اینستاگرام, امنیت, شبکه های اجتماعی, آیفون

اینستاگرام, امنیت

حفره امنیتی آیفون؛ اینستاگرام دسترسی بدون اجازه به دوربین کاربران را رد کرد

حفره امنیتی آیفون؛ اینستاگرام دسترسی بدون اجازه به دوربین کاربران را رد کرد جزئیات بیشتر🔽

27/07/2020 05:15:00 ب.ظ

حفره امنیت ی آیفون ؛ اینستاگرام دسترسی بدون اجازه به دوربین کاربران را رد کرد جزئیات بیشتر🔽

از زمان عرضه نسخه ۱۴ سیستم عامل iOS شماری از ایرادات و نقص‌های امنیت ی در آن مشاهده شده است.

سال گذشته شرکت مالک اینستاگرام، فیسبوک، حفره‌ای امنیتی در سیستم عامل iOS یافته بود که اجازه می داد دوربین گوشی آیفون بدون رضایت کاربر فعال شود. ادامه مطلب: euronews فارسی »

Telegram: Instant View

اف‌بی‌آی به شرکت‌های آمریکایی در مورد خطرات امنیتی استفاده از نرم‌افزارهای مالیاتی چین هشدار داد🔺اف‌بی‌آی به شرکت‌های آمریکایی در مورد خطرات امنیت ی استفاده از نرم‌افزارهای مالیاتی چین هشدار داد ⚡️پس از آن که یک بدافزار جاسازی شده در نرم‌افزارهای اجباری مالیاتی چینی شناسایی شد، پلیس فدرال آمریکا به شرکت‌های آمریکایی طرف تجارت با چین هشدار داد.

تشدید درگیری‌ها در پورتلند آمریکا؛ نیروهای امنیتی از گاز اشک‌آور استفاده کردندتشدید درگیری‌ها در پورتلند آمریکا؛ نیروهای امنیت ی از گاز اشک‌آور استفاده کردند اعتراضات_ضد_نژادپرستی اعتراضات_آمریکا جزئیات بیشتر🔽

کیانوش جهانپور عزلش از سخنگویی وزارت بهداشت را به انتقاد از چین مرتبط دانستکیانوش جهانپور پس از شیوع ویروس کرونا در ایران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت شناخته می‌شد، می‌گوید که توییت‎هایش در فضای مجازی و چالش او با سفیر چین می‌تواند بخشی از ماجرای عزل او از سخنگویی این وزارتخانه باشد.

ارتش اسرائیل از ساکنان منطقه مرزی با لبنان خواست از خانه خارج نشوندارتش اسرائیل از ساکنان منطقه مرزی با لبنان خواست از خانه خارج نشوند تنش_لبنان_اسرائیل جزئیات بیشتر🔽

خبرسازی‌های امنیتیخبرگزاری اصولگرای فارس، دیروز در گزارشی تفصیلی به شرایط این روزهای شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان پرداخته و گمانه‌زنی‌ها و شنیده‌هایی را در مورد ریاست آن مطرح کرده‌ که برخلاف آنچه ادعا شده که مبتنی بر خبر و شنیده‌های خبرنگار است، هیچ ارتباطی با واقعیت موجود در جریان اصلاح‌طلبی ندارد.

میثاق امنیتی افغانستان؛ با همکاری هزاران شهروند، 'صدها مجرم بازداشت' شدندوزارت داخله/کشور افغانستان می‌گوید در نتیجه اجرای برنامه میثاق امنیت ی، تنها در کابل با همکاری رضاکارانه هزاران شهروند، در سه هفته گذشته 'صدها مجرم بازداشت' شده‌اند. به گفته سخنگوی این وزارت، ده‌ها باند جنایتکار و افراد قاتل و شامل این دستگیر شدگان اند. قرار است این برنامه به زودی در ولایات نیز اجرا شود.