وحید_جلیلی, حسین_محمدی

وحید_جلیلی, حسین_محمدی

حسین محمدی؛ سردسته گروهی خشن در بیت خامنه‌ای

16/09/2019 07:32:00 ب.ظ

وحید_جلیلی برادر سعید جلیلی و مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب، با انتشار دو نامه پرده از وجود یک «گروه خشن» در دفتر آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران به رهبری حسین_محمدی ، معاونت بررسی‌های این دفتر برداشت.اخبار_ایران در گزارش beehnam بخوانید.

را نیز با انگ‌ها و برچسب‌هایی مانند « افراطی‌گری» و «هتاکی»، از میدان به در می‌کنند.»این نامه و محتوای آن کافی بود که جنجالی سیاسی در میان محافظه‌کاران را رقم بزند، به طوری کهامینی، تحلیل‌گر سیاسی که گفته می‌شود مسئول دفتر حسین محمدی هم هست با انتشار یادداشتی از سعید جلیلی، برادر وحید جلیلی خواست به شبهاتی که برادرش مطرح کرده پاسخ بدهد.

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim دختر هندی به خاطر پوشیدن شلوار جین کشته شد - BBC News فارسی آمریکا به چین درباره ساخت سیلوهای موشکی جدید هشدار داد

سعید جلیلی اما تاکنون به این درخواست امینی پاسخی نداده و حاضر نشده وارد دعوای برادرش با معاونت بررسی‌های دفتر رهبر جمهوری اسلامی شود.علاوه بر امینی، گروه دیگری به نامه نخست جلیلی واکنش نشان داده و او را مورد حمله قرار داده‌اند که در نهایت منتهی به انتشار نامه دوم جلیلی می‌شود که حاوی نکات و اطلاعات تازه دیگری درباره این «گروه خشن» است.

جلیلی در نامه دوم به صراحت این گروه را عامل برکناری محمد سرافراز از ریاست بر سازمان صدا و سیما معرفی می‌کند و انتقاد‌های تازه‌ای متوجه آن می‌کند.جلیلی در این نامه از تیمی سخن به میان آورده «که نزدیک به سه دهه مناصب صداوسیما را بین خود دست به دست کرده‌اند و به طور کاملا اتفاقی همگی بچه‌های دو کلاس از یک دبیرستان در تهران دهه پنجاه‌اند.» headtopics.com

حرف اصلی این فعال فرهنگی محافظه‌کار این است که برخی در دفتر خامنه‌ای سال‌هاست که در امور فرهنگی به خصوص صدا و سیما دخالت می‌کنند و به کسی هم پاسخگو نیستند و این مناسبات باید برچیده شود. او این افراد را تحت عنوان «این گروه خشن» تقسیم‌بندی کرده است.

اعضای «این گروه خشن» کیستند؟وحید جلیلی در دو نامه خود به غیر از حسین محمدی، به نام فرد دیگری اشاره نکرده است، اما قرائن و شواهد نشان می‌دهد که اصغر حجازی، مرتضی میرباقری، عزت‌‌الله ضرغامی، علی عسکری و مهدی فضائلی اعضای این گروه را تشکیل داده‌اند.

حسین محمدی کیست؟محمدی، معاون بررسی بیت خامنه‌ای است. محمدی به نوعی رابط نهاد‌های فرهنگی به ویژه صداوسیما با رهبر ایران است. در واقع محمدی نقش یک رئیس دفتر فرهنگی را ایفا می‌کند.محمدی در دوران ریاست علی لاریجانی بر صداوسیما به عنوان معاون سیاسی لاریجانی فعالیت می‌کرد و پس از آن بود به بیت خامنه‌ای رفت.

در هر دوره انتخاب رئیس سازمان صدا و سیما او یکی از نام‌های مطرح برای تصدی ریاست این سازمان بود که هیچ‌گاه نتوانست یا نخواست چنین مسئولیتی را قبول کند.محمدی در حال حاضر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است و در مورد نقش او در تحولات صدا و سیما ادعا‌های زیادی مطرح شده که نامه‌های جلیلی و کتاب خاطرات سرافراز به بخشی از این نقش‌آفرینی‌ها را فاش کرده‌اند. headtopics.com

رستگاری در هفته پایانی؛ پرسپولیس برای پنجمین سال متوالی قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شد گزارش پزشکی لو رفته در ایالات متحده؛ جنگ با کرونا تغییر کرده است اولین بار در تاریخ المپیک؛ تیم‌های شنای نیمه زنانه و نیمه مردانه رقابت می‌کنند

محمدی به قدری در سازمان صدا و سیما نفوذ دارد که سرافراز گفته مانع برکناری عبدالعلی علی عسکری معاون فنی وقت صدا و سیما شده بود، فردی که در حال حاضر رئیس سازمان صدا و سیما است.در روایت سرافراز آمده است که به‌جز مناقشه بر سر عزل علی عسکری، موضوع مزایده و واگذاری بخش بازرگانی صدا و سیما نیز سبب تعمیق اختلافات او با حسین محمدی شده است.

در زمان عزت‌الله ضرغامی، بخش بازرگانی صدا و سیما در اختیار شرکت سروش بود و تمام مزایده‌های مربوط به آگهی‌های بازرگانی را در اختیار می‌گرفت. مسئول این شرکت یکی دیگر از اعضای این «گروه خشن» به نام مهدی فضائلی است که در حال حاضر معاون دفتر حفظ و نشر آثار خامنه‌ای است.

از حسین محمدی اطلاعات زیادی در دست نیست، امااشترییکی از فعالان عدالت‌خواه اخیرا با انتشار یادداشتی برخی موارد مهم درباره او مطرح کرده است. فعالان عدالت‌خواه افرادی هستند که خودرا فراجناحی می‌دانند و رفع  مشکلات اجتماعی نظام اسلامی را از دغدغه‌های خود می‌شمارند. 

اشتری نوشته که «آقای حسین محمدی ۲۶ سال است در بیت رهبری نشسته و تاثیرگذارترین آدم روی فرهنگ و سبک زندگی کشور یعنی رئیس صدا و سیما را مشخص می‌کند.»وی افزوده که «هیچ دسترسی به محمدی وجود ندارد که بشود در مورد مقدار مسئولیت‌شان و شهرنویی که به اسم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ساخته‌اند سوال پرسید.» headtopics.com

اشتری اضافه کرده «ما حتی عکس این آقا {محمدی}ا را هم تا چند روز پیش درست و حسابی ندیده‌ بودیم که بدانیم اصلا چه شکلی هستند. حتی نمی‌دانیم تخصص‌ و رزومه‌شان در فرهنگ و هنر و رسانه چیست و این پدرخواندگی با کدام‌ کارنامه عملی و از کجا و برحسب کدام توانمندی‌ها کسب شده است.»

جبرائیلییکی از فعالان رسانه‌های محافظه‌کار هم درباره محمدی نوشته که «مسئولیت بخش قابل توجهی از گزارش‌های کارشناسی از عملکرد دستگاه‌ها گرفته تا بررسی‌های موضوعی که به رهبر ارائه می‌شود، با محمدی است.» ادامه مطلب: ایران وایر »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

beehnam گروه خشن😂😂😂

گردشگر مکزیکی در یزد: خوشحالم که با مردم یزد در مراسم عزاداری امام حسین(ع) شریک هستم+فیلم- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگردشگر مکزیکی با اشاره به اینکه عزاداری مردم یزد و ایران محتوای عمیقی دارد، از اینکه در عزاداری امام حسین(ع) همراه و شریک مردم یزد است ابراز خوشحالی می‌کند.

گردشگر مکزیکی در یزد: خوشحالم که با مردم یزد در مراسم عزاداری امام حسین(ع) شریک هستم+فیلم- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگردشگر مکزیکی با اشاره به اینکه عزاداری مردم یزد و ایران محتوای عمیقی دارد، از اینکه در عزاداری امام حسین(ع) همراه و شریک مردم یزد است ابراز خوشحالی می‌کند.

آغاز رسیدگی به پرونده ۱۱ مدیر در خصوص سیل/ اتهام؛ اهمال و تضییع بیت المالدادستان مرکز گلستان: براساس گزارش سازمان بازرسی ۱۱ نفر از مدیران در خصوص حادثه سیل سال جاری به عنوان متهم معرفی شدند که هم اکنون این گزارش به بازپرسی ارجاع شده است اتهام این افراد که اغلب از ادارات آب و گاز هستند، شامل اهمال و تضییع بیت‌المال است

نام کدام مداحان بیشتر در گوگل جست‌وجو شد؟ماه محرم، ماه عزای حسین (ع) است و اغلب مردم ایران در این مدت نوحه و مداحی گوش می‌دهند. اما نام کدام مداح اهل‌ بیت در این ماه بیشتر جست‌وجو می‌شود؟ یا به‌ عبارت‌ دیگر، مردم ایران به کدام مداح علاقه بیشتری دارند؟ داره میریزه رو کدومشون خوندن؟

مسافرکشی و فروشندگی در شان روحانیت نیست/ وضعیت درس خواندن و تحقیق از سوی طلاب تاسف‌بار استتولیت حوزه علمیه امام حسین (ع) شهر ری مطرح کرد مسافرکشی و فروشندگی در شان روحانیت نیست/ وضعیت درس خواندن و تحقیق از سوی طلاب تاسف‌بار است به نظر من شان روحانیت از فروشندگی و مسافرکشی کمتره شان رو چه شخصی تعیین میکنه ؟ نون درآوردن حلال شان داره ؟ شأن روحانیت دروغ گفتن قواطی کردن صیغه موقت خواندن دیوسی کردن مفت خوردن زن شوهر دار کردن بچه باز بودن سر تو بشکه کردن و الا آخر فساد و کثافت کاری

حجت‌الاسلام ناطق نوری بر پیکر مرحوم عسگراولادی نماز خواندمراسم تشییع پیکر اسدالله عسگراولادی در مسجدی در خیابان فرشته برگزار شد. حقیقتا ب کیرم