حضور همزمان ٢ میلیون و ۲۰۰ هزار کاربر در شبکه شاد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

وزیر آموزش‌وپرورش: در شاد رکورد ۶۰۰ هزار ارتباط زنده و حضور همزمان ٢ میلیون و ۲۰۰ هزار کاربر به ثبت رسیده است و پهنای باند ۳۲۶ گیگابیت بر ثانیه در شاد تجربه‌ شده است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، محسن حاجی میرزایی در هشتمین جلسه شورای تحول و نوسازی نظام آموزشی کشور که در محل شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، اظهار کرد: شبکه شاد باهدف شبیه‌سازی فضای آموزشی حضوری شکل‌گرفته است و از طریق برگزاری تشکل‌های دانش‌آموزی، جشنواره‌ها و مسابقات، برنامه‌های قرآن، عترت و نماز، فرهنگی، هنری و شوراهای دانش‌آموزی در برنامه شاد به موضوع پرورش و تربیت توجه کرده است، به‌عنوان‌مثال برای رأی‌گیری شوراهای دانش‌آموزی تقریباً یک‌میلیون دانش‌آموز در شبکه شاد برای این رأی‌گیری شرکت کردند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: از ابتدای سال تحصیلی بر آموزش حضوری تأکید داشتیم اما با توصیه‌های بهداشتی و نگرانی‌های خانواده‌ها، امکان آموزش غیرحضوری از طریق شبکه شاد به‌عنوان یکی از روش‌های جایگزین آموزش حضوری فراهم شد.حاجی میرزایی با اشاره به ظرفیت تلویزیون برای آموزش غیرحضوری خاطرنشان کرد: مدرسه تلویزیونی ایران ۹۷ درصد پوشش جغرافیایی برای آموزش دانش‌آموزان را فراهم کرده و دانش‌آموزی که امکان دسترسی به اینترنت و گوشی هوشمند ندارد از تلویزیون برای آموزش استفاده می‌کند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار کرد: در شاد رکورد ۶۰۰ هزار ارتباط زنده و حضور همزمان ٢ میلیون و ۲۰۰ هزار کاربر به ثبت رسیده است و پهنای باند ۳۲۶ گیگابیت بر ثانیه در شاد تجربه‌ شده است. وی ادامه داد: تقویت سرعت و پهنای باند تأمین‌کننده‌های خدمات اینترنت و تقویت زیرساخت شبکه ملی اطلاعات با همکاری دستگاه‌های مربوطه، افزایش پوشش دهی خدمات اینترنت در مناطق کم برخوردار، جلب همکاری خیرین سازمان‌های مردم‌نهاد کمیته امداد و غیره برای تأمین و پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان، رایزنی بین دستگاهی برای پاسخگویی به نیاز تولید دستگاه هوشمند برای دانش آموزان ازجمله راهکارها و اقدامات انجام ‌شده برای رفع این چالش‌هاست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تف تو روح کثیفت وزیر_بی_لیاقت

خداییش یکی ازش بپرسه این ٣٢۶ گیگابیت بر ثانیه که گفتی یعنی چه!! اگه لال نشد... (:

وزیر لطفا آمار کشته شدگان رو هم بده :/

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.