حفظ موفقیت به دست آمده در کنترل کرونا، دشوارتر از رسیدن به موفقیت است

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

دکتر روحانی در جلسه کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا: حفظ موفقیت به دست آمده در کنترل کرونا، دشوارتر از رسیدن به موفقیت است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رئیس جمهور با اشاره به اذعان سازمان بهداشت جهانی به موفقیت ایران در کنترل شیوع این ویروس تاکید کرد: مردم شریف، مسئولان و دستگاه‌های مرتبط باید با هوشیاری و مراقبت لازم با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک در فضای سرپوشیده، این دستاورد بزرگ را که از مرحله به دست آمدن آن مهم‌تر و دشوارتر است، حفظ کنند.

رئیس جمهور با اشاره به گزارش‌هایی که در مورد وضعیت قرمز شهرهای برخی استان‌ها مطرح است، بر ضرورت ارائه تعریف شاخص‌ها در زمینه قرمز قلمداد کردن وضعیت ایمنی شهرستان‌ها و استان‌ها تاکید کرد و اظهار داشت: همه باید بدانند چه شهرهایی از کشور را با چه وضعیتی منطقه قرمز قلمداد می‌کنیم و در این مناطق چه محدودیت‌هایی در چه بازه زمانی و وسعت جغرافیایی اجرا خواهد شد.

رئیس جمهور همچنین نحوه اعلام هشدارها و اجرای محدودیت‌ها و دستورالعمل‌ها را از نکات مهم و حساس خواند و تصریح کرد: از نکات درخشان و مهم در مرحله ابتدایی کنترل بیماری این بود که بدون توسل به روش‌های قهری و صرفا با قدرت اقناع و همراهی صمیمانه مردم توانستیم به این مرحله در کنترل بیماری برسیم. رئیس جمهور استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی را در جلوگیری از انتقال ویروس کووید 19 بسیار مهم خواند و خاطرنشان کرد: در کشورهایی که استفاده از ماسک را در اماکن سرپوشیده و تجمع‌ها اجباری کرده‌اند، این امر عامل موفقیت قابل توجهی در کنترل بیماری بوده و باید از این تجربه استفاده کرد. ضمن آن که براساس اعلام و تشخیص مسئولان، برگزاری تجمع‌ها، مهم ترین عوامل شیوع بیماری شناخته شده که می بایست از این اقدام ممانعت شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار بغداد به سفیر ایران در ارتباط با حملات سپاه به شمال عراقوزارت‌ امور خارجه عراق با احضار سفیر ایران در بغداد در ارتباط با حملات توپخانه‌ای سپاه پاسداران به مناطق شمالی عراق به طور کتبی هشدار داده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در شبانه‌روز گذشته 1282 تن در اثر ابتلا به کرونا در برزیل جان باختنددر شبانه‌روز گذشته 1282 تن در اثر ابتلا به کرونا در برزیل جان باختند 1 مثل أنبياء الكتاب المقدس في أبريل 1993 لي كاكو فيليب ، وهو رجل لم يسبق له أن كان في الكنيسة ، تلقيت في رؤيا زيارة الملاك الذي يكلفني لرسالة موجهة لجميع الأرض لتحقيق متى 25: 6 ورؤيا 12:14. إليكم قصة اعتقادي وكذلك الرؤى الثلاث الكبرى للدعوة والعمولة عندماتلقيتها
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نوجوانان با والدین سختگیر بعدها در رابطه عاطفی به مشکل برمی‌خورندنوجوانانی که پدر و مادری سختگیر دارند معمولا با خود احساس گناه و شرمندگی حمل می‌کنند، اما اکنون یک تحقیق جدید نشان داده است رفتار این دست والدین آسیب‌های جدی به زندگی آینده این کودکان می‌زند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چین: با هند برای حل فصل مسالمت‌آمیز تنش به وجود آمده به توافق دست یافته ایم📌چین اعلام کرد که با هند برای حل فصل مسالمت‌آمیز تنش به وجود آمده پس از درگیری و کشته شدن ده‌های نظامی در مرز مشترک دو کشور، به توافق دست یافته است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت ترکیه: در هر یک میلیون 57 مبتلا به کرونا در ترکیه فوت کرده‌اندوزیر بهداشت ترکیه: در هر یک میلیون 57 مبتلا به کرونا در ترکیه فوت کرده‌اند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در هند به مرز 367 هزار نفر نزدیک شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »