حماس: اسرائیل پس از توافقات عادی‌سازی شهرک‌سازی‌های غیرقانونی را توسعه داد

13/08/1399 01:35 ق.ظ

سخنگوی جنبش حماس اظهار داشت که اسرائیل اشغالگر پس از توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با برخی کشورهای عربی، شهرک‌سازی و اقدامات توسعه طلبانه خود را گسترش داده است. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی جنبش حماس اظهار داشت که اسرائیل اشغالگر پس از توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با برخی کشورهای عربی، شهرک‌سازی و اقدامات توسعه طلبانه خود را گسترش داده است. - خبرگزاری آناتولی 03.11.

2020 غزه/ محمد ماجد/خبرگزاری آناتولی حازم قاسم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در گفتگو با خبرگزاری آناتولی اظهار داشت: اسرائیل اشغالگر پس از توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با برخی کشورهای عربی، شهرک‌سازی و اقدامات توسعه طلبانه خود را گسترش داده است.

وی افزود: ما قبلا نیز هشدار داده بودیم که امضای توافق‌نامه عادی‌سازی با کشورهای عربی اشتهای اشغالگران را برای بلعیدن بیشتر اراضی فلسطین و توسعه شهرک‌سازی‌ها افزایش خواهد داد، و این همان چیزی است که اکنون اتفاق می افتد.

قاسم در واکنش به پروژه عظیم اخیر اسرائیل برای تخریب قدس شرقی گفت: این پروژه ادامه سیاست نژادپرستانه اشغالگر است. او تاکید کرد که اسرائیل اشغالگر به ویژه شهر قدس را مورد هدف خود قرار داده تا هویت فلسطینی نابود ساخته و سیاست یهودی سازی این شهر را عملی کند. headtopics.com

شهرداری قدس وابسته به اسرائیل اعلام کرده که کمیته برنامه‌ریزی محلی شهرداری هفته گذشته با پروژه احداث «دره سیلیکون» در منطقه وادی الجوز موافقت کرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

نجات دختر خردسال از زیر آوار پس از 65 ساعت در ازمیرتیم‌های امداد و نجات در ازمیر پس از 65 ساعت دختر بچه سه ساله را از زیر آوار نجات دادند. - خبرگزاری آناتولی

اسرائیل آزمایش بالینی واکسن کووید۱۹ را آغاز می‌کند🔺اسرائیل آزمایش بالینی واکسن کووید۱۹ را آغاز می‌کند ⚡️اسرائیل از روز یکشنبه ۱۱ آبان آزمایش‌های بالینی واکسن بالقوه کووید۱۹ را آغاز کرد. FontezAlbert Rien compris ... 😂 اگر اسرائیل موفق به ساخت نهایی واکسن کرونا بشود قطعاً و بدون فوت وقت به ایرانیان هم می دهد زیرا اسرائیل و یهودیان مردمی انساندوست و با ایمانی هستند بارها حتی تروریست های خماس را در بیمارستان های خود درمان کرده‌اند در حالی که ایرانیان با اسرائیل دشمنی ندارند بلکه رژیم دشمنی می‌کند

'ادامه عادی‌سازی رابطه اعراب با اسرائیل به فشار بر ایران وابسته است' | DW | 02.11.2020یک وزیر اسرائیلی می‌گوید ادامه روند عادی‌سازی مناسبات میان اسرائیل و کشورهای عربی، نیازمند حضور رئیس جمهوری در کاخ سفید است که در برابر ایران سیاست سخت‌گیرانه‌ای در پیش بگیرد. این یعنی ترامپ با اختلاف میبره با دموکراتهای احمق این صلح به دست نمی آید

فوت ۴۳۴ بیمار کووید ۱۹ در شبانه روز گذشتهسخنگوی وزارت بهداشت از فوت ۴۳۴ بیمار کووید ۱۹ در شبانه روز گذشته در کشور و عبور آمار قربانیان از مرز ۳۵ هزار نفر خبر داد.

نظامیان اسرائیل خانه یک فلسطینی را تخریب کردندرجب هم سکوت کرده گاهی دلمان می گیرد از صدا و سیما که مردن و فقر و بدبختی و تورم و گرانی و بیکاری و میلیون ها جوان ایرانی را نمی ببیند اما خراب شدن خانه یک فلسطینی در هزاران کیلومتر دورتر از مرزهایش را می بینید... مرض عجیبی است؛ گویا واگیر دارد...

ناسا فهرستی از صداهای فضایی «ترسناک» را منتشر کردتهران-ایرنا- سازمان فضایی آمریکا (ناسا) روز گذشته (شنبه ۳۱ اکتبر) همزمان با جشن هالووین فهرستی از صداهای (ترسناک) شبح وار را از فضا منتشر کرد.

سخنگوی جنبش حماس اظهار داشت که اسرائیل اشغالگر پس از توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با برخی کشورهای عربی، شهرک‌سازی و اقدامات توسعه طلبانه خود را گسترش داده است.

03.11.2020

غزه/ محمد ماجد/خبرگزاری آناتولی

حازم قاسم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در گفتگو با خبرگزاری آناتولی اظهار داشت: اسرائیل اشغالگر پس از توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با برخی کشورهای عربی، شهرک‌سازی و اقدامات توسعه طلبانه خود را گسترش داده است.

وی افزود: ما قبلا نیز هشدار داده بودیم که امضای توافق‌نامه عادی‌سازی با کشورهای عربی اشتهای اشغالگران را برای بلعیدن بیشتر اراضی فلسطین و توسعه شهرک‌سازی‌ها افزایش خواهد داد، و این همان چیزی است که اکنون اتفاق می افتد.

قاسم در واکنش به پروژه عظیم اخیر اسرائیل برای تخریب قدس شرقی گفت: این پروژه ادامه سیاست نژادپرستانه اشغالگر است.

او تاکید کرد که اسرائیل اشغالگر به ویژه شهر قدس را مورد هدف خود قرار داده تا هویت فلسطینی نابود ساخته و سیاست یهودی سازی این شهر را عملی کند.

شهرداری قدس وابسته به اسرائیل اعلام کرده که کمیته برنامه‌ریزی محلی شهرداری هفته گذشته با پروژه احداث «دره سیلیکون» در منطقه وادی الجوز موافقت کرد.

هدف شهرداری از پروژه مذکور توسعه قدس شرقی بوده و تمامی محل‌های كار مردم فلسطین در منطقه به محله‌های عیسویه و ام طوبا در بیت المقدس شرقی منتقل می‌شوند.

این پروژه ظرف مدت 3 ماه اجرایی شده و طی دو سال به اتمام خواهد رسید، مراكز تجاری و هتل‌های موجود در این پروژه با فناوری بالا در منطقه ساخته می‌شود.

منطقه وادی الجوز، كه قلب تپنده قدس شرقی اشغالی به شمار می‌رود، به دلیل نزدیكی به دیوارهای منطقه شهر قدیم که مسجد القصی نیز در آن واقع شده، از اهمیت بالایی برخوردار است.