حضور رئیس جمهور در جایگاه توزیع سوخت- عکس خبری تسنیم | Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حضور رئیس‌جمهور در جایگاه توزیع سوخت بنزین گزارش تصویری:

۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷ آیت‌الله رئیسی در یکی از جایگاه‌های توزیع بنزین حضور یافت و با مردم و کارکنان این جایگاه عرضه سوخت درباره وضع سوخت‌گیری گفت‌وگو کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مردم و اختلال در توزیع بنزین جایگاه‌های سوختبا اختلال در سامانه هوشمند سوخت و قطع شدن توزیع بنزین در جایگاه‌های سوخت سراسر کشور از ظهر روز سه‌شنبه پمپ‌بنزین‌ها شلوغی عجیبی را تجربه کردند. این شلوغی اگر چه با برگشتن تعدادی از این جایگاه‌ها در ساعات پایانی روز کمتر شد، اما مشکلاتی را برای صاحبان خودرو، تاکسی‌داران و... ایجاد کرد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

در حمله سایبری همه ۴۳۰۰ جایگاه سوخت‌رسانی دچار اختلال شدند | DW | 27.10.2021دبیر شورای عالی فضای مجازی ایران می‌گوید دز حمله سایبری کلیه جایگاه‌های سوخت هدف قرار گرفتند. منشا این حملات رسما اعلام نشده است. مقامات نگران تکرار اعتراضات آبان ۱۳۸۸ هستند و تاکید می‌کنند که بنزین گران نخواهد شد. ۱۳۸۸ هم مگه به بنزین اعتراض کردن؟ منظورتون ۱۳۹۸ بوده بابا قبلش بخونید چی توئیت میکنید تو رو بخدا ۱۳۹۸ کصمغزا ۱۳۹۸ نه ۸۸ریدم سر دره دویچه وله🍆
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فرودگاه بین‌المللی شهر فضولی در قره‌باغ با حضور اردوغان و علی‌اف افتتاح شدفرودگاه بین‌المللی شهر فضولی در قره‌باغ امروز سه شنبه ۲۶ اکتبر در مراسمی توسط رجب طیب اردوغان و الهام علی‌اف، روسای جمهور ترکیه و آذربایجان افتتاح شد. اردوغان رفته فضولی؟! فرودگاه بین‌المللی که فقط در ٨ ماه ساخته شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نشست همسایگان افغانستان در تهران بدون حضور طالبان | DW | 27.10.2021در دومین نشست تهران چهار کشور همسایه افغانستان شرکت دارند. طبق گفته مقامات ایرانی وزرای خارجه چین و روسیه نیز به‌ گونه مجازی شرکت می‌کنند. گروه طالبان در این نشست حضور ندارد. با حضور طالبان در افغانستان اقتصاد افغانستان از بین رفته است و فقر وبیکاری بیداد میکند ومردم افغانستان در شرایط بدی قرار دارند امیدوارم نشست تهران با حضور همسایگان افغانستان مرحمی باشد بر درد های بزرگ مردم افغانستان . طالبان را امریکا نگذاشت در اجلاس تهران شرکت نمایدواین اجلاس بنفع دولت و مردم افغانستان میباشد زیرا برای برون رفتن افغانستان از مشکلات موجود با تصمیم همسایگان افغانستان این نست کار ساز میباشد . در صورت که همسایگان افغانستان راه سر مایه گزاری در افغانستان را باز نماید .کسب وکار در افغانستان رونق گرفته مردم از فقر و تنگ دستی نجات پیدامیکند و نست امروز تهران برای اتخاذ تصمیم مشترک همسایگان افغانستان بر کمک و سرمایه گزاری در افغانستان میباشد .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه آژانس اتمی در رابطه با توسعه غنی‌سازی در سایت هسته‌ای نطنزآژانس بین‌المللی انرژی اتمی در بیانیه‌ای از پیشرفت غنی‌سازی ایران در سایت هسته‌ای نطنز خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درگیری مسلحانه در نزدیکی پالایشگاه «الزاویه» در غرب لیبیشهر «الزاویه»، در غرب لیبی، شامگاه دوشنبه، شاهد درگیری مسلحانه شدید میان گروه شبه‌نظامی وابسته به محمد البحرون معروف به «الفار» و شبه‌نظامیان وابسته به یک
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »