حفره امنیتی آیفون؛ اینستاگرام دسترسی بدون اجازه به دوربین کاربران را رد کرد

27/07/2020 05:15:00 ب.ظ

حفره امنیتی آیفون؛ اینستاگرام دسترسی بدون اجازه به دوربین کاربران را رد کرد جزئیات بیشتر🔽

اینستاگرام, امنیت

حفره امنیت ی آیفون ؛ اینستاگرام دسترسی بدون اجازه به دوربین کاربران را رد کرد جزئیات بیشتر🔽

از زمان عرضه نسخه ۱۴ سیستم عامل iOS شماری از ایرادات و نقص‌های امنیت ی در آن مشاهده شده است.

سال گذشته شرکت مالک اینستاگرام، فیسبوک، حفره‌ای امنیتی در سیستم عامل iOS یافته بود که اجازه می داد دوربین گوشی آیفون بدون رضایت کاربر فعال شود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

اف‌بی‌آی به شرکت‌های آمریکایی در مورد خطرات امنیتی استفاده از نرم‌افزارهای مالیاتی چین هشدار داد🔺اف‌بی‌آی به شرکت‌های آمریکایی در مورد خطرات امنیت ی استفاده از نرم‌افزارهای مالیاتی چین هشدار داد ⚡️پس از آن که یک بدافزار جاسازی شده در نرم‌افزارهای اجباری مالیاتی چینی شناسایی شد، پلیس فدرال آمریکا به شرکت‌های آمریکایی طرف تجارت با چین هشدار داد.

تشدید درگیری‌ها در پورتلند آمریکا؛ نیروهای امنیتی از گاز اشک‌آور استفاده کردندتشدید درگیری‌ها در پورتلند آمریکا؛ نیروهای امنیت ی از گاز اشک‌آور استفاده کردند اعتراضات_ضد_نژادپرستی اعتراضات_آمریکا جزئیات بیشتر🔽

کیانوش جهانپور عزلش از سخنگویی وزارت بهداشت را به انتقاد از چین مرتبط دانستکیانوش جهانپور پس از شیوع ویروس کرونا در ایران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت شناخته می‌شد، می‌گوید که توییت‎هایش در فضای مجازی و چالش او با سفیر چین می‌تواند بخشی از ماجرای عزل او از سخنگویی این وزارتخانه باشد.

ارتش اسرائیل از ساکنان منطقه مرزی با لبنان خواست از خانه خارج نشوندارتش اسرائیل از ساکنان منطقه مرزی با لبنان خواست از خانه خارج نشوند تنش_لبنان_اسرائیل جزئیات بیشتر🔽

خبرسازی‌های امنیتیخبرگزاری اصولگرای فارس، دیروز در گزارشی تفصیلی به شرایط این روزهای شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان پرداخته و گمانه‌زنی‌ها و شنیده‌هایی را در مورد ریاست آن مطرح کرده‌ که برخلاف آنچه ادعا شده که مبتنی بر خبر و شنیده‌های خبرنگار است، هیچ ارتباطی با واقعیت موجود در جریان اصلاح‌طلبی ندارد.

میثاق امنیتی افغانستان؛ با همکاری هزاران شهروند، 'صدها مجرم بازداشت' شدندوزارت داخله/کشور افغانستان می‌گوید در نتیجه اجرای برنامه میثاق امنیت ی، تنها در کابل با همکاری رضاکارانه هزاران شهروند، در سه هفته گذشته 'صدها مجرم بازداشت' شده‌اند. به گفته سخنگوی این وزارت، ده‌ها باند جنایتکار و افراد قاتل و شامل این دستگیر شدگان اند. قرار است این برنامه به زودی در ولایات نیز اجرا شود.

پیشتر مشخص شده بود اپلیکیشن‌های تیک تاک، لینکدین و ردیت در این نسخه از سیستم عامل اپل به محتویات حافظه مخصوص کپی کاربران دسترسی پیدا کرده اند.عکس از آرشیو چند هفته پس از آن که شرکت‌های امنیت سایبری یک بدافزار جاسازی شده را در نرم‌افزارهای اجباری مالیاتی چینی شناسایی کردند، پلیس فدرال آمریکا، اف بی آی، به شرکت‌های آمریکایی طرف تجارت با چین هشدار داد.Aa نیروهای امنیتی مستقر در شهر پورتلند ایالت اورگن آمریکا بامداد دوشنبه برای پراکنده کردن معترضانی که مقابل ساختمان دادگاه فدرال این شهر تجمع کرده بودند، از گاز اشک‌آور استفاده کردند.وخیم تر قلمداد کردند، امروز یافته ها خلاف این را نشان میدهد، به یافته های خودی اطمینان بیشتری داریم — Kianush Jahanpur, MD 🇮🇷 (@drjahanpur) ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ پایان پست توییتر شماره از @drjahanpur انتقاد تند سخنگوی سابق وزارت بهداشت ایران از عملکرد دولت چین در انتشار آمار علمی درباره همه‌گیری ویروس کرونای جدید با واکنش سفیر چین در تهران و سخنگوی وزارت امور خارجه ایران همراه شده است.

سال گذشته شرکت مالک اینستاگرام، فیسبوک، حفره‌ای امنیتی در سیستم عامل iOS یافته بود که اجازه می داد دوربین گوشی آیفون بدون رضایت کاربر فعال شود. هم‌رسانی این مطلب: . در این گزارش که روز جمعه ۳ مرداد منتشر شد به نقل از وبسایت زی دی نت نوشته شده است، در پی اعلام این موضوع، اف بی آی روز پنجشنبه به شرکت‌های فعال در حوزه پزشکی، صنایع شیمیایی و امور مالی هشدار داد.