حسن عباسی به دلیل متهم کردن وزیر اطلاعات به ارتباط با آمدنیوز بازداشت شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسن عباسی، تحلیلگر اصولگرای مسائل سیاسی ایران، پس از آنکه محمود علوی، وزیر اطلاعات این کشور را به

حسن عباسی در سخنرانی که در منطقه قرچک در جنوب تهران در اول ژانویه 2018 انجام داده، گفته بود: «رفته یه چی‌چی نیوز راه انداخته و از بالا تا پایین نظام رو به سخره می‌گیره؛ البته میرسه به وزیر محترم اطلاعات با تقدیرات ویژه [یاد می‌کند.

] هنوز هم وزیر اطلاعات به ما جواب نداده [پیرو پرسش نمایندگان از ایشان] چرا چی‌چی نیوز فلان شده، پسر فلانی در وزات نفت، به وزیر اطلاعات که می‌رسه اینقدر تقدیر می‌کنه؟ خب آیا ما می‌تونیم شک کنیم که وزیر اطلاعات پشت سر چی‌چی نیوزه؟! چون لااقل دو تا فحش هم به وزیر اطلاعات می‌داد، اون مقام معظم رهبری رو، مراجع رو، همه رو به سخره می‌گیره!»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه آمریکا عید قربان را با عبارت «عید مبارک» به مسلمانان جهان تبریک گفتمایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده روز یکشنبه ۲۰ مرداد در توئیتی فرا رسیدن عید قربان را به مسلمانان در سراسر جهان تبریک گفت. آقای پمپئو در توئیت خود ابراز امیدواری کرده است که این عید برای تما کیر تو این عید غلطت کرد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آسیب‌های اجتماعی که شاهدیم به دلیل بی‌توجهی به حقوق عامه استدادستان کل کشور، گفت: آسیب‌های اجتماعی که ما در بخش‌های مختلف کشور شاهد آن هستیم به خاطر عدم توجه به بحث حقوق عامه است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ظریف به حمله صهیونیست‌ها به نمازگزاران فلسطینیواکنش ظریف به حمله صهیونیست‌ها به نمازگزاران فلسطینی ظریف، در صفحه توییتر خود با انتشار عکسی در این ارتباط نوشت: ما مسلمان‌ها قدرت پایان دادن به این ظلم را داریم، اما فقط در صورتی که متحد شویم ظریف پروفسور وقاحت تو و‌دولت تو منافق هستید. بیش از ۷۰۰۰۰۰ مسلمان را درسوریه شهید کردید و‌در ایران بیش از ۱۲۰۰۰۰ مسلمان را اعدام تجاوز و شکنجه کردید. شما موج سوار هستی و فقط برای ماندن در قدرت این مزخرفات را می گویی. اکثر کشور های مسلمان دشمن شما هستند. به زودی حساب رسی خواهید شد. ما هم اگر متحد شویم کفتار های ج ا دو روز هم دووم نمیارن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار ائتلاف به رهبری عربستان به جدایی‌طلبان یمنجدایی طلبان جنوب یمن، که از پشتیبانی امارات برخوردارند، دیشب، کاخ ریاست جمهوری را در شهر عدن تصرف کردند، تا تسلطشان بر این شهر کامل شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بسکتبالیست مشهور به یک خانواده کمک بشردوستانه ای به مبلغ 10 هزار دلار کردجیمز هاردن، سوپراستار تیم بسکتبال هاستون راکت، برای تامین غذایش توسط یک خانواده ماهیگیر، 10 هزار
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

لیدی گاگا به یاد قربانیان تیراندازی های اخیر، به مدارس این شهرها کمک کردلیدی گاگا به یاد قربانیان تیراندازی های اخیر، به مدارس این شهرها کمک کرد لیدی گاگا از علاقه خود برای کمک به پروژه های دانش آموزی در سایر شهرهای آمریکا خبر داد و از دیگران خواست در این کارزار به او ملحق شوند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »