حل مسئله اشتغال از موضوعات مهم و اساسی کشور است

14/07/1398 09:36 ب.ظ

دکتر روحانی در جلسه هیات دولت تاکیدکرد: حل مسئله اشتغال از موضوعات مهم و اساسی کشور است

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این جلسه با اشاره به آخرین آمار رسمی اشتغال در کشور اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت اشتغال نسبت به بهار و تابستان سال گذشته بهبود پیدا کرده است؛ به طوری که جمعیت شاغل ما اکنون نزدیک به ۲۵ میلیون نفر بوده و از طرف دیگر آمار بیکاران به زیر سه میلیون رسیده است.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این جلسه با اشاره به آخرین آمار رسمی اشتغال در کشور اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت اشتغال نسبت به بهار و تابستان سال گذشته بهبود پیدا کرده است؛ به طوری که جمعیت شاغل ما اکنون نزدیک به ۲۵ میلیون نفر بوده و از طرف دیگر آمار بیکاران به زیر سه میلیون رسیده است.

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به اینکه اشتغال در هر سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات رشد داشته است، از همه دستگاه‌ها و بخش های مسوول در کشور به خاطر کاهش نرخ بیکاری در همه گروه های سنی تشکر و قدردانی کرد.

ادامه مطلب:
PadDolat »

پیشنهاد می گردد با توجه به بازار_کار مناسب در کشورهای همسایه و حوزه_عربی اعزام نیرو به صورت سیاست مدون و موکد در دستور کار قرار گیرد. اخیرا عراق و المان اقدام به جذب صدها هزار کارگر ایرانی نمده و حتی اعلام نیاز نیروی_متخصص نموده اند. این حلِللل مسله اشتغال را هنوز ۴۰ ساله نتوانستید حلللل کنید مسائل بزرگتر از این را باشئونیزم فرقه فارسیسم پان فارسی چطور میتوانید حللللل...کنید؟!...درضمن این شغل زدائی در کشور و وابسته کردن روز بروز ، مردم به حکومت جاهلیت با شیوهای مختلف از کجاست؟!....لابد از حل اشتغالست؟!!!...

با اعلام رشد نرخ اشتغال در امروز،به حول و قوه الهی؛ استارت اعلام هر روزه کاهش نرخ تورم را هم بزنید.انشاالله تا پایان سال،نرخ نمادین تورم را آنقدر پایین اعلام کنید که باز هم بتوانیدمثل گذشته کلاه گشادی بر سر کارگران و حقوق بگیران بگذارید و در حد توان سفره ایشان را کوچک بنمایید. خدا لعنتتون کنه از بی کاری به گدایی افتادیم

وعده ی ایجاد ۱ میلیون شغل سال گذشته تون، پس چی شد؟!

پیگیری موضوع حذف عنوان «شهید» از تابلوهای معابر تا حصول نتیجه و برخورد با خاطیان ادامه داردسازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد: حذف عنوان «شهید» از برخی تابلوهای معابر با قید فوریت در حال بررسی است و پیگیری‌ها تا حصول نتیجه و برخورد با خاطیان ادامه دارد.

بحران افزایش بهای سوخت در اکوادور؛ روستائیان جاده‌ها را بستندبهای برخی از محصولات نفتی در این کشور تا ۱۲۳ درصد افزایش یافته است.

خانه‌های استیجاری برنامه مشترک دولت و شهرداریخانه‌های استیجاری برنامه مشترک دولت و شهرداری دولت و شهرداری در حال رایزنی‌های اولیه برای ساخت خانه‌های استیجاری هستند و در این خصوص قرار است وزارت کشور و شهرداری با یکدیگر تعامل کنند. واحد ۳۰ متری رو شما بهش میگید خونه؟؟؟!!!

مصاحبه| افسر سابق آمریکا: راهبرد نظامی و دیپلماتیک سردار سلیمانی نقشه آمریکا و اسرائیل را خنثی کرده است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimافسر سابق آمریکا: *راهبرد نظامی و دیپلماتیک سردار_سلیمانی نقشه آمریکا و اسرائیل را خنثی کرده است *آینده متعلق به ایران است و مردم جهان به زودی از این ملت بزرگ به خاطر رهبری‌اش در نابودی داعش تشکر خواهند کرد یه مقدار از این استعداداتون رو در راهبرد اقتصادی بکار ببرین و مردم رو از این فلاکت نجات بدین. آخه من ریدم به قبر پدر سلیمانی و رهبر و محمد و آلتش که ۱۴۰۰ ساله رفته تو کون ننتون و در هم نمیاد.

دستگیر یک ورزشکار متخلف از سوی پلیس/ در برخورد با جرائم فرقی میان اقشار مختلف نیستفرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد افرادی که از داخل کشور با بیگانگان و عناصر ضدانقلاب همکاری کنند، مجرم هستند و پلیس با آنان برخورد خواهد کرد.

برای تخلیه بار کشتی‌ها هیچ مشکلی در مبادلات مالی نداریم/ صف کشتی‌ها به دلیل افزایش واردات کالای اساسی است/ تخلیه ۱۰۰ هزار تن کالای اساسی در یک شبانه روزمعاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۱۳ اسکله در اختیار کالاهای اساسی قرار گرفته است و بالغ بر ۱۰۰ هزار تن کالای اساسی در شبانه روز تخلیه می‌شود، گفت:‌ هیچ تغییری در نحوه و رویه ورود کشتی‌های حامل کالاهای اساسی در بنادر نداشتیم و روند اعلام آمادگی کشتی‌ها برای ورود به بنادر هیچ تغییر محسوسی نداشته است بنابراین در تامین و انتقال ارز هم تغییری به وجود نیامده که قابل ذکر باشد و با موضوع جدیدی در این حوزه مواجه باشیم.