حضور ۳ شمشیرباز ایران در جدول اصلی جام جهانی سابر مجارستان

27/12/1400 05:21 ب.ظ

سه شمشیرباز ایران در جدول اصلی جام جهانی مجارستان به رقابت می‌پردازند

به گزارش ایسنا، رقابت بخش انفرادی جام جهانی شمشیربازی سابر مجارستان آغاز شد و ایران سه نماینده در جدول اصلی دارد.

علی پاکدامن با توجه به این که رنکینگ ۱۴ جهان است از ابتدا مشخص شد که در جدول اصلی به رقابت می‌پردازد. اما محمد رهبری، محمد فتوحی و فرزاد باهر از مرحله گروهی به رقابت پرداختند که هر سه موفق به صعود از این مرحله شدند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

بازتاب نقض گسترده حقوق بشر در ایران در نشست تازه سازمان مللجاوید رحمان، گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در امور ایران، روز پنج‌شنبه ۲۶ اسفند خواستار پاسخگویی مقام‌های جمهوری اسلامی به جامعه جهانی در قبال نقض گسترده حقوق بشر در... پس چرا عربستان نه در حکومت دینی، فقط «بنده» و برده وجود دارد. سازمان ملل تلاش می‌کند به عوام بباوراند که احکام توحش دین، با حقوق انسانی هیچ تضادی ندارد. گوه خوردن با کارمندان کونی رادیو فردا 🍆🍆🍆

ایران در دوران کرونا از نظر قربانیان پرستاری «جزء اولین‌ کشورها در جهان» بوددبیرکل خانه پرستار ایران می‌گوید که در دوران کرونا، از نظر جان‌باختگان پرستاری، ایران جزء اولین‌ کشورها در جهان بوده است و ماهانه حدود ۳۰۰ نیروی متخصص در این حوزه مهاجرت کرده‌اند.

خطیب‌زاده گزارش جاوید رحمان در مورد نقض حقوق بشر در ایران را «مغرضانه» خواندخطیب‌زاده گزارش جاوید رحمان در مورد نقض حقو_بشر در ایران را «مغرضانه» خواند خطیب‌زاده ۲۷ اسفند در واکنش به این اظهارات، با متهم کردن جاوید رحمان به عدم بی‌طرفی، گزارش او را «ناقص» توصیف کرد و رویکرد کشورهای غربی به حقوق بشر را «دوگانه و ریاکارانه» خواند 🇷🇺❤☢ جاوید رحمان نظرش در مورد عربستان چی هست ؟؟ اینکه دیگ به دیگ میگه روت سیاه، ریشه در تبعیض نوع بشر در نهاد حقوق_بشر بین‌الملل است. این نهاد پر طمطراق واقعا از نوع بشر دفاع نمی‌کنه، بلکه از بشری دفاع می‌کنه که مؤلفه‌های غربی داشته باشند، یعنی انکار خدا، دین، کشور، پدر، مادر مهمترین خصیصه‌شان باشد.

کاهش «۵۰ درصدی» فروش آجیل در ایران در مقایسه با سال گذشتهرئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار از کاهش ۵۰ درصدی فروش خشکبار در مقایسه با سال گذشته خبر داد.

رسانه‌های اسرائیلی: در حمله پهپادی به مقری در کرمانشاه «صدها پهپاد» ایران نابود شدرسانه‌های اسرائیلی می‌گویند در حمله پهپادی دی‌ماه گذشته که به یکی از تأسیسات نظامی حساس ایران در استان کرمانشاه انجام شده، «صدها پهپاد ایران نابود شده است.» پدر سگا کل زیرزمین کرمانشاه رو کردن موشک و پهپاد ولی حاضر نیستن یه لوله آب برای مردم تعمیر کنن. دروغ_را_آنقدر_بزرگ_بنویس_تا_موجب_خنده_شود👺👺👺🤣 این از اقتدار سپاه است! فقط به هواپیمای مسافری موشک میزنید؟ از پهباد هاتون حفاظت کنید یا از کشور های دیگر نگهبان استخدام کنید.

کریم باقری کرونا گرفت/ غیبت مربی پرسپولیس در دربی- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimکریم_باقری کرونا گرفت مربی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بازی با استقلال روی نیمکت سرخپوشان حضور ندارد

به گزارش ایسنا، رقابت بخش انفرادی جام جهانی شمشیربازی سابر مجارستان آغاز شد و ایران سه نماینده در جدول اصلی دارد.

علی پاکدامن با توجه به این که رنکینگ ۱۴ جهان است از ابتدا مشخص شد که در جدول اصلی به رقابت می‌پردازد. اما محمد رهبری، محمد فتوحی و فرزاد باهر از مرحله گروهی به رقابت پرداختند که هر سه موفق به صعود از این مرحله شدند.

در جدول مقدماتی، فتوحی در دور اول حذف شد اما باهر و رهبری حریفان خود را شکست دادند و راهی جدول اصلی جام جهانی شدند. نتایج شمشیربازان ایرانی در این مسابقات به شرح زیر است: محمد فتوحی: ۳ پیروزی و ۳ شکستهر سه نفر به جدول مقدماتی صعود کردند. فرزاد باهر ۱۵ - سانتیاگو مادریگال از اسپانیا ۸محمد فتوحی ۱۳ - گالریل فوچینی از ایتالیا ۱۵فرزاد باهر ۱۵ - هادسون سانتانا از پورتوریکو۶رهبری و باهر به جدول اصلی مسابقات صعود کردند. ۱۱۳- محمد فتوحی