حضور کوتاه رئیس‌جمهور در مدرسه "خطرناک" است اما حضور مستمر دانش‌آموزان نه!- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حضور روحانی در مدرسه خطرناک اما دانش‌آموزان نه! فیروزجائی نماینده مجلس: روحانی حاضر نیست به‌صورت نمادین در مدرسه‌ای برای به صدا درآوردن زنگ آغاز سال تحصیلی حضور یابد تصمیم برای تشکیل کلاس‌های حضوری اِهمال‌کاری از جانب متولیان امر است بازگشایی_مدارس

فیروزجائی اضافه کرد: تصمیم برای تشکیل کلاس‌های مدارس به‌صورت حضوری در شرایط شیوع بیماری کرونا اِهمال‌کاری و سهل‌انگاری از جانب متولیان امر است که قطعاً با برخورد مناسب مجلس مواجه خواهد شد، این تصمیم به هیچ‌وجه توجیهی ندارد زیرا باید زیرساخت‌هایی را فراهم می‌کردند البته تا حدی، گام‌هایی را برای اجرای سامانه شاد و آموزش غیرحضوری برداشتند اما کافی نیست.

وی با طرح این سؤال که آیا در شرایطی که حدود 30، 40 دانش‌آموز دوره ابتدایی یا متوسطه را می‌توان در فضایی بسته کنار هم نگه داشت، گفت: باید تصمیمات طوری باشد که دانش‌آموزان بدون استرس و نگرانی در کلاس‌ها حضور یابند و طوری باشد که استرس و نگرانی در طول سال تحصیلی از آنها رفع شود اما تصمیم اخیر موجب افزایش نگرانی‌ها شده است.

کریمی‌فیروزجائی متذکر شد: معتقدم اگر مدیریت در آموزش و پرورش خلق‌الساعه نبود و قوی و سازمان‌یافته بود، بهتر می‌توانستیم برنامه‌ریزی کنیم، قبلاً در قالب آموزش از راه دور و شبکه"شاد"، برنامه‌ای را به کمیسیون آموزش ارائه دادند و ما نیز خیال‌مان راحت بود که برنامه‌ریزی در آموزش و پرورش در شرایط کرونا در حال انجام شدن است اما متأسفانه تمهید مقدماتی نیز در این حوزه انجام نشد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: معتقدم یک نوع سهل‌انگاری مدیریتی در آموزش و پرورش برای مدیریت بیماری کرونا و تشکیل کلاس‌‌های درس اتفاق افتاد و متولیان امر باید پاسخگوی این سهل‌انگاری باشند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تظاهرات هزاران زن و دانشجو در بلاروس علیه رئیس‌جمهور | DW | 05.09.2020حدود چهار هفته بعد از انتخابات ریاست جمهوری اوضاع بلاروس همچنان متشنج است. هزاران زن و دانشجو پا به خیابا‌ن‌های پایتخت گذاشته و علیه الکساندر لوکاشنکو، رئیس‌جمهور این کشور شعار سر داده‌اند. تعداد زیادی بازداشت شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهور آلمان خواستار برپایی مراسمی در سوگ قربانیان کرونا شد | DW | 05.09.2020شرایط خاص کرونا اجازه نداد بازماندگان قربانیان کرونا بتوانند به‌درستی با عزیزان خود خداحافظی کرده و به سوگ آنها بنشینند. حال رئيس‌جمهور آلمان خواستار برپایی مراسمی ویژه در بزرگداشت یاد قربانیان شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا در کشور| فوت 110 نفر در 24 ساعت گذشته- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimآخرین آمار کرونا در ایران | فوت ۱۱۰ بیمار سخنگوی وزارت بهداشت: مجموع بیماران به ۳۸۴ هزار و ۶۶۶ نفر رسید مجموع جان باختگان به ۲۲ هزار و ۱۵۴ نفر رسید ۳۳۲ هزار و ۱۳۱ نفر از بیماران بهبود یافته‌اند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کرونا طی شبانه‌روز گذشته در هند 1096 و در برزیل 834 قربانی گرفتکرونا طی شبانه‌روز گذشته در هند 1096 و در برزیل 834 قربانی گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تاثیر سفرهای اخیر در روند 'کرونا' در کشورمعاون کل وزارت بهداشت با اشاره به حجم قابل توجه سفرهای مردم در تعطیلات اخیر، گفت: در روند کلی بیماری این سفرها ممکن است گاهی روند نزولی بیماری را کُند کنند و گاهی خودشان موجب ایجاد روند افزایشی شوند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »