حضور بالگردهای «ATAK» در رزمایش مشترک با آذربایجان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بالگردهای تهاجمی «ATAK» ارتش ترکیه در رزمایش مشترک با نیروهای مسلح آذربایجان شرکت کردند. - خبرگزاری آناتولی

باکو/ روسلان رحیموف/ خبرگزاری آناتولی

بالگردهای تهاجمی «ATAK» ارتش ترکیه در رزمایش مشترک با نیروهای مسلح جمهوری آذربایجان تحت عنوان «عقاب TurAz 2020» شرکت و با بالگردهای ارتش این کشور به انجام ماموریت‌های مختلف پرداختند. بر اساس تصاویری از این رزمایش مشترک که از سوی وزارت دفاع آذربایجان منتشر شد، بالگردهای ملی ترکیه ماموریت خود را به‌طور موفقیت‌آمیز اجرا کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هدف‌گیری دشمن فرضی در مانور نظامی مشترک ترکیه و آذربایجاننیروهای مسلح ترکیه و آذربایجان در چارچوب تمرین نظامی مشترک٬ اهداف فرضی دشمن را منهدم کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت و رییس کمیسیون آموزش؛ قطعی شدن برگزاری کنکور سراسری با نظارت بسیجسعید نمکی وزیر بهداشت و علیرضا منادی سفیدان رییس کمیسیون آموزش مجلس اعلام کردند که برگزاری کنکور سراسری با اجرای سختگیرانه پروتکل‌های بهداشتی و نظارت نیروهای بسیج در پایان مرداد ماه قطعی شده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

جزئیات جدید از ماجرای تجمع با پرچم طالبان/ دستگیری طرفین دوئل مسلحانه سعادت آبادجزئیات جدید از ماجرای تجمع با پرچم طالبان فرمانده انتظامی تهران: *با تحقیقات انجام شده ۱۹ نفر از این افراد بازداشت شدند *۵ نفر از عوامل اصلی زندانی شدند *مابقی این افراد که عمدتا اتباع غیرمجاز و غیرقانونی هستند در حال طرد از کشورند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا مانع پولدارتر شدن میلیاردرها نشد؛ ۶خانواده‌ ثروتمند جهان کدامند؟در میان ۶ خانواده ثروتمند جهان، مارس، کوک و آل‌سعود همزمان با شیوع ویروس کرونا با کاهش ثروت مواجه شده‌اند ولی ثروت خانواده‌های والتون، آمبانی و هرمس همچنان در حال صعود است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس جمهور بلاروس روسیه را به دروغگویی متهم کردرئیس جمهور بلاروس روز سه‌شنبه در سخنانی روسیه را به دروغگویی درباره حضور پیمانکاران امنیتی روسیه در کشورش متهم کرد و گفت که این افراد در تلاش برای انقلاب در بلاروس بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قالیباف تاکید کرد: عزم و همدلی ملی راهکار مدیریت عرصه تجارت خارجی کشورقالیباف: در حوزه اقتصادی، کشور نیاز به یک عزم و اراده ملی و کار جهادی شبانه روزی دارد باید اطلاعات به روز و جامع باشد و در اختیار دست اندرکاران امر قرار گیرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »