حسین‌زاده: انتظار دارید حرف‌هایتان مورد قبول افکار عمومی قرار بگیرد؟

11/01/2020 11:07:00 ق.ظ

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس با انتقاد از تکذیب سه روزه علت سقوط هواپیمای اوکراینی، خطاب به مسئولان گفت: انتظار دارید حرف‌هایتان مورد قبول افکار عمومی قرار بگیرد؟

حسین‌زاده، نماینده مجلس با اشاره به علت سقوط هواپیمای اوکراینی: انتظار دارید حرف‌هایتان مورد قبول افکار عمومی قرار بگیرد؟ غم از دست رفتن جان مسافران پرواز ۷۵۲ افزون‌تر شد از چهارشنبه تا صبح شنبه کسی از حقیقت خبر نداشته که بعد از ۳ روز تکذیب، خبر اعلام شود؟

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس با انتقاد از تکذیب سه روزه علت سقوط هواپیمای اوکراینی، خطاب به مسئولان گفت: انتظار دارید حرف‌هایتان مورد قبول افکار عمومی قرار بگیرد؟

«غم از دست رفتن جان مسافران ⁧ پرواز ۷۵۲  افزون‌تر شد. از چهارشنبه تا صبح شنبه کسی از حقیقت خبر نداشته که بعد از ۳ روز تکذیب، خبر اعلام شود؟»وی‌ در بخش‌دیگری از این مطلب با انتقاد از به بازی گرفتن جامعه، گفت: «لابد انتظار دارید که حرف‌هایتان مورد قبول افکار عمومی قرار بگیرد؟»

وی همچنین نوشت: «همه افرادی که در این ۳روز به پنهانکاری درباره فاجعه هواپیمای اوکراینی مشغول بودند باید از خجالت آب شوند و شرمسار مردم باشند و در کنار مسببین این حادثه استعفا دهند و محاکمه شوند. خدایا ملت را از شر مسئولان بی‌تدبیر حفظ کن. به سهم خودم شرمسارم و عذرخواه مردمم»

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

"رسانه داعشی بن‌سلمان" و شبکه سلطنتی انگلیس؛ پاسخ ملت متحد ایران علیه آشوب‌گری‌تان را دیدید؟- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

علی نژاد: بعید می‌دانم علیزاده برای کشور دیگری مبارزه کند/۴ طلا برای کشتی دور از انتظار نیستسرپرست معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش: *بعید می‌دانم کیمیا علیزاده برای کشور دیگری مبارزه کند *بحث یا مشکلی نبوده که کیمیا علیزاده بخواهد از ایران برود *موضوعات متفاوتی مانند تفریح یا ادامه تحصیل نیز مطرح شده که انگیزه مسافرت او به خارج از کشور بوده است از همون بعید میدونمای این چن وقت اخیر، حالا الان تاییدش میکنین یا عزیزان میخوان مارو تا المپیک اینده معطل کنن؟ اوا باز دروغ ... اینم از اون دروغهاستها شماها از دروغ گفتن خسته نمیشید دروغگوها و دشمنان خدا کیمیا رفته انجا هم تمرین میکنه هنو تو خوابی یا تلاش میکتید برش گردونید؟

روحانی: ایران از اشتباه فاجعه بار سقوط هواپیما متاسف استحسن روحانی، رئیس جمهور ایران درباره هدف قرار گرفتن هواپیمای اوکراینی در تهران در توییتر خود از آن به عنوان یک فاجعه بزرگ و اشتباه فراموش نشدنی یاد کرد و اعلام کرد تحقیقات برای شناسایی و پیگرد قانونی آن ادامه دارد.

ظریف: ماجراجویی آمریکا منجر به فاجعه شدمحمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه ایران امروز جمعه پس از اعلام علت حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در حوالی فرودگاه امام خمینی در حساب توئیتر خود نوشت: خطای انسانی در زمان بحران ناشی از ماجراجویی ایالات متحده منجر به فاجعه شد.

حمله آمریکا به گروه‌های مورد حمایت ایران در سوریهجنگنده‌های ارتش آمریکا مواضع گروه‌های مورد حمایت ایران در استان دیرالزور سوریه را هدف قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

هواپیمای اوکراینی به دلیل بروز خطای انسانی و به صورت غیرعمد مورد اصابت قرار گرفتبر اثر بروز خطای انسانی و به صورت غیرعمد، هواپیمای مسافربری اوکراینی مورد اصابت قرار گرفته که متاسفانه موجب به شهادت رسیدن جمعی از هموطنان عزیز و جان باختن تعدادی از اتباع خارجی شد. ستاد کل نیروهای مسلح ضمن عرض تسلیت و اظهار همدردی با خانواده‌های داغدار هم وطن و جان باختگان اتباع سایر کشورها و عذرخواهی به خاطر خطای انسانی پیش آمده، اطمینان کامل می‌دهد با پیگیری انجام اصلاحات اساسی در فرآیندهای عملیاتی در سطح نیروهای مسلح امکان تکرار این گونه خطاها را غیرممکن ساخته و بلافاصله مقصر آن را به سازمان قضایی نیروهای مسلح معرفی نماید تا با خطاهای صورت گرفته برخورد قانونی صورت گیرد.

بر اثر بروز خطای انسانی و به صورت غیر عمد، هواپیمای اوکراینی مورد اصابت قرار گرفتستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: بر اثر بروز خطای انسانی و به صورت غیر عمد، هواپیمای مسافربری اوکراینی مورد اصابت قرار گرفته که متاسفانه موجب به شهادت رسیدن جمعی از هموطنان عزیز و جان باختن تعدادی از اتباع خارجی شد. عجب بالاخره تسلیم شدید Ukraine MFA_Ukraine ZelenskyyUa RichardGrenell AliAbdelaziz00 StateDept SecPompeo EsperDoD QuotedReplies کیر تو کص ننه همتون دروغگو ها که داغ به دل یه ملت گذاشتید . توف به شرفت عرزشی که با این حکومت دروغگو همصدا هستی

به گزارش ایسنا، عبدالکریم حسین‌زاده در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «غم از دست رفتن جان مسافران ⁧ پرواز ۷۵۲  افزون‌تر شد.به گزارش ایسنا، مهدی علی نژاد در حاشیه برگزاری رقابت های کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه، درباره موضوع مهاجرت کیمیا علیزاده تنها مدال آور ورزش بانوان ایران در ادوار المپیک، اظهار کرد: ما هم این خبر را شنیدیم .رئیس جمهور ایران اعلام کرد از اشتباه فاجعه بار سقوط هواپیمای اکراینی متاسف بوده و تحقیقات برای شناسایی و پیگرد قانونی این فاجعه بزرگ و اشتباه فراموش نشدنی ادامه دارد.وزیر امورخارجه ایران اعلام کرد ماجراجویی‌های ایالات متحده باعث ایجاد خطای انسانی و مورد هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری اوکراینی شده است.

از چهارشنبه تا صبح شنبه کسی از حقیقت خبر نداشته که بعد از ۳ روز تکذیب، خبر اعلام شود؟» وی‌ در بخش‌دیگری از این مطلب با انتقاد از به بازی گرفتن جامعه، گفت: «لابد انتظار دارید که حرف‌هایتان مورد قبول افکار عمومی قرار بگیرد؟» وی همچنین نوشت: «همه افرادی که در این ۳روز به پنهانکاری درباره فاجعه هواپیمای اوکراینی مشغول بودند باید از خجالت آب شوند و شرمسار مردم باشند و در کنار مسببین این حادثه استعفا دهند و محاکمه شوند. خدایا ملت را از شر مسئولان بی‌تدبیر حفظ کن. نکته ای که وجود دارد این است که وی یکی از سرمایه های بزرگ ورزش ایران است. به سهم خودم شرمسارم و عذرخواه مردمم» انتهای پیام .2020 تهران/ خبرگزاری آناتولی حسن روحانی، رئیس جمهور ایران درباره هدف قرار گرفتن هواپیمای اوکراینی در تهران در توییتر خود از آن به عنوان یک فاجعه بزرگ و اشتباه فراموش نشدنی یاد کرد و اعلام کرد تحقیقات برای شناسایی و پیگرد قانونی آن ادامه دارد.