حماس: همکاری امارات با شهرک‌های یهودی‌نشین برخلاف قطعنامه های اتحادیه عرب است

25/08/1399 09:12 ب.ظ

حماس با انتقاد از سفر گروهی از فعالان اقتصادی شهرک‌های یهودی‌نشین در کرانه باختری به امارات متحده عربی، آن را برخلاف قطعنامه های اتحادیه عرب دانست. - خبرگزاری آناتولی

حماس با انتقاد از سفر گروهی از فعالان اقتصادی شهرک‌های یهودی‌نشین در کرانه باختری به امارات متحده عربی، آن را برخلاف قطعنامه های اتحادیه عرب دانست. - خبرگزاری آناتولی حازم قاسم سخنگوی حماس با انتشار بیانیه ای کتبی، از سفر گروهی از فعالان اقتصادی شهرک‌های یهودی‌نشین کرانه باختری به امارات متحده عربی انتقاد و این اقدام امارات را برخلاف قطعنامه های اتحادیه عرب دانست.

قاسم با یادآوری این نکته که برخی از کشورها یکی از دلایل عادی سازی روابط با اسرائیل را توقف شهرک‌سازی غیرقانونی در کرانه عنوان کرده اند، گفت که کشورهای مذکور درباره دلایل عادی سازی روابط با اسرائیل اطلاعات غلط ارائه داده اند.

وی همچنین با اشاره به افزایش ارتباطات میان امارات متحده عربی و شهرک‌های یهودی نشین کرانه باختری، تاکید کرد که این روابط مسیر اسرائیل برای الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری را هموار خواهد کرد. سخنگوی حماس در بخش دیگری از این بیانیه آورده است: همکاری امارات متحده عربی با شهرک‌های یهودی نشین، به معنای نادیده گرفتن تمامی قطعنامه های اتحادیه عرب از جمله تحریم شهرک‌های یهودی نشین است.

گفتنی است کانال 20 تلویزیون اسرائیل دهم نوامبر جاری از سفر یک هیات تجاری متشکل از فعالان اقتصادی شهرک‌های یهودی نشین کرانه باختری به دبی خبر داده بود.

ادامه مطلب:
aa_persian »

همان کاری رجب سالهاست برای قاتل مسلمان در خاک خود سفارت باز کرده پسرش در اسرائیل دفتر و تجارت دارد هر روز ده ها پرواز از اسرائیل به سراسر ترکیه پرواز دارد چه قدیم و چه خیانت سنی مذهب ها به دین اسلام اول قبله مسلمان بوده و هست از فروش قدس توسط عثمانی ها حال آشتی با صهیونیست ها آقا کلا داستان این عرب جماعت بیخیال شید... بماچه اونا مگه حمايت کردن از ما

همکاری «حاجی» با رهبر کارتل موادمخدر؛ بازداشت دیپلمات ایرانی به اتهام همکاری در قتل

تداوم حملات موشکی اسرائیل و حماس؛ سازمان همکاری اسلامی تل‌آویو را با «شدیدترین لحن» محکوم کرداین حملات در مجموع باعث کشته شدن ۳۵ نفر در غزه و ۵ نفر در اسرائیل شده و آنچه که «سنگین‌ترین» درگیری میان اسرائیل و حماس از سال ۲۰۱۴ میلادی توصیف می‌شود، بر نگرانی‌های بین‌المللی از در این باره که اوضاع از کنترل خارج شود، افزوده است. اییشش! شامپو بره تو چشم سازمان همکاری اسلامی! صحیح این هست،، حملات حماس و پاسخ اسرائیل،، سازمان همکاری اسلامی اگر پشتیبان گروه های تروریستی مستقر در نوار غزه است؛پس همکار تروریستها محسوب و حقی ندارد که از صلح صحبتی کند. سازمان همکاری اسلامی : تل آویو تو حق داری فقط بخوری!! ما بزنیم حقه تو نباید جواب بدی!!

بایدن: برای مقابله با تهدیدهای ایران با متحدانمان همکاری می‌کنیمجو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، شامگاه چهارشنبه 28 آوریل 2021 به وقت محلی آمریکا، در اولین سخنرانی در برابر کنگره گفت که آمریکا برای مقابله با تهدیدهای

تاکید وزیر دفاع آمریکا بر همکاری با سعودی در مقابله با رفتار بی‌ثبات کننده ایرانجان کربی سخنگوی وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون، شامگاه پنج‌شنبه 18 فوریه 2021 اعلام کرد که لوید اوستن MohamadiniaAli بله، بایدم به این بهانه از این گاو چاق و تنبل شیر بدوشن! عربستان تروریست‌پرورترین کشور در عصر حاضره راستی چرا بایدن شاهزاده بن اره رو به رسمیت نمیشناسه ؟

گفت‌وگوی الکاظمی با جو بایدن برای ادامه همکاری در مبارزه با «داعش»مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق شامگاه سه‌شنبه 23 فوریه2021 اعلام کرد که طی تماس تلفنی با جو بایدن رئیس

حماس با انتقاد از سفر گروهی از فعالان اقتصادی شهرک‌های یهودی‌نشین در کرانه باختری به امارات متحده عربی، آن را برخلاف قطعنامه های اتحادیه عرب دانست.غزه/خبرگزاری آناتولی

حازم قاسم سخنگوی حماس با انتشار بیانیه ای کتبی، از سفر گروهی از فعالان اقتصادی شهرک‌های یهودی‌نشین کرانه باختری به امارات متحده عربی انتقاد و این اقدام امارات را برخلاف قطعنامه های اتحادیه عرب دانست.

قاسم با یادآوری این نکته که برخی از کشورها یکی از دلایل عادی سازی روابط با اسرائیل را توقف شهرک‌سازی غیرقانونی در کرانه عنوان کرده اند، گفت که کشورهای مذکور درباره دلایل عادی سازی روابط با اسرائیل اطلاعات غلط ارائه داده اند.

وی همچنین با اشاره به افزایش ارتباطات میان امارات متحده عربی و شهرک‌های یهودی نشین کرانه باختری، تاکید کرد که این روابط مسیر اسرائیل برای الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری را هموار خواهد کرد.

سخنگوی حماس در بخش دیگری از این بیانیه آورده است: همکاری امارات متحده عربی با شهرک‌های یهودی نشین، به معنای نادیده گرفتن تمامی قطعنامه های اتحادیه عرب از جمله تحریم شهرک‌های یهودی نشین است.

گفتنی است کانال 20 تلویزیون اسرائیل دهم نوامبر جاری از سفر یک هیات تجاری متشکل از فعالان اقتصادی شهرک‌های یهودی نشین کرانه باختری به دبی خبر داده بود.

در 15 سپتامبر امسال نمایندگان بحرین و امارات متحده عربی طی مراسمی در کاخ سفید٬‌ توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با اسرائيل را امضا کردند.