حضور تماشاگران پدیده در ورزشگاه؛ کرونا رفته است؟

14/01/1400 08:05 ب.ظ

امروز از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران، پدیده در مشهد میزبان پرسپولیس بود. خبرگزاری تسنیم حضور تماشاگران و هواداران پدیده در ورزشگاه را تایید کرده و نوشته است: «این تماشاگران در طبقه دوم ورزشگاه حضور داشتند.» اخبار_ایران خراسان_رضوی

امروز از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران، پدیده در مشهد میزبان پرسپولیس بود. خبرگزاری تسنیم حضور تماشاگران و هواداران پدیده در ورزشگاه را تایید کرده و نوشته است: «این تماشاگران در طبقه دوم ورزشگاه حضور داشتند.

»

از زمان آغاز همه‌گیری کرونا، ورود تماشاگران به تمامی ورزشگاه‌ها ممنوع شده است. با این حال در هفته‌های اخیر، شاهد حضور تماشاگران روی پشت‌بام خانه‌های اطراف برخی از ورزشگاه‌ها بودیم. این نخستین بار است که یک باشگاه درهای ورزشگاه را به روی هوادارانش باز می‌کند.

در قوانین فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر، هیچ قانونی برای اعمال جریمه در قبال شکستن منع حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها در نظر گرفته نشده است. در تصاویری که از حضور این تعداد تماشاگر منتشر شده، نیروهای انتظامی مشهد نیز به چشم می‌خورند. به نظر می‌رسد این حضور با هماهنگی نیروی انتظامی استان خراسان رضوی انجام شده باشد. headtopics.com

کرونا هیچ وقت به طبقه دوم ورزشگاه نمیرود

وب سایت دنیای اقتصاد، حضور این تعداد از تماشاگران را «قانون شکنی مجدد» باشگاه پدیده دانست. دنیای اقتصاد مدعی شده است که این اتفاق در ورزشگاه شهر مشهد تازگی ندارد و در مسابقات گذشته نیز چندین بار تماشاگران با وجود ممنوعیت‌ها حضور پیدا کرده بودند.

ادامه مطلب:
iranwire »

حاشیه دیدار پدیده - پرسپولیس| حضور تماشاگران در ورزشگاه!- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim🎥 حضور عجیب تماشاگران در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) در شرایطی که ورود هواداران در دیدارهای مسابقات فوتبال در کشور ممنوع است، تعدادی تماشاگر در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) حاضر شده و دیدار پدیده و پرسپولیس را از نزدیک تماشا می‌کنند لیگ_برتر

عراقچی: آمریکا در هیچ جلسه‌ای که ایران حضور داشته باشد، حضور نداردمعاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام را «سازنده» ارزیابی و تاکید کرد آمریکا در هیچ جلسه‌ای که ایران حضور داشته باشد، حضور ندارد و این سیاست قطعی ماست. - خبرگزاری آناتولی

دعا می کنم در سال جدید شاهد حضور دانشجویان در دانشگاه ها باشیموزیر علوم با تاکید بر اینکه دعا می کنم در سال جدید شاهد حضور دانشجویان در دانشگاه ها باشیم، گفت: امیدوارم بیماری کرونا ویروس کاملا پرچیده شود و حضور همه دانشجویان را در دانشگاه ها ببینیم. ما هم دعا میکنیم امثال شاهد سقوط این نظام دین فروش ضد مردمی باشیم. نه_به_جمهوري_اسلامي نه_به_جمهوی_اسلامی نه_به_قرارداد_۲۵_ساله

حضور وزیر دفاع ترکیه در مرکز فرماندهی تکاوری جزیره «گؤکچه‌آدا» در دریای اژه

برپایی ۳ بیمارستان صحرایی در مناطق زلزله‌زده/ مردم از حضور در منازل خودداری کنندسخنگوی اورژانس کشور در گفت‌وگو با ایلنا: برپایی ۳ بیمارستان صحرایی در مناطق زلزله‌زده/ مردم از حضور در منازل خودداری کنند

استان‌وایر- خبرگزاری‌های ایران، از حضور حدود هزار تماشاگر در ورزشگاه امام رضا مشهد خبر داده‌اند.

امروز از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران، پدیده در مشهد میزبان پرسپولیس بود. خبرگزاری تسنیم حضور تماشاگران و هواداران پدیده در ورزشگاه را تایید کرده و نوشته است: «این تماشاگران در طبقه دوم ورزشگاه حضور داشتند.»

از زمان آغاز همه‌گیری کرونا، ورود تماشاگران به تمامی ورزشگاه‌ها ممنوع شده است. با این حال در هفته‌های اخیر، شاهد حضور تماشاگران روی پشت‌بام خانه‌های اطراف برخی از ورزشگاه‌ها بودیم. این نخستین بار است که یک باشگاه درهای ورزشگاه را به روی هوادارانش باز می‌کند.

در قوانین فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر، هیچ قانونی برای اعمال جریمه در قبال شکستن منع حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها در نظر گرفته نشده است.

در تصاویری که از حضور این تعداد تماشاگر منتشر شده، نیروهای انتظامی مشهد نیز به چشم می‌خورند. به نظر می‌رسد این حضور با هماهنگی نیروی انتظامی استان خراسان رضوی انجام شده باشد.

وب سایت دنیای اقتصاد، حضور این تعداد از تماشاگران را «قانون شکنی مجدد» باشگاه پدیده دانست.

دنیای اقتصاد مدعی شده است که این اتفاق در ورزشگاه شهر مشهد تازگی ندارد و در مسابقات گذشته نیز چندین بار تماشاگران با وجود ممنوعیت‌ها حضور پیدا کرده بودند.

شهر مشهد یکی از شهرهای «نارنجی» در وضعیت کرونا است. خبرگزاری ایرنا جمعه به نقل از دکتر «مهدی قلیان»

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد که وضعیت این شهر رو به وخامت است.

خبرگزاری جمهوری اسلامی به نقل از دکتر مهدی قلیان نوشت: «مشهد یکی از چهار شهر نارنجی استان خراسان رضوی است که در صورت رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی، وضعیت غیرقابل مهار خواهد شد.»

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: