حماس ضمن هشدار به اسرائیل در غزه رژه نظامی برگزار کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گروه حماس تهدید کرده است که برگزاری «راهپیمایی پرچم‌ها» در شرق بیت‌المقدس می‌تواند آغازگر موج جدیدی از درگیری‌ها با اسرائیل باشد.

اعضای گردان های عزالدین قسام، شاخه نظامی گروه حماس روز دوشنبه در خیابان های شهر غزه با سلاح های خود رژه رفتند.

این رژه در حالی برگزار شد که هواداران راست افراطی در اسرائيل در نظر دارند روز پنجشنبه در شرق بیت المقدس راهپیمایی کنند. بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل از برگزاری این راهپیمایی حمایت کرده است. این در حالی است که نهادهای امنیتی اسرائيل مخالف برگزاری این راهپیمایی هستند. گروه حماس تهدید کرده است که برگزاری «راهپیمایی پرچم ها» در شرق بیت المقدس می تواند آغازگر موج جدیدی از درگیری ها با اسرائیل باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

گروهك تروريستى حماس

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاملا هریس در سفر به گواتمالا شهروندان را به ماندن در این کشور تشویق کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل: در جنگ آینده با حزب الله از حداکثر قدرت استفاده خواهیم کردبینی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل، روز دوشنبه 17 خرداد، گفت که در هر جنگی که در آینده با حزب الله رخ دهد، اسرائیل حداکثر قدرت را به‌کار خواهد گرفت.وزیر دفاع گنبد آهنین😅😅😅 😂😂😂 مرکاوا در جنگ بعد اسراییل محو میشه و نوکرانش در منطقه نابود میشوند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تخریب خانه 25 فلسطینی توسط ارتش اسرائیل در کرانه باختریارتش اسرائیل خانه 25 فلسطینی در کرانه باختری رود اردن را تخریب کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شیب نزولی کرونا در ترکیهشمار آمار ابتلای روزانه به کرونا در ترکیه روند نزولی یافته و امروز به 5 هزار و 647 مورد کاهش پیدا کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بلینکن: مشخص نیست ایران آماده بازگشت به تعهدات است یا نهوزیر امور خارجه آمریکا هشدار داد که در صورت کنترل نشدن برنامه هسته ای ایران، مدت زمان گریز هسته‌ای تهران تنها به 'چند هفته' خواهد رسید. ایران عن و گهش با هم قاطی شده. ایشون هم از تکنیک رئیسی هراسی استفاده میکنن!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نماینده‌ای که به سرباز سیلی زد در ۳ مورد مجرم شناخته شدقرار مجرمیت صادر شده. با مجرم شناخته شدن فرق داره ایران وایر جان As if he promoted.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »