حضور چشمگیر بازرگانان تُرک در بازار کشورهای آفریقایی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حضور چشمگیر بازرگانان تُرک در بازار کشورهای آفریقایی بازرگانان و کارآفرینان تُرک با حضور چشمگیر خود طی سالهای اخیر در کشورهای آفریقایی باعث توسعه روابط اقتصادی میان ترکیه و این قاره شده‌اند.

بازرگانان و کارآفرینان تُرک با حضور چشمگیر خود طی سالهای اخیر در کشورهای آفریقایی باعث توسعه روابط اقتصادی میان ترکیه و این قاره شده‌اند.بازرگانان و کارآفرینان تُرک طی سالهای اخیر با حضور فعال و چشمگیر خود در کشورهای آفریقایی سهم بزرگی در توسعه روابط اقتصادی میان ترکیه و قاره آفریقا داشته‌اند.

فعالان اقتصادی ترکیه در کشورهای زیادی از جمله نیجریه، اتیوپی، آفریقای جنوبی و روآندا حضور دارند و علاوه بر سرمایه گذاری در بخش‌های غذا، انرژی و ساخت و ساز به فعالیت‌های تجاری میان ترکیه و آفریقا مشغول هستند. هم اکنون حجم مبادلات میان ترکیه و قاره آفریقا در حدود 25 میلیارد دلار است و در مرحله دوم رساندن این میزان به 50 میلیارد دلار هدفگذاری شده است.هلدینگ حیات یکی از شرکت‌های فعال ترکیه در قاره آفریقا است. این شرکت بیشتر در بخش مواد بهداشتی، دستمال کاغذی و محصولات آرایشی در کشورهای نیجریه، الجزایر و مصر سرمایه گذاری کرده است.

عثمان آکسوی، دبیر کل این هلدینگ که در سومین کنفرانس اقتصادی و بازرگانی ترکیه و آفریقا شرکت کرده در باره روابط تجاری میان ترکیه و کشورهای آفریقایی گفت: قاره آفریقا دارای 1.3 میلیارد نفر جمعیت است و مصرف گرایی در میان ساکنان این قاره طی سالهای اخیر گسترش یافته است. این مسئله نیز باعث ایجاد فرصت‌های جدید برای شرکت‌های ترکیه در این قاره شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مشخص شدن فینالیست‌های کشتی پهلوانی قهرمانی کشور/ برگزاری رقابت‌های فینال در حضور رییس‌جمهورچهره نفرات راه یافته به فینال رقابت‌های کشتی پهلوانی قهرمانی کشور مشخص شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حضور چین برای پروژه‌های مسکن در ایران تایید شدبه دنبال مطرح شدن حضور چینی‌ها برای ساخت مسکن در ایران توسط یکی از نمایندگان مجلس که البته بعدا تکذیب شد، معاون وزیر راه و شهرسازی صراحتا مذاکره با چینی‌ها در ایران را تایید کرده اما گفته که آنها قرار است تکنولوژی وارد کنند نه اینکه بسازند. این ذهنیت نیز ایجاد شد که تکنولوژی چین قرار است به کاهش ۳۰ درصدی قیمت تمام شده مسکن در ایران منجر شود. اولش میگن تکنولوژی و سرمایه‌گذاری، و معافیت مالیاتی میگیرن، بعد میگن ایران نیروی کار متخصص برای تکنولوژی نداره، بعد نیرو میارن، بعد خودشون کلی ساختمان تو جاهای خوب تهران میخرن و به کارمندهای خودشون اجاره میدن. بعد به خاطر تقاضای ایجاد شده قیمت خونه می‌ره بالا. بیکاری و تورم بالا. دیپلماسی عزّت! از نه شرقی نه غربی رسیدیم به: نه به جمهوری! فقط اسلامی!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رهبران اتحادیه اروپا همزمان با آخرین حضور مرکل در نشست بروکسل از او قدردانی کردندشارل میشل، رئیس شورای اتحادیه اروپا در سخنانی گفت که نشست‌های ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا بدون آنگلا مرکل مانند «رم بدون واتیکان» یا «پاریس بدون برج ایفل» خواهد بود. واقعن که خانم مرکل در اتحادیه اروپا و در بین مردم اروپا زیاد محبوب بود واقعا درست گفته خانم مرکل شخصیت استوار ،مقتدر و قابل احترامی داره
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست لبنان از AFC برای حضور تماشاگران مقابل ایرانوزیر ورزش لبنان از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرد که با حضور تماشاگران در دیدار برابر ایران و امارات موافقت کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ند پرایس: مذاکرات وین باید از همان نقطه پایان دور ششم آغاز شود/ تحریم‌ها فعلا باقی می‌ماندسخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری به سوالاتی درباره محورهای سفر اخیر نماینده ویژه آمریکا در امور ایران به کشورهای منطقه و کشورهای اروپایی پاسخ داد. 🤣🤣🤣یعنی علی چلاغ هم باید جام زهر را سر بکشد که خمینی دجال سرکشید و سقط شد تمامی بدبختی ایران و مردم بخاطر خامنه ای روس و سپاه روسی است که ایران را به نابودی کشانده اند و در این میان انگلیس و امریکا و اسرائیل و روسیه و چین سود می برند و ایران را غارت می کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شخصیت شیخ صفی‌الدین و تاریخ صفویه باید به درستی به مردم معرفی شودرییس‌جمهور در بازدید از بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی: شخصیت شیخ صفی‌الدین و تاریخ صفویه باید به درستی به مردم معرفی شود ملت ایران مشکلاتشون مشخصه ،این همه سفر برای چیه ،دنبال مادرت می گردی؟ با شناخت شیخ طوطی وشیخ سفی مشکل حله
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »