حماس: امارات مخالف فلسطینیان و همگام با اسرائیل حرکت می‌کند

30/09/1399 06:00 ب.ظ

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین اظهارات اخیر مقامات امارات متحده عربی را «مغایر با حقوق فلسطینیان و نشان‌دهنده همگامی آنها با اسرائیل» ارزیابی کرد. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین اظهارات اخیر مقامات امارات متحده عربی را «مغایر با حقوق فلسطینیان و نشان‌دهنده همگامی آنها با اسرائیل» ارزیابی کرد. - خبرگزاری آناتولی سامی ابوزهری، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در توئیتر خود نوشت: اظهارات برخی از مقامات امارات متحده عربی در دیدار صورت گرفته از حد مجاز فراتر رفت.

این اظهارات مغایر با حقوق فلسطینیان و مردم منطقه بوده و نشان می‌دهد که آنها همگام با اسرائیل حرکت می‌کنند.

ابوزهری در ادامه خاطرنشان كرده است كه این رویکرد نشان دهنده حمایت بی حد و مرز امارات از اسرائیل است. اخیرا انتشار ویدئوی اظهارات مقامات اماراتی در حمایت از اسرائیل که به تازگی روابط خود را عادی سازی کرده‌اند، در رسانه‌های اجتماعی بازتاب گسترده داشته است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین اظهارات اخیر مقامات امارات متحده عربی را «مغایر با حقوق فلسطینیان و نشان‌دهنده همگامی آنها با اسرائیل» ارزیابی کرد.غزه/ خبرگزاری آناتولی

سامی ابوزهری، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در توئیتر خود نوشت: اظهارات برخی از مقامات امارات متحده عربی در دیدار صورت گرفته از حد مجاز فراتر رفت. این اظهارات مغایر با حقوق فلسطینیان و مردم منطقه بوده و نشان می‌دهد که آنها همگام با اسرائیل حرکت می‌کنند.

ابوزهری در ادامه خاطرنشان كرده است كه این رویکرد نشان دهنده حمایت بی حد و مرز امارات از اسرائیل است.

اخیرا انتشار ویدئوی اظهارات مقامات اماراتی در حمایت از اسرائیل که به تازگی روابط خود را عادی سازی کرده‌اند، در رسانه‌های اجتماعی بازتاب گسترده داشته است.

گفتنی است نمایندگان کشورهای عربی بحرین و امارات متحده عربی در 15 سپتامبر طی مراسمی در کاخ سفید توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با اسرائيل را امضا کردند.