حضور بالگردهای «ATAK» در رزمایش مشترک با آذربایجان

05/08/2020 06:34:00 ب.ظ

حضور بالگردهای «#ATAK» در رزمایش مشترک با #آذربایجان

Atak, آذربایجان

حضور بالگردهای « ATAK » در رزمایش مشترک با آذربایجان

بالگردهای تهاجمی « ATAK » ارتش ترکیه در رزمایش مشترک با نیروهای مسلح آذربایجان شرکت کردند. - خبرگزاری آناتولی

05.08.2020باکو/ روسلان رحیموف/ خبرگزاری آناتولیبالگردهای تهاجمی «ATAK» ارتش ترکیه در رزمایش مشترک با نیروهای مسلح جمهوری آذربایجان تحت عنوان «عقاب TurAz 2020» شرکت و با بالگردهای ارتش این کشور به انجام ماموریت‌های مختلف پرداختند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

هدف‌گیری دشمن فرضی در مانور نظامی مشترک ترکیه و آذربایجاننیروهای مسلح ترکیه و آذربایجان در چارچوب تمرین نظامی مشترک٬ اهداف فرضی دشمن را منهدم کردند. - خبرگزاری آناتولی

وزیر بهداشت و رییس کمیسیون آموزش؛ قطعی شدن برگزاری کنکور سراسری با نظارت بسیجسعید نمکی وزیر بهداشت و علیرضا منادی سفیدان رییس کمیسیون آموزش مجلس اعلام کردند که برگزاری کنکور سراسری با اجرای سختگیرانه پروتکل‌های بهداشتی و نظارت نیروهای بسیج در پایان مرداد ماه قطعی شده است.

جزئیات جدید از ماجرای تجمع با پرچم طالبان/ دستگیری طرفین دوئل مسلحانه سعادت آبادجزئیات جدید از ماجرای تجمع با پرچم طالبان فرمانده انتظامی تهران: *با تحقیقات انجام شده ۱۹ نفر از این افراد بازداشت شدند *۵ نفر از عوامل اصلی زندانی شدند *مابقی این افراد که عمدتا اتباع غیرمجاز و غیرقانونی هستند در حال طرد از کشورند

کرونا مانع پولدارتر شدن میلیاردرها نشد؛ ۶خانواده‌ ثروتمند جهان کدامند؟در میان ۶ خانواده ثروتمند جهان، مارس، کوک و آل‌سعود همزمان با شیوع ویروس کرونا با کاهش ثروت مواجه شده‌اند ولی ثروت خانواده‌های والتون، آمبانی و هرمس همچنان در حال صعود است.

رئیس جمهور بلاروس روسیه را به دروغگویی متهم کردرئیس جمهور بلاروس روز سه‌شنبه در سخنانی روسیه را به دروغگویی درباره حضور پیمانکاران امنیتی روسیه در کشورش متهم کرد و گفت که این افراد در تلاش برای انقلاب در بلاروس بودند.

قالیباف تاکید کرد: عزم و همدلی ملی راهکار مدیریت عرصه تجارت خارجی کشورقالیباف: در حوزه اقتصادی، کشور نیاز به یک عزم و اراده ملی و کار جهادی شبانه روزی دارد باید اطلاعات به روز و جامع باشد و در اختیار دست اندرکاران امر قرار گیرد

بالگردهای تهاجمی «ATAK» ارتش ترکیه در رزمایش مشترک با نیروهای مسلح آذربایجان شرکت کردند.نیروهای مسلح ترکیه و آذربایجان در چارچوب تمرین نظامی مشترک٬ اهداف فرضی دشمن را منهدم کردند.ایان مرداد ماه برگزار خواهد شد.به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح کاشف پلیس آگاهی که ظهر امروز برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران درباره جزئیات بیشتر از ماجرای تجمع افراد منتسب به گروهک تروریستی طالبان در پارک ملت تهران گفت: همه ساله در روز عید قربان عزیزان افغانستانی که بعضاً به صورت غیرقانونی نیز وارد کشور شده‌اند با حضور در میدان آزادی و برخی دیگر از فضاها این روز را به یکدیگر تبریک می‌گفتند.

05.08.08.2020 باکو/ روسلان رحیموف/ خبرگزاری آناتولی بالگردهای تهاجمی «ATAK» ارتش ترکیه در رزمایش مشترک با نیروهای مسلح جمهوری آذربایجان تحت عنوان «عقاب TurAz 2020» شرکت و با بالگردهای ارتش این کشور به انجام ماموریت‌های مختلف پرداختند.» پیشتر احمد نادری، عضو کمیسیون آموزش مجلس، از وجود اختلاف‌نظر جدی بین وزیر بهداشت با وزیر علوم درباره برگزاری کنکور خبر داده بود. بر اساس تصاویری از این رزمایش مشترک که از سوی وزارت دفاع آذربایجان منتشر شد، بالگردهای ملی ترکیه ماموریت خود را به‌طور موفقیت‌آمیز اجرا کردند. براساس بیانیه وزارت دفاع جمهوری آذربایجان، تانک ها و وسایل نقلیه زرهی اهداف دشمن فرضی را در شرایط سخت زمینی منهدم کردند. . رحیمی درباره خبر منتشر شده پیرامون دوئل  مسلحانه دو پسر بر سر دختری در سعادت آباد نیز گفت: ماجرا این طور بوده که دو گروه از افراد سابقه‌دار درباره فروش مواد مخدر و مسائل غیراخلاقی با یکدیگر اختلاف داشتند.