حماس دست‌یابی به توافق آتش‌بس را تکذیب کرد

  • 📰 SharghDaily
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 68%

به گزارش شبکه شرق، همزمان با اعلام کاخ سفید درباره وقفه چهارساعته روزانه در جنگ غزه برخی از رسانه ‎ها مدعی شدند که در غزه آتش بس حاصل شده است. این در حالی است که «طاهر النونو» مشاور رسانه‌ای اسماعیل هنیه ریس دفتر سیاسی جنبش حماس پنجشنبه شب اعلام کرد که هیچ گونه توافقی درباره حصول آتش‌بس در غزه وجود ندارد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش شبکه شرق، همزمان با اعلام کاخ سفید درباره وقفه چهارساعته روزانه در جنگ غزه برخی از رسانه ‎ها مدعی شدند که در غزه آتش بس حاصل شده است.

این در حالی است که «طاهر النونو» مشاور رسانه‌ای اسماعیل هنیه ریس دفتر سیاسی جنبش حماس پنجشنبه شب اعلام کرد که هیچ گونه توافقی درباره حصول آتش‌بس در غزه وجود ندارد. النونو تصریح کرد که مذاکرات ادامه دارد اما تا این لحظه هیچ توافقی حاصل نشده و هر وقت توافق حاصل شود، آن را علنی به ملت فلسطین اعلام خواهیم کرد.

کاخ سفید پنجشنبه شب اعلام کرد که اسرائیل درگیری در برخی نقاط شمال غزه را روزانه ۴ ساعت متوقف خواهد کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حماس دست‌یابی به توافق آتش‌بس را تکذیب کردمشاور رسانه‌ای اسماعیل هنیه ریس دفتر سیاسی حماس دست‌یابی به هرگونه توافق برای آتش‌بس در غزه را تکذیب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عربستان: استفاده از سلاح نفت برای آتش‌بس در غزه مطرح نیستبه گزارش شبکه شرق، «خالد الفالح»، وزیر سرمایه گذاری عربستان سعودی تاکید کرد که ریاض از سلاح نفت برای اعمال فشار به منظور برقراری آتش‌بس در نوار غزه استفاده نخواهد کرد.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

رژیم صهیونیستی توقف چهارساعته درگیری‌ها در نوار غزه را تکذیب کرددفتر بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونسیتی بیانیه کاخ سفید در رابطه با توقف روزانه درگیری‌ها میان حماس و این رژیم به مدت چهار ساعت را رد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چگونه کارزار «زندگی سیاهان اهمیت دارد» به آرمان فلسطین پیوستدر ایالات متحده، پس از عملیات طوفان الاقصی حماس در ۷ اکتبر، کارزار «زندگی سیاهان اهمیت دارد»، صفوف تظاهرات محکومیت بمباران نوار غزه را تقویت می‌کند و خواستار آتش‌بس است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وال‌استریت ژورنال: السیسی به مدیر سیا گفت مصر هرگز در نابودی حماس مشارکت نمی‌کندرسانه آمریکایی نوشت رئیس‌جمهور مصر پیشنهاد مدیر سیا برای مدیریت امنیت نوار غزه را نپذیرفت و تاکید کرد که مصر هرگز در از بین بردن حماس نقشی ایفا نخواهد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عملکرد مناسب خراسان شمالی در ورود به شاخص‌های تورم‌زااستاندار خراسان شمالی ورود استان به شاخص‌های تورم زا برای کنترل آن‌ها را مناسب ارزیابی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »