حس و حال رزمنده یمنی با نوحه حماسی ایرانی در تویوتای غنیمت گرفته از سعودی‌ها+فیلم و عکس- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

28/08/1400 03:50 ب.ظ

🎥 حس و حال رزمنده یمنی با نوحه حماسی ایرانی ویدئویی از یک رزمنده یمنی در داخل تویوتای غنیمت گرفته شده از متجاوزان سعودی در فضای مجازی منتشر شده که در حال همنوایی با نوحه ایرانی لبیک_یا_حسین کاری از حامد زمانی است

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ، ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که رزمنده یمنی را در داخل یک خودروی تویوتای گران‌قیمت متجاوزان سعودی نشان می‌دهد که در حال رجزخوانی برای متجاوزان با زمزمه «لبیک یا حسین»(ع) است.

این رزمنده یمنی در تویوتای به غنیمت گرفته شده از متجاوزان سعودی در حال همنوایی با نوحه ایرانی لبیک یا حسین(ع) کاری از حامد زمانی است.

نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن طی روزهای اخیر پیشرفت‌های برق‌آسا و سریعی در جبهه‌های مهم الحدیده و مارب داشته‌اند و با پیوستن قبایل مهم به ویژه در استان مارب، شمارش معکوس برای رقم خوردن پیروزی مهم و استراتژیک در جنگ با سعودی‌ها و متحدانشان آغاز شده است.

رزمندگان یمنی تا کنون بخش اعظم استان مارب را از لوث متجاوزان و مزدورانشان آزاد کرده‌اند و تحلیلگران مسائل نظامی پیش‌بینی کرده‌اند که طی روزهای آینده مارب هم به آغوش یمن بازخواهد گشت. نکته قابل توجه در عملیات‌های ضربتی رزمندگان یمنی، فرار خفت بار نظامیان و مزدوران ائتلاف سعودی است که خودروها و تسلیحات و تجهیزات گران قیمت خود را رها کرده و پا به فرار می‌گذارند، عکسی از غنایم ارزشمند رزمندگان یمنی توجه خوانندگان فضای مجازی را به خود جلب کرده است. headtopics.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

درود به نیرو های انصترلله یمن ان شالله پیروز استوار قدرتمند باشند معلومه نون پول ایران بهش ساخته درد و بلاش تو سر هرچی وطن فروشه ایرانیه، یمن از آغاز تاریخ چه اساطیری، چه واقعی ، بخشی مهم و تعیین کننده از حوزه تمدنی ایران بوده، خدا رو شکر دارن بیدار میشن ابله که شاخ و دم ندارد. این یه مزدور ایرانی 🐭

حمله اسلام‌گرایان در بورکینافاسو ۵۳ کشته برجای گذاشت؛ خشم مردم از ناتوانی مقامات در مهار شورشیان🔺 حمله اسلام‌گرایان در بورکینافاسو ۵۳ کشته برجای گذاشت؛ خشم مردم از ناتوانی مقامات در مهار شورشیان ▪ ستیزه‌جویی اسلام‌گرایان در ۴ سال گذشته هزاران کشته بر جای گذاشته و بیش از یک میلیون نفر را وادار به ترک خانه‌هایشان کرده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

سفر گروسی به ایران در آستانه از سرگیری مذاکرات هسته‌ای | DW | 17.11.2021رافائل گروسی هفته آینده به تهران می‌رود تا با وزیر خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت‌وگو کند. این سفر در آستانه ‌آغاز مذاکرات اتمی در وین انجام می‌شود. او پیشتر نسبت به عدم همکاری ایران ابراز نگرانی کرده بود.

افغان‌های گریخته از طالبان در ایران؛ زندگی بین استثمار و تبعید | DW | 17.11.2021گزارشگرARD در تهران از وضعیت زندگی هزاران افغان نوشته که با روی کارآمدن طالبان مجبور به فرار شده و به ایران روی آورده‌اند. بسیاری هنوز در خیابان‌ها سرگردانند. حتی آن‌هایی که کار پیدا کرده‌اند در ترس دائمی زندگی می‌کنند. طالبان_طالب_داعش_هـُشـ_ طالب_داعش_هشـ ایران طالب را تقویت کرد حالا آمده مردم را دوباره به چنگ گروه تروریستی آدمکش می‌فرستد رد مرز می‌کند این کار آخوند هم ثبت تاریخ خواهد شد

پنج تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدندپنج تروریست پ.ک.ک طی عملیات مشترک سازمان میت و نیروهای مسلح ترکیه در منطقه خاکروک در شمال عراق از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی یه لحظه اینطوری خوندم: پ.ک.ک در عراق از پای درآمد

ژاپن با تغییر عمده در سیاست‌های مهاجرتی به شمار بیشتری از کارگران ماهر اقامت دائم می‌دهدژاپن، کشوری که به داشتن سیاست‌های سختگیرانه مهاجرتی مشهور است، به گروه بیشتری از کارگران ماهر مهاجر ویزای اقامت دائم و امکان همراه داشتن خانواده را می‌دهد.

تصاویری از پدیده تنوره دریایی در ساحل جنوبی جزیره سیسیل ایتالیاتصاویری که با تلفن همراه فیلمبرداری شده است پدیده تنوره دریایی را در ساحل جزیره سیسیل ایتالیا نشان می‌دهد.