات در استان حتای قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

گروهی از کودکان ترک و سوری کمک های دارویی و تجهیزات درمانی در اختیار پناهگاه حیوانات در استان حتای قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی یک گروه 14 نفره از کودکان تُرک و سوریه ای با هماهنگی سازمان هلال احمر ترکیه از پناهگاه حیوانات در شهر ریحانلی استان حاتای بازدید کرده و کمک های دارویی و تجهیزات پزشکی در اختیار این مرکز قرار دادند.

این داروها توسط سازمان هلال احمر ترکیه تامین شده بود و کودکان نیز آنان را تحویل مسئولان پناهگاه حیوانات دادند.

رامی کوچاک، از کارکنان هلال احمر و هماهنگ کننده این کمک‌ها در مصاحبه با خبرگزاری آناتولی اظهار داشت: این اقدام باعث اجتماعی شدن بیشتر کودکان و بالا رفتن آگاهی و حساسیت آنان نسبت به حیوانات می‌شود.

ادامه مطلب:
aa_persian »

موزیک ویدئوی «افشین» خواننده پاپ ایرانی در حمایت از حقوق حیوانات با هنرنمایی یک سگ اوکراینیموزیک ویدئوی «افشین» خواننده پاپ ایرانی در حمایت از حقوق حیوانات با هنرنمایی یک سگ اوکراینی این کلیپ با رویکردی طنزآمیز گوشه هایی از ماجراهای زندگی افشین و رابطه گرم و صمیمی میان او و سگ خانگیش را به تصویر می کشد.

روایت یک فعال حقوق حیوانات از کشتار سگ‌ها و خشونت در تجمع حامیان

دولت و قوه قضائیه در ارائه لایحه حمایت از حقوق حیوانات تعلل کرده‌اندرئیس فراکسیون محیط زیست مجلس: *دولت و قوه قضائیه در ارائه لایحه حمایت از حقوق حیوانات تعلل کرده‌اند *این تعلل باعث ایجاد هزینه می‌شود *پیش نویس طرح حمایت از حقوق حیوانات و منع حیوان آزاری آماده است

راهکار جلوگیری از رشوه‏‎‎‎‎‎‎‎خواری و اختلاس در کشور / پول در کشور گم می‎‎‎‎شودنایب رئیس مجلس گفت: همیشه از زمین‌خواری، قاچاق، رشوه، اختلاس و رانت شکایت می‌کنیم ولی تا به امروز هیچ کاری نتوانسته‌ایم بکنیم در حالی که این مشکلات فقط یک راه‌حل دارد و آن سیستم داده است.

گروگانگیری در برزیل؛ تک‌تیرانداز مهاجم را در اتوبوس از پای درآورد«برای ما آن چه در نهایت ضروری به نظر رسید آن بود که به فرد گروگانگیر شلیک کنیم تا او را خنثی کرده و افراد را از درون اتوبوس نجات دهیم.»

از مدل ویژه خودروی آستون مارتین «بیژن» با نقش ایرانی بته‌جقه در کالیفرنیا رونمایی شداز مدل ویژه خودروی آستون مارتین «بیژن» با نقش ایرانی بته‌جقه در کالیفرنیا رونمایی شد «نیکولاس» پسر بیژن پاکزاد، طراح و هنرمند فقید ایرانی، در مراسم رونمایی از این مدل ویژه در کلوب ۱۹۱۳ این شرکت در مانتری حضور داشت. ا