حضور ورزشکاران پناهنده ایرانی در المپیک توکیو | DW | 10.05.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کاروان ورزشی ایران با دست‌کم ۶۰ ورزشکار در ۱۴ رشته ورزشی در المپیک_توکیو حضور خواهد یافت. در کنار آنها، ورزشکاران پناهنده ایرانی در کشورهای خارجی نیز احتمالا به میدان خواهند رفت.

حدود ۱۰ هفته مانده به آغاز بازی‌های المپیک ۲۰۲۱ توکیو، تعداد سهمیه‌های کسب شده توسط ورزشکاران ایرانی که با پیراهن تیم ملی ایران در این بازی‌ها حضور خواهند یافت، به ۶۰ عدد رسیده‌است. اما این رقم احتمالا در طول هفته‌های آینده با ورزشکاران رشته‌های وزنه‌برداری و کشتی فرنگی افزایش خواهد یافت.

در طول سال‌های اخیر تعداد قابل توجهی از ورزشکاران ملی‌پوش ایران در خارج از کشور پناهنده شده‌اند. اکثر آنها در دهه اخیر در چارچوب رقابت‌های قاره‌ای، جهانی و المپیک، برای کشور ایران به میدان رفته بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

میرن کرونا میگرن. از ژاپن بعیده چنین حماقتی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش‌گران بدون مرز: طرح منع حضور خبرنگاران امریکایی و بریتانیایی در ایران وجاهت قانونی ندارد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حضور زنان فلسطینی در صف مقدم مبارزه با اشغالگری اسرائیلزنان فلسطینی علی‌رغم مشکلات عدیده در صف مقدم مبارزه با اشغالگری اسرائیل حضور دارند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دومین روز ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری؛ از حضور پرحاشیه احمدی‌نژاد تا «انصراف» ظریفدومین روز ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری؛ از حضور پرحاشیه احمدی‌نژاد تا «انصراف» ظریف جزئیات بیشتر: اصلا این بزرگوار درهرشکلی میخواهد دیده شود گرچه بافشاریادعواویاالتماس
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ورشکستگی زنجیره‌ای رستوران‌ها و غذاخوری‌ها در شیراز/ بیکاری بیش از 50 درصد کارگران فست فود و ساندویچی‌ها/ مردم توانایی حضور در رستوران‌ها را ندارندشیوع ویروس کرونا و تاثیر آن در بخش‌های اقتصادی و بازار سبب شده تا اغلب مردم بسیاری از تفریحات خود مانند صرف غذا در رستوران‌ها و فست فودها را در شیراز متوقف کنند بطوری که این مساله، بسیاری از رستوران ها، تالارها، فست فودها را به تعطیلی کشانده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

با مردم داری می‌توان حکومت کرد/ احقاق حقوق کارگران موجب ثبات نظام می‌شود/ باید با حضور نظامیان در انتخابات برخورد می‌شدجلودارزاده در گفت‌وگو با ایلنا: با مردم داری می‌توان حکومت کرد/ احقاق حقوق کارگران موجب ثبات نظام می‌شود/ باید با حضور نظامیان در انتخابات برخورد می‌شد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »