حضور عناصر نفوذی رژیم بشار اسد در ادلب افزایش یافت

26/10/1399 06:30 ب.ظ

یکی از فرماندهان ارتش ملی سوریه به خبرنگار خبرگزاری آناتولی گفت که اقدامات نفوذی عناصر رژیم بشار اسد با پشتیبانی نیروهای ویژه روسیه در ادلب افزایش یافته‌است. - خبرگزاری آناتولی

یکی از فرماندهان ارتش ملی سوریه به خبرنگار خبرگزاری آناتولی گفت که اقدامات نفوذی عناصر رژیم بشار اسد با پشتیبانی نیروهای ویژه روسیه در ادلب افزایش یافته‌است. - خبرگزاری آناتولی ابومحمد یکی از فرماندهان ارتش «ناصر» وابسته به ارتش ملی سوریه طی گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آناتولی اظهارداشت: «‌تلاش‌ها برای حضور عناصر نفوذی رژیم اسد با پشتیبانی نیروهای ویژه روسیه به خط جبهه ارتش ملی سوریه در حومه لاذقیه، جبل...

ابومحمد یکی از فرماندهان ارتش «ناصر» وابسته به ارتش ملی سوریه طی گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آناتولی اظهارداشت: «‌تلاش‌ها برای حضور عناصر نفوذی رژیم اسد با پشتیبانی نیروهای ویژه روسیه به خط جبهه ارتش ملی سوریه در حومه لاذقیه، جبل الزاویه و دشت گاب حما افزایش یافته‌است»

وی افزود: عناصر رژیم اسد و نیروهای ویژه روسیه حمله مشترک به اتاق عملیات ترتیب دادند که در پی آن درگیری‌ها صورت گرفت». ابومحمد همچنین بیان کرد: در نتیجه درگیری‌ها شش نفر از عناصر رژیم اسد از جمله یک ستوان یکم به هلاک رسیدند و یک سرباز روس نیز مجروح شد.

گفتنی است که در 11 ژانویه ماه جاری نیز گروهی از نیروهای ویژه روسیه با نقض توافق ترکیه و روسیه بر سر آتش‌بس در ادلب به خط جبهه در منطقه انکاوی در حومه دشت گاب حما در جنوب ادلب عملیات نفوذی ترتیب دادند که در نتیجه آن 12 نفر از ارتش ملی سوریه جان خود را از دست دادند. headtopics.

ادامه مطلب:
aa_persian »

عراقچی: آمریکا در هیچ جلسه‌ای که ایران حضور داشته باشد، حضور نداردمعاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام را «سازنده» ارزیابی و تاکید کرد آمریکا در هیچ جلسه‌ای که ایران حضور داشته باشد، حضور ندارد و این سیاست قطعی ماست. - خبرگزاری آناتولی

سیدحسن نصرالله: حضور میدانی حاج قاسم در محور مقاومت زنده است/عمر رژیم صهیونیستی کوتاه است- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimسیدحسن نصرالله: بار دیگر پایبندی خود را به قدس اعلام می‌کنیم بر روح بزرگ شهید سلیمانی درود می‌فرستم؛ حضور او در کنار نیروهای مقاومت و شهادت او هرگز فراموش نخواهد شد نشانه‌هایی وجود دارد که احساس می‌شود آزادی قدس از هر زمانی دیگر بیشتر است روز_قدس سید نونش رو از این راه در میاره سلام منظورتان از نان چیست؟ کدام نان؟ نان خودش یا نان حزب ا..ّ.؟ فکر نکنم توان، جرأت و قدرت این را داشته باشید نه یک روز بلکه یک ساعت جای این سید بزرگوار را در مقاومت و نبرد در برابر یکی از فویترین رژیم های نظامی امنیتی دنیا به عهده بگیرید. ا بلاخره مذاکرات_وین به ثمر نشسته دلار ها آزاد شده همه دوباره میان سر سفره انقلاب و به به و چه چه می کنند.... ظریف_تنها_نیست دیپلماسی_آری

گزارش تصویری؛ حضور اسکی‌بازان ایران در مسابقات جهانی ایتالیا و آلمان | DW | 25.02.2021ملی‌پوشان ایران در رقابت‌های اسکی آلپاین قهرمانی جهان در ایتالیا در مجموع عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند. تیم ملی ایران همچنین در رقابت‌های اسکی صحرانوردی قهرمانی جهان به میزبانی آلمان حضور یافتند.

اردوغان ظریف را به حضور پذیرفترئیس جمهور ترکیه در استانبول وزیر امور خارجه ایران را به حضور پذیرفت. - خبرگزاری آناتولی 🇮🇷🤝🇹🇷 اشتباه عکس انداختید. کله رجب باید وسط اون ستاره ها میفتاد پذیرفت؟ :))))

پاسخ دبیر فدراسیون هندبال به حضور غیرقانونی تماشاگران در مسابقات ساحلی زنانپاسخ دبیر فدراسیون هندبال به حضور غیرقانونی تماشاگران در مسابقات ساحلی زنان: نفراتی که از آن‌ها به عنوان تماشاگر غیرقانونی نام برده می‌شود، تماشاچی نیستند بلکه عوامل اجرایی هستند که با هماهنگی فدراسیون در آن بخش می‌نشینند!

یکی از فرماندهان ارتش ملی سوریه به خبرنگار خبرگزاری آناتولی گفت که اقدامات نفوذی عناصر رژیم بشار اسد با پشتیبانی نیروهای ویژه روسیه در ادلب افزایش یافته‌است.ادلب/خبرگزاری آناتولی

ابومحمد یکی از فرماندهان ارتش «ناصر» وابسته به ارتش ملی سوریه طی گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آناتولی اظهارداشت: «‌تلاش‌ها برای حضور عناصر نفوذی رژیم اسد با پشتیبانی نیروهای ویژه روسیه به خط جبهه ارتش ملی سوریه در حومه لاذقیه، جبل الزاویه و دشت گاب حما افزایش یافته‌است»

وی افزود: عناصر رژیم اسد و نیروهای ویژه روسیه حمله مشترک به اتاق عملیات ترتیب دادند که در پی آن درگیری‌ها صورت گرفت».

ابومحمد همچنین بیان کرد: در نتیجه درگیری‌ها شش نفر از عناصر رژیم اسد از جمله یک ستوان یکم به هلاک رسیدند و یک سرباز روس نیز مجروح شد.

گفتنی است که در 11 ژانویه ماه جاری نیز گروهی از نیروهای ویژه روسیه با نقض توافق ترکیه و روسیه بر سر آتش‌بس در ادلب به خط جبهه در منطقه انکاوی در حومه دشت گاب حما در جنوب ادلب عملیات نفوذی ترتیب دادند که در نتیجه آن 12 نفر از ارتش ملی سوریه جان خود را از دست دادند.

نیروهای رژیم اسد و روسیه در چنین عملیات‌ در مرحله اول از پهپادهای مسلح استفاده می‌کند و بعد تک تیراندازان با استفاده از دوربین حرارتی نصب شده به سلاح‌های خود وارد عملیات می‌شوند. نیروهای رژیم اسد و روسیه با انجام این عملیات‌ نفوذی قصد دارند بر مخالفان و گروه‌های مسلح ضد رژیم بشار اسد تلفات تحمیل کنند. اما بیشتر خودشان در عملیات‌ مذکور آسیب می‌بینند و عقب‌نشینی می‌کنند. از سوی دیگر روز گذشته بر اثر حملات توپ‌خانه‌ای نیروهای رژیم بشار اسد به شهرستان اریحای ادلب دو غیرنظامی جان باختند.

ادلب از آغاز جنگ و بحران در سوریه به عنوان قلعه اصلی مخالفان رژیم اسد به حساب می‌آید. مخالفان کنترل مرکز ادلب را که جمعیت آن در پی آواره شدن مردم به بیش از 4 میلیون نفر رسیده است، در مارس سال 2015 به دست گرفتند. به همین دلیل ادلب یکی از مناطقی است که به طور مستمر مورد حملات شدید نیروهای رژیم اسد و حامیان آن قرار می‌گیرد.

ترکیه، روسیه و ایران در نشست آستانه در 4-5 می 2017 ادلب و چهار منطقه در اطراف آن را منطقه کاهش تنش اعلام کردند. نیروهای رژیم اسد، سه منطقه از چهار منطقه کاهش تنش را با حمایت جنگنده‌های روسی به دست گرفته‌اند و حملات خود را در ادلب متمرکز کرده‌اند.