حمایت ترامپ از هشتگ «اعدام نکنید» در ایران

25/04/1399 08:46 ب.ظ

دونالد ترامپ رئيس جمهور آمریکا با انتشار توئيتی به زبان فارسی از هشتگ «اعدام نکنید» در ایران حمایت کرد. 15.07.

15.07.2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی دونالد ترامپ رئيس جمهور آمریکا با انتشار توئيتی به زبان فارسی از هشتگ «اعدام نکنید» در ایران حمایت کرد و اعتراض خود به حکم اعدام برای سه جوان معترض در اعتراض‌های آبان 98 ابراز داشت.

وی در این توئيت نوشت: سه نفر در ایران برای شرکت کردن در تظاهرات محکوم به مرگ شده اند. اعدام آنها در هر لحظه قابل انتظار است. اعدام این سه نفر پیامی اسفناک به دنیا می فرستد و نباید انجام شود. گفتنی است غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه ایران روز گذشته اعلام کرد که دیوان عالی این کشور حکم اعدام امیرحسین مرادی، محمد رجبی و سعید تمجیدی، سه نفر در ارتباط با اعتراضات آبان 98 را تایید کرده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ترامپ با هشتگ «اعدام نکنید» در توییتر به فارسی از محکومان آبان حمایت کردرئيس‌جمهوری ایالات متحده در صفحه توئیتر خود نوشت: «اعدام این سه نفر پیامی اسفناک به دنیا می‌فرستد و نباید انجام شود.»

دولت ایران از سه کشور اروپایی خواست از آمریکا حمایت نکنند | DW | 15.07.2020جمهوری اسلامی به مناسبت پنجمین سالگرد توافق برجام بار دیگر آمادگی خود را برای اجرای کامل مفاد این سند بین‌المللی اعلام کرد. تهران از سه کشور اروپایی خواست، از سیاست فشار حداکثری آمریکا حمایت نکنند.

نظرسنجی: دو سوم آمریکایی‌ها از مجازات اعدام حمایت می‌کنندنظرسنجی موسسه بریتانیایی «یوگاو» نشان می‌دهد که بیشتر رهبران مذهبی آمریکا از مجازات اعدام برای جرایم خطرناک دفاع می‌کنند.

ترامپ: شرایط امنیتی آمریکا از افغانستان بدتر است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimترامپ: شرایط امنیتی آمریکا از افغانستان بدتر است احتمالا نیروهای فدرال به شهرهای بزرگ و مهم اعزام خواهند شد تا با موج جدید جرائم خشونت آمیز مقابله کنند تنها در تعطیلات هفته گذشته بر اثر تیراندازی در شیکاگو ۲۲ نفر کشته شده‌اند غرب_وحشى

انتخابات مقدماتی سنای آمریکا در سه ایالت آمریکا؛ نامزد مورد حمایت پرزیدنت ترامپ در آلاباما بر جف سشنز پیروز شدانتخابات مقدماتی سنای آمریکا در سه ایالت آمریکا؛ نامزد مورد حمایت پرزیدنت ترامپ در آلاباما بر جف سشنز پیروز شد جف سشنز، دادستان کل سابق ایالات متحده و سناتور سابق آلاباما، قصد داشت کرسی خود در سنا را بار دیگر کسب کند.

وزیر دفاع ملی ترکیه: حمایت از ارتش جمهوری آذربایجان در مقابل تهاجم ارمنستان را ادامه خواهیم دادوزیر دفاع ملی ترکیه: تاکنون 62 تروریست طی عملیات پنجه-ببر از پای درآمده اند آکار: حمایت از ارتش جمهوری آذربایجان و برادران خود در این کشور در مقابل تهاجم ارمنستان را ادامه خواهیم داد

دونالد ترامپ رئيس جمهور آمریکا با انتشار توئيتی به زبان فارسی از هشتگ «اعدام نکنید» در ایران حمایت کرد.

15.07.2020

آنکارا/خبرگزاری آناتولی

دونالد ترامپ رئيس جمهور آمریکا با انتشار توئيتی به زبان فارسی از هشتگ «اعدام نکنید» در ایران حمایت کرد و اعتراض خود به حکم اعدام برای سه جوان معترض در اعتراض‌های آبان 98 ابراز داشت.

وی در این توئيت نوشت: سه نفر در ایران برای شرکت کردن در تظاهرات محکوم به مرگ شده اند. اعدام آنها در هر لحظه قابل انتظار است. اعدام این سه نفر پیامی اسفناک به دنیا می فرستد و نباید انجام شود.

گفتنی است غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه ایران روز گذشته اعلام کرد که دیوان عالی این کشور حکم اعدام امیرحسین مرادی، محمد رجبی و سعید تمجیدی، سه نفر در ارتباط با اعتراضات آبان 98 را تایید کرده است.

این اظهارات سبب واکنش گسترده در شبکه‌های اجتماعی شد و هشتگ «اعدام نکنید» از سوی کاربران توییتر در چند ساعت توانست بین ترندهای نخست جهان قرار گیرد.