حضور در راهپیمایی روز قدس ابراز انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

​استاندار تهران با تاکید بر اینکه حضور در راهپیمایی روز قدس ابراز انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی است، گفت: باید اثبات کنیم، جهان اسلام در کنار هم است و با آگاهی و بصیرت لازم برای آزادی انسان‌ها تلاش می‌کند.

الگوی عرضه دارو از طریق پلتفرم‌های اینترنتی تجربه بین‌المللی موفق و موثقی ندارد + اعلام نظر سازمان تعزیرات حکومتی

وی با بیان اینکه امسال همه ما با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس از رژیم غاصب صهیونیست ابراز انزجار خواهیم کرد، گفت: باید اثبات کنیم، جهان اسلام در کنار هم است و با آگاهی و بصیرت لازم برای آزادی انسان‌ها تلاش خواهد کرد و شروع این کار نیز از بین بردن رژیم غاصب اسرائیل است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رسانه‌های صهیونیستی: نیروی هوایی در ۷ اکتبر غایب بودرسانه‌های صهیونیستی گزارش کردند نیروی هوایی رژیم صهیونیستی در نخستین روز از عملیات «طوفان الاقصی» حماس در هفتم اکتبر حضور نداشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعلام مسیرهای ده‌گانه راهپیمایی روز قدس در پایتختمدیرکل امنیتی و انتظامی استاندار تهران با بیان اینکه روز قدس نمادی از وحدت و همبستگی ملل مسلمان است، مسیرهای ده‌گانه راهپیمایی روز قدس در پایتخت را اعلام کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

ادعای تکراری آمریکا درباره عدم حمایت از رژیم صهیونیستی در حمله به رفحوزارت دفاع آمریکا «پنتاگون» که حامی اصلی رژیم صهیونیستی در جنگ غزه است، ادعا کرد از عملیات نظامی احتمالی رژیم صهیونیستی در شهر رفح واقع در جنوب غزه حمایت نمی‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تجمع مردم ارومیه در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی و حمله به کنسولگری ایران در سوریهتجمع اعتراض آمیز نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی و شهادت چندتن از فرماندهان سپاه قدس در سوریه با حضور مسئولین و آحاد مختلف مردم ارومیه برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مردم شیراز جنایت صهیونیست‌ها را در حمله به کنسولگری ایران محکوم کردندمردم شیراز با حضور پرشور خود در تجمع مردمی، جنایت اخیر رژیم غاصب صهیونیستی و حمله به کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بسته خبری شامگاه ۱۴ فروردین ایسنا/ حمله تروریستی به کنسولگری ایران در دمشق در صدر اخباریک روز بعد از حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در پایتخت سوریه، این موضوع همچنان در صدر اخبار است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »