حماس: جامعه جهانی جنگ گرسنگی اسرائیل علیه غزه را متوقف کند

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 4 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

رژیم صهیونیستی (اسرائیل) اخبار

نوار غزه,جنبش مقاومت اسلامی |حماس

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

حماس با اشاره به اینکه سران رژیم تروریستی اسرائیل همچنان اصرار به ادامه جنگ گرسنگی علیه غیرنظامیان در غزه دارند تاکید کرد که جامعه جهانی و سازمان ملل باید اقدام فوری برای شکستن محاصره غزه و مقابله با این اقدام جنایتکارانه صهیونیست‌ها انجام دهند.

این جنبش همچنین بر لزوم ایستادگی در برابر محدود کردن فعالیت‌های آژانس آنروا تاکید و اعلام کرد که باید رژیم اشغالگر به خاطر جنایات مستمر خود ضد غیرنظامیان بی‌دفاع در نوار غزه محاکمه شود. وی تاکید کرد که تصمیم اسرائیل برای جلوگیری از ورود کاروان‌های وابسته به آژانس آنروا به شمال غزه، به معنای جلوگیری از زنده ماندن افرادی است که در معرض خطر مرگ هستند.

نوار غزه جنبش مقاومت اسلامی |حماس

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اذعان صهیونیست‌ها به تشدید نفرت جهانی از اسرائیل در نتیجه جنگ غزهنتایج یک نظرسنجی جدید در اراضی اشغالی حاکی از آن است که جامعه صهیونیستی به تشدید نفرت جهانی از اسرائیل در نتیجه جنگ وحشیانه علیه غزه اذعان دارد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

خبرگاه؛ نتانیاهو هدف اسرائیل را 'پیروزی مطلق بر حماس' خواندبنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل بار دیگر تاکید کرد که هدف 'پیروزی مطلق' در جنگ علیه گروه تروریستی حماس در نوار غزه را دنبال می‌کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چرا اسرائیل بر حمله زمینی به رفح در جنوب غزه اصرار دارد؟اسرائیل مصمم است حمله‌ای زمینی را علیه مواضع گروه افراطی حماس در رفح، جنوبی‌ترین شهر نوار غزه آغاز کند
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مصر: انتظار می‌رود مذاکرات آتش‌بس بین اسرائیل و حماس از سر گرفته شودگزارش فرشته رستگار از آخرین تحولات جنگ اسرائیل و حماس در غزه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جنگ اسرائیل-غزه؛ خیریه آمریکایی «آشپزخانه مرکزی جهان» می‌گوید هفت امدادگرش کشته شدندیک بنیاد خیریه آمریکایی به نام «آشپزخانه مرکزی جهانی» می‌گوید پس از کشته شدن هفت امدادگرش در حمله اسرائیل ملیات توزیع غذا در غزه را متوقف می‌کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: بدون ایجاد جایگزینی برای غزه، تحقق هدف جنگ ممکن نیستوزیر جنگ رژیم صهیونیستی تحقق هدف ادعایی این رژیم در جنگ غزه یعنی «نابودی» حماس را بدون ایجاد جایگزینی برای نوار غزه، غیرممکن دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »