حسین رزاق، فعال رسانه‌ای بازداشت شد

16/09/1400 03:42:00 ب.ظ

حسین_رزاق، فعال رسانه‌ای و سیاسی، روز یک‌شنبه ۱۴ آذر ماه، توسط ماموران وزارت اطلاعات در منزل خود در مازندران بازداشت شد. خبرنگاری_جرم_نیست نشر_اکاذیب

«امتداد»، روز سه‌شنبه، ۱۶ آذر۱۴۰۰، در این باره نوشت که بازداشت آقای رزاق حوالی ساعت ۱۲:۳۰ ظهر یکشنبه و توسط دست‌کم ۷ مامور وزارت اطلاعات صورت گرفته است. براساس این گزارش ماموران ضمن تفتیش منزل، «تمامی ابزار ارتباط جمعی او و خانواده‌اش را ضبط کردند».

«امتداد»، روز سه‌شنبه، ۱۶ آذر۱۴۰۰، در این باره نوشت که بازداشت آقای رزاق حوالی ساعت ۱۲:۳۰ ظهر یکشنبه و توسط دست‌کم ۷ مامور وزارت اطلاعات صورت گرفته است. براساس این گزارش ماموران ضمن تفتیش منزل، «تمامی ابزار ارتباط جمعی او و خانواده‌اش را ضبط کردند».

عصر روز یکشنبه، حسین رزاق در تماس با خانواده‌اش خبر داد که در بازداشت به سر می‌برد. ماموران اداره اطلاعات شهر «آمل» به خانواده او اطلاع دادند که این فعال سیاسی را به «ساری» منتقل کرده‌اند. بنا بر این گزارش، اگرچه گوشی‌های همراه همسر و فرزند او توسط ماموران اطلاعات روز دوشنبه به آن‌ها تحویل داده شد اما بقیه اموال همچنان در ضبط وزارت اطلاعات است.

از اتهامات مطرح شده علیه وی اطلاعاتی در دست نیست. سازمان «گزارش کران بدون مرز» نیز روز سه شنبه، با اشاره به نام آقای رزاق در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: «دفاع از آزادی اطلاع‌رسانی و حق دانستن شهروندان جرم نیست!» headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ورود رسمی سیف الإسلام قذافی به کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری لیبیبازگشت مجدد سیف الإسلام فرزند معمر قذافی به صحنه سیاسی لیبی، سؤالاتی درباره اینکه بلاخره او چه ابزار یا رسانه‌ای را برای رساندن پیام‌هایش به طرفداران خود

ضرب و شتم فلسطینی‌های بازداشت شده متواری و وکلای مدافع آن‌ها در دادگاه اسرائیلپلیس اسرائیل پیش از جلسه دادگاه 8 فلسطینی بازداشت شده از جمله زندانی‌هایی که پیشتر از زندان «گیلبوا» در این کشور فرار کرده بودند، را به همراه وکلای مدافع آن‌ها مورد ضرب و شتم قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

سفارت آمریکا در توکیو نسبت به «پیش‌داوری نژادی» پلیس در ژاپن هشدار داد🔺 سفارت آمریکا در توکیو نسبت به «پیش‌داوری نژادی» پلیس در ژاپن هشدار داد ▪ سفارت آمریکا می‌گوید: «شهروندان ایالات متحده باید مدارک مهاجرتی به همراه داشته باشند و در صورت بازداشت، درخواست کنند که اطلاع‌رسانی کنسولی شود.» ⬇ بیشتر بخوانید: بالاخره صدای آمریکایی ها هم درآمد.

با توجه به اقتضائات روز به بازآرایی جریان رسانه‌ای می پردازیموزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست با اساتید حوزه ارتباطات تاکید کرد: در بازآرایی جریان رسانه ای باید به اقتضائات و مسائل روز، به ویژه مسائلی که در سال‌های اخیر با آن مواجه بوده ایم، توجه کنیم.

امیرعبداللهیان اعلام کرد: آمادگی ایران برای میزبانی نشست سران آستانهدر دیدار امروز حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان و فیصل مقداد وزیر امور خارجه سوریه موضوعات مختلف دوجانبه، منطقه ای و بین المللی مورد گفت‌وگو و تبادل نظر قرار گرفت.. نه تورو خدا خرج نکنین پول ملت رو واسه این خاله بازیها

امیرعبداللهیان اعلام کرد: آمادگی ایران برای میزبانی نشست سران آستانهوزیر امور خارجه کشورمان در دیدار وزیر خارجه سوریه با اشاره به ساز و کار آستانه به عنوان تنها ساختار کارآمد فعلی برای حل و فصل سیاسی موضوعات تحمیل شده به سوریه، آمادگی ایران برای میزبانی سران آستانه در تهران در سال آینده میلادی را مورد تاکید قرار داد.