حمایت شورای امنیت از تلاش‌ سعودی برای گفت‌و‌گو میان دولت قانونی و شورای انتقالی یمن

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

شورای امنیت سازمان ملل متحد از تلاش‌های پادشاهی عربی سعودی برای ایجاد گفت‌وگو در جده میان دولت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اعضای شورای امنیت در نشست امروز پنجشنبه 29 اوت همچنین نسبت به بالا گرفتن تنش در شهرهای عدن و شبوه ابراز نگرانی کرد.

اعضای شورا در این نشست همچنین ضمن اظهار نگرانی نسبت به تلاش برای به کنترل در آرودن نهادهای دولتی در جنوب یمن بر ضرورت حفظ یکپارچگی سرزمینی این کشور تأکید کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لبنان ضمن تلاش برای کاهش تنش با تل‌آویو از اسرائیل به شورای امنیت شکایت می‌کندجمال الجراح وزیر اطلاع‌رسانی لبنان، سه‌شنبه 27 اوت تاکید کرد کشورش درباره نقض حاکمیت خود از سوی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تصمیمات شورای عالی دموکراتیک اتخاذ می‌شود/ بدیلی برای شورای عالی اصلاح‌طلبان در مقطع فعلی وجود نداردنشست اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان البرز با حضور دبیران کل ۱۷حزب از ۱۹حزب عضو و مولاوردی عضو شورای عالی سیاستگذاری و رابط استان البرز در ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۹۸/۶/۳ در محل جلسات شورا برگزار گردید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اسرائیل از شورای امنیت خواست به تلاش جمهوری اسلامی برای حمله به خاک این کشور از سوریه واکنش نشان دهدنماینده اسرائیل در سازمان ملل طی نامه‌ای رسمی از شورای امنیت خواست در مورد اقدامات ایران برای حمله به اسرائیل از سوریه، واکنش نشان دهد. \r\n به گزارش جروزالم پست، دنی دانون، سفیر اسرائیل در سازمان ملل،
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

موگرینی: برجام بخشی از تصمیم شواری امنیت سازمان ملل است و ما همواره از آن حمایت می‌کنیمموگرینی: برجام بخشی از تصمیم شواری امنیت سازمان ملل است و ما همواره از آن حمایت می‌کنیم مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن حمایت از برجام به عنوان ضمیمه‌ای بر یکی از قطع‌نامه‌های شورای امنیت، از احتمال مذاکره میان آمریکا و ایران استقبال کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازار ارز، حریم امنیت جمهوری اسلامیدر جنگ روانی میان تهران و واشنگتن، بازار ارز ایران به یک آوردگاه مهم استراتژیک بدل شد، عمدتا از آنرو که تکان های شدید آن در راستای فرو ریزی ریال می توانست به ملموس ترین شکل ممکن ضعف شدید جمهوری اسلامی را در برابر ایالات متحده آمریکا به نمایش بگذارد. ثبات نسبی این بازار در شرایط کنونی غیر قابل انکار است، ولی تداوم آن با چون و چرا های فراوان همراه است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آغاز ماموریت دریایی آمریکا برای تضمین امنیت کشتیرانی در تنگه هرمز | DW | 29.08.2019ماموریت ناوگان دریایی بین‌المللی با فرماندهی آمریکا در آب‌های خلیج فارس رسما کار خور را آغاز کرد. سه کشور بریتانیا، استرالیا و بحرین نیز در همراهی با آمریکا امنیت و تردد آزاد نفتکش‌ها در تنگه هرمز را تضمین می‌کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »