حق عائله‌مندی کارکنان و بازنشستگان در سال 1401 دوبرابر شد- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حق عائله‌مندی ۲ و حق_فرزند ۳ برابر شد براساس مصوبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس حق عائله‌مندی برای بازنشستگان، شاغلان و مستمری‌بگیران در ازای همسر ۲ برابر و در ازای فرزند ۳ برابر شد

، رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1401 مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه امروز نمایندگان گفت: نمایندگان در نشست امروز این کمیسیون با افزایش حقوق جانبازان غیر حالت اشتغال تا سه‌میلیون و پانصد هزار تومان موافقت کردند.

وی تصریح کرد: براین‌اساس حقوق 2میلیون و دویست هزار تومانی 42هزار جانباز غیر حالت اشتغال به 3میلیون و پانصد هزار تومان افزایش خواهد یافت. زارع همچنین خاطرنشان کرد: همچنین براساس مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق حق عائله‌مندی برای بازنشستگان، شاغلان و مستمری‌بگیران در سال 1401 به‌ازای همسر دوبرابر و به‌ازای فرزند سه‌برابر شد که در مجموع ماهیانه حدود یک‌میلیون و دویست هزار تومان می‌شود.

به موجب موافقت اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه، تعداد رزمندگان معسر در سال آینده از 90 هزار به 110 هزار نفر افزایش یافته و حقوق آنها از 2 میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان به 30 میلیون تومان افزایش خواهد یافت. همچنین تعداد جانبازان معسر نیز از 102 هزار به 122 هزار نفر افزایش و دریافتی آنها نیز از 2 میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان به سه میلیون تومان افزایش خواهد یافت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طلبه فعال در اینستاگرام به «خلع لباس دائم روحانیت» محکوم شدمهدی صدرالساداتی خطاب به مسئولان قضایی نوشته است: ««شئون روحانیت چیست که با اعمال من خدشه‌دار شد و اگر من سکوت می‌کردم، حفظ می‌شد؟ خاک بر سر آن شئون پوشالی و موهوم...» خوش بحالش در جوانی ادم شد! این لباس زشت و بی معنا چیه که از اون راه بخوای نون بخوری! مشخصا پروژه آقامیری سازی جواب داده، حالا دارن تو فاز دوم عنقلاب نفوذی سازی میکنن. هر کسی برای یک روز نون لباس آخوندی خورده باشه برای تمام عمر سلول به سلول بدنش کثیف، دروغگو و کارخانه خر سازی خواهد بود
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مطالبه حق بیمه؛ تجمع صدها کارگر ساختمانی در مقابل مجلس | DW | 25.01.2022صدها تن از کارگران و استادکاران ساختمانی روز سه‌شنبه (۵ بهمن) جلوی مجلس تجمع کردند و خواهان برخورداری از بیمه و تامین اجتماعی، مزایای قانون مشاغل سخت، غرامت ایام بیماری و حق تشکل شدند. حکومت جاهلیت شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران به سرباز مجردش، ماهانه سه میلیون پانصد هزار تومان حقوق می دهد به مستمری بگیر از کار افتاده ۵۰ درصدی سخترین مشاغل کشوری زیر یک میلیون تومان!!!.... این حکومت جاهلیت بیگانگان نباید استمرار داشته باشد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نام ناوالنی به فهرست «تروریست‌ها» در روسیه افزوده شدسخنگوی جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تصمیم جدید مقامات روسیه را «غیرقابل قبول» خواند و «سرکوب ادامه‌دار صداهای منتقد در جامعه روسیه» را محکوم کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وکیل زندانی فرانسوی در ایران: بنژامن بری‌یر به ۸ سال حبس محکوم شدوکیل مدافع فرانسوی بنژامن بری‌یر در پاریس محاکمه او در دادگاه انقلاب ایران را «خیمه‌شب‌بازی» توصیف کرد. بنجامین گرامی امیدوارم پول تهیه غذا و ملزومات داشته باشی یا کسی از بچه ها باشه که به یاریت بیاد خیلی ناراحت شدم کریسمس بهت اجازه تماس تلفنی داده نشد ، بهت ظلم شد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زارع: سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولت در سال آینده مشخص شدمعافیت مالیاتی کارکنان دولت در سال آینده مشخص شد سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ گفت که سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولت در سال آینده، ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان شد و حقوق‌های بیشتر از این میزان مشمول مالیات پلکانی خواهند شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هندبال ایران برای دومین بار جهانی شد؛ پیروزی بر کویت در یک رقابت نزدیکملی پوشان هندبال ایران در مرحله اصلی بیستمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در شهر دمام عربستان، ۲۷ بر ۲۶ تیم قدرتمند کویت را شکست دادند تا با صعود به جمع چهار تیم برتر، سهمیه حضور در مسابقات جهانی را به دست آورند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »