حمایت کیانو ریوز از تبت؛ چین خواهان تحریم فیلم‌های بازیگر «رستاخیز ماتریکس» شد

08/11/1400 08:56:00 ب.ظ

حمایت کیانو ریوز از تبت؛ چین خواهان تحریم فیلم‌های بازیگر «رستاخیز ماتریکس» شد به گزارش «هالیوود ریپورتر»، هفته گذشته اعلام شد کیانو ریوز در یک کنسرت خیریه شرکت خواهد کرد که عواید حاصل از آن به «خانه تبت» در شهر نیویورک اهدا می‌شود. ⬇️ بیشتر بخوانید:

ملی‌گرایان چینی به دلیل حمایت کیانو ریوز از تبت، خواستار تحریم آثار این بازیگر آمریکایی از جمله فیلم جدید «رستاخیز ماتریکس» شدند. این موضوع با اعتراض برخی از کاربران افراطی چینی موسوم به «صورتی‌های کوچک» در شبکه‌های اجتماعی...

این موضوع با اعتراض برخی از کاربران افراطی چینی موسوم به «صورتی‌های کوچک» در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد و آنها از چینی‌ها خواستند تا به تلافی این اقدام کیانو ریوز، فیلم جدید مجموعه سینمایی «ماتریکس» را در چین بایکوت کنند.

این در حالی است که این فیلم حتی پیش از جنجال اخیر، در گیشه شکست خورده است ‌و تاکنون فقط ۱۲.۴ میلیون دلار در چین فروخته که رقم بسیار ناچیزی محسوب می‌شود. به این ترتیب، بعید به نظر می‌رسد که کارزار تحریم فیلم تغییر خاصی در این روند ایجاد کند و موجب نگرانی شرکت «برادران وارنر» شود.

اما پرسش اصلی این است که حمایت کیانو ریوز از تبت چه عواقبی برای او خواهد داشت؛ چرا که در گذشته، تمامی ستاره‌های غربی که به همین دلیل حزب کمونیست چین را خشمگین کردند، از بازار بزرگ هنر و سرگرمی چین حذف شدند. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

روانچی: اگر منابع مالی جدید نرسد قادر به ادامه حمایت از پناهجویان افغان نخواهیم بودنماینده ایران در نشست شورای امنیت در مورد وضعیت افغانستان گفت: جمهوری اسلامی ایران در چهل سال اخیر تمام توان خود را برای حمایت از مردم افغانستان بکار گرفته داده است. این سیاست رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران بوده، که مورد تایید مقام معظم رهبری است.

بعد از طلاق حضانت فرزند به کدام یک از والدین می‌رسد؟

وکیل مدافع: کیوان صمیمی را از اوین خارج کرده‌اند و خبری از او نیستمصطفی نیلی می‌گوید: کیوان صمیمی صبح سه‌شنبه تماس گرفت و گفت که به زندان اوین بازگردانده شده است، اما عصر همان روز وی را از اوین خارج کردند و بعد از آن تاکنون تماس نداشته ‌است. به 🥚چپم 😂زن تو گاییدم هومن خارکسته😂😂🍆🍆

حمایت از صنایع باید هدفمند باشد/ تخصیص منابع معمولا به نام صنعت اما به کام دلالان است/ نباید ثروت ملی را در اختیار عده‌‍ای که هدفمند کار نمی‌کنند، قرار دادیک کارشناس تامین اجتماعی گفت: زمانی ایران در برنامه‌ریزی از چین و کره و تایوان و… جلوتر بود اما چه اتفاقی افتاد که کشوری مثل کره‌ی جنوبی از ایران پیش افتاد و الان در بسیاری از صنایع پیشرو است. چرا ما اینچنین عقب ماندیم؟ چون تصمیم‌گیران و تصمیم‌سازان به قضایا سیاسی نگاه کردند و در حوزه‌ی صنعت اهلیت نداشته و ندارند.

سخنگوی کاخ کرملین: ولادیمیر پوتین از دعوت رجب طیب اردوغان به ترکیه استقبال کردسخنگوی کاخ کرملین: ولادیمیر پوتین از دعوت رجب طیب اردوغان به ترکیه استقبال کرد

ایران - عراق؛ جنگ صعود، با لشگری از کرونا‌زده‌ها