حفاظت از طبیعت با همکاری بیش از ۲۱ هزار همیار طبیعت در ایام نوروز

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس اداره آموزش، ترویج و مشارکت‌های مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی گفت: در سطح خراسان رضوی ۲۱ هزار و ۸۶۳ همیار طبیعت داریم که آماده هستند در ایام نوروز با ما همراهی کنند.

اعظم ملایی، در گفت و گو با ایسنا در سفر به جنوب خراسان رضوی با بیان اینکه وقتی مردم پای‌کار باشند منابع طبیعی به نحو بسیار بهتری حفاظت خواهد شد، وسعت منابع طبیعی کشور و به تبع خراسان رضوی را بسیار زیاد دانست و افزود: از ۱۱.۶ میلیون هکتار وسعت کل خراسان رضوی ۸ میلیون هکتار معادل ۷۰ درصد سطح خراسان رضوی را اراضی ملی پوشش داده است.

وی عنوان کرد: در این طرح که همیار طبیعت نام‌گذاری شده است کسانی که علاقه‌مند به طبیعت هستند می‌توانند به صورت گروهی و یا انفرادی در سامانه همیار طبیعت ثبت‌نام کنند. رئیس اداره آموزش، ترویج و مشارکت‌های مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی افزود: اگر مردم منابع طبیعی را حفظ کنند در واقع سلامت خود، جامعه و فرزندانشان را تضمین کرده‌اند، باید این احساس مسئولیت به هر نحو ممکن در جامعه تقویت شود.

وی با اشاره به اینکه با همیاری و همکاری می‌توانیم خسارت به عرصه‌های طبیعی را به حداقل برسانیم، اظهار کرد: این افراد در کنار نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری هر شهرستان، در راستای حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی فعال خواهند بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برخورد جدی با تخلفات حادثه‌ساز در نوروز ۱۴۰۳/ مردم و مسافران از تظاهر به روزه‌خواری پرهیز کنندفرمانده فراجا بر ضرورت برخورد با تخلفات حادثه‌ساز در ایام نوروز تاکید کرد و از مردم نیز خواست که در این ایام از تظاهر به روزه‌خواری پرهیز کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش گشت‌های نامحسوس پلیس در ایام نوروزفرمانده کل انتظامی کشور از افزایش گشت‌های نامحسوس پلیس در ایام نوروز خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تخریب بیش از هزار مسجد در غزه از زمان ‌آغاز تهاجم اسرائیلاز زمان آغاز تهاجم اسرائیل، بیش از هزار مسجد در غزه ویران شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شرکت بیش از ۶۳۶ هزار داوطلب در آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ آمار ۸۲ درصدی داطلبان زنرئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به شرکت بیش از ۶۳۶ هزار داوطلب در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، گفت: بیش از ۸۲ درصد داوطلبان زن هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«نوروزنگار»؛ نمایشگاه گروهی هنرمندان معاصر ایران برگزار می‌شوددر استقبال از تقارن بهار طبیعت با بهار معنویت، نمایشگاهی با عنوان «نوروزنگار» با حضور هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی اقدام به برگزاری می‌‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پرواز دوباره‌ی شاهین در آسمان تالشرئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان تالش از رهاسازی یک بهله پرنده حمایت شده شاهین توسط دوستداران محیط زیست در طبیعت تالش خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »