حسن نصرالله به عربستان: به‌جای فوتبال برای ما هزینه کنید

02/11/1401 02:31:00 ب.ظ

دبیرکل حزب‌الله لبنان می‌گوید در حالی که لبنان و مصر نیازمند کمک اقتصادی هستند، عربستان سعودی برای «بازی فوتبال» صدها میلیون دلار هزینه می‌کند.

دبیرکل حزب‌الله لبنان می‌گوید در حالی که لبنان و مصر نیازمند کمک اقتصادی هستند، عربستان سعودی برای «بازی فوتبال» صدها میلیون دلار هزینه می‌کند.

دبیرکل حزب‌الله لبنان می‌گوید در حالی که لبنان و مصر نیازمند کمک اقتصادی هستند، عربستان سعودی برای «بازی فوتبال» صدها میلیون دلار هزینه می‌کند.

«مکاتبات محرمانه» آموزش و پرورش: منتظر توجه دولت به آموزش دانش‌آموزان هستیم مدارس ایران تعداد روزهای تعطیلی مدارس تهران به دلایل مختلف به ویژه آلودگی هوا همچنان در حال افزایش است و یک مقام ارشد وزارت آموزش و پرورش از «مکاتبات متعدد محرمانه» در این باره خبر داد و درباره پیامدهای تعطیلی ادامه‌دار مدارس ابراز نگرانی کرد.شبکه‌های اجتماعی از آن کشورها درخواست کمک مالی کرده است.اعتصاب در پارلمان لبنان در پی بحران انتخاب ریاست جمهوری پارلمان لبنان( عکس از آرشیو) در حالی که برای یازدهمین‌ بار متوالی تلاش نمایندگان پارلمان لبنان برای انتخاب رئیس‌جمهور کشور با شکست مواجه شد، دو نماینده مستقل با اعلام اعتصاب برای ماندن در ساختمان پارلمان، خواهان انتخاب فوری رئیس جمهور شده‌اند.معترضان ضدحکومتی در ایران آنها را در یک وضعیت پیچیده قرار داده است.

محمد محمدی، مدیر کل دفتر آموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش روز یکشنبه دوم بهمن به خبرگزاری تسنیم گفت که این وزارتخانه در پی این مکاتبات، «منتظر توجه» مقام‌های دولتی «به آموزش و تربیت دانش‌آموزان» است.او با انتقاد از مقام‌های دولتی تاکید کرد که تعطیلی مدارس «تنها و نخستین راه حل رفع آلودگی هوا نیست و وقتی مدارس را تعطیل می‌کنیم، تأثیری بر روی آلودگی هوا ندارد».او که همواره سرسپردگی خود را به رهبر جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده، هم اکنون که پولی در جیب ندارد از کشورهای عرب خلیج درخواست کمک مالی می‌کند، در حالی که پیوسته منتقد این کشورها بوده و برخلاف منافع آنها اقدام کرده است.فرهیختگان: مدارس ایران طی چهارماه، تنها ۳۸ روز باز بودند محمدی با تاکید بر این که «عمیقاً نگران وضعیت تعطیلی مدارس هستیم»، افزود: «دانش‌آموز دبستانی اگر چند روز تعطیل باشد، هنگامی که به مدرسه مراجعه می‌کند، معلم دوباره باید دانش‌آموزان را آماده کند و ادامه‌دار شدن تعطیلات، خانواده‌ها را نیز با مشکلات متعددی مواجه کرده است.رئیس‌جمهور لبنان باید با رأی دوسوم از اعضای ۱۲۸ نفره پارلمان، از میان یک شخصیت مسیحی از طایفه مارونی، انتخاب شود.» به گفته این مقام وزارت آموزش و پرورش، دانش‌آموزان دوره ابتدایی در آموزش مجازی، «یادگیری کامل ندارند».این سخنان دبیرکل حزب‌الله روز پنج‌شنبه گذشته در سالگرد گشایش یک مرکز پژوهشی عنوان شد.روز یک‌شنبه اصغر باقرزاده، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش نیز در پیامی که به علت غیرحضوری شدن مکرر مدارس صادر کرده گفته است: «هزینه‌های دور شدن دانش آموزان از فضای تعاملی مدرسه به بهانه‌های مختلف، به مراتب عواقبی سنگین‌تر از هزینه جرم مندرج در قانون حمایت از کودکان دارد.پرسید چرا؟ گفتم چون تحریم‌ها جلوی صدور تجهیزات‌مان به ایران را گرفته است».

» در ادامه این پیام آمده است: «مسئولان آموزش و پرورش در تلاش هستند نهادهای تصمیم‌گیر مربوطه را متقاعد کنند تعطیلی مدرسه نباید اولین راه حل برای رفع هر نوع مشکل اجتماعی و محیط زیستی باشد و این تعطیلی‌ها باید به کمترین میزان خود برسد.نصرالله همچنین از اردن و برخی کشورهای دیگر انتقاد کرد.آنها که به خاطر قطعی ۲۳ ساعته برق در هر شبانه ‌روز، با نور مبایل خود در کرسی پارلمان نشسته بودند، گفته‌اند که نمی‌توانند سرنوشت مردم لبنان را به حال خود رها کنند.» روز بیست و هفتم دی، روزنامه فرهیختگان در گزارشی نوشت با وجود گذشت چهار ماه از سال تحصیلی در ایران، دانش‌آموزان «تنها ۳۸ روز» به مدرسه رفتند.بر اساس این گزارش، یکی از دلایل تعطیلی مدارس در این ماه‌ها اعتراضات سراسری در شهرهای ایران بوده است.اعتراضات «زن زندگی آزادی» در ایران که پس از مرگ مهسا امینی رخ داد، به مدارس نیز کشیده شد و نه تنها شمار زیادی از دانش‌آموزان از آن حمایت کردند، بلکه به صورت کم‌سابقه‌ای، شماری از آنها مورد خشونت نیروهای امنیتی قرار گرفته و بازداشت و حتی کشته شدند.حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران، بزرگترین حامی حزب‌الله لبنان، روز جمعه ۲۳ دی‌ماه در سفر به لبنان از پیشرفت‌های حاصل شده بر سر توافق با مقامات این کشور برای «کاهش آلام اقتصادی مردم لبنان» خبر داد.در گزارش این روزنامه، مواردی چون آلودگی هوا، سرمای زیاد و بی‌سابقه، بارش برف و باران سنگین و شدید، گرد و غبار و بازی‌های تیم ملی در جام‌جهانی نیز از دیگر دلایل تعطیلی مکرر مدارس گزارش شده است.در واکنش به گفته‌های مدیرعامل کلاودفلر، ری گفت: «بسیاری از فناوری‌ها فرصت‌های بزرگی ایجاد می‌کنند، اما اگر در دست بازیگران نااهل قرار بگیرند، خطرات بزرگی نیز ایجاد می‌کنند.

.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

سید اینها مرض در قلب دارند به مظلوم کمک نمی کنند نه اون ها هم بیان پولاشونو بدن نصرالله مفت بخوره چقد این پفیوز مفت خوره دست آخوندای وطنی رو از پشت بسته گدا بدبخت دستش همیشه جلو این و اون درازه IRGCterrorists شمارو فقط باید کیر حوالتون کنن مفت خورا حاجی خیلی خوش چسی جلو بادم وا میسی....توکه از نخ و سوزن واسلحه و...راازایران میگیری.

گدا صفت گدا گشنه مفت خور بیشرف لبنان را رها کن هم ازاد میشه هم بی نیاز خرس الله بیشرف توماج_صالحی مهسا_امینی IRGCterrorists به مفتخوری عادت داره مرتیکه. تروریست مفت خور حسن خرس الله دوزاریش افتاده که رژیم تروریست ملاها داره سقوط می کنه و داره ... های سران آل سعود را مالش میده IRGCterrorists مهسا_امینی

تو هم مثل ما از رفیق شفیق و تورگیت نامید شدی؟ ولی خیلی دیر به این نتیجه رسیدی این عنتر عربستان پول بش بده در عرص یه ثانیه نظام مقدس رو میفروشه مردک مفت خور به زندگی انگلی عادت کرده

حسن نصرالله از کشورهای خلیج درخواست کمک مالی کردحسن نصرالله، دبیرکل گروه شبه‌نظامی حزب‌الله لبنان به‌رغم سرسپردگی به جمهوری اسلامی و توهین و انتقاد همیشگی از کشورهای خلیج، اخیرا طی ویدیویی منتشرشده در خلیج فارس بیسواد خر اینو باید له‌ش کنن بشورن بره تو فاضلاب خاورمیانه. این مفتخور تاریخ کاسه گدایی دست میگره ، عرب که به این انگل بها نمیده ،جز جاا ، پول بگیره یک مشت جوان احمق رو با سنگ روانه میدان جنگ کنه . از بس مال مفت خورده داره میترکه .

این سگ جون حالش خوب شد؟ بله همه باید برای خرس قهوه ای تروریست هزینه کنند... IRGCterrorists IranRevoIution مهسا_امینی خخخخخخ اب بریز همون‌جا که‌ میسوزه مموتی رضوان اله چقدر این جماعت پرو و بی حیا هستند یه مشت انگل صفت گدایی نکن قوقولی این همه داری سهم بچه های این سرزمین رو میخوری ، بازم کمه برات؟ کارد بخوره اون شکمتون که سیر مونی نداره

باشه خرس الله. اصلا میگیم به جای فوتبال بیان پولها رو بدن به تو ، موشک بازی کنی. معلومه از تهران مثل سابق پول نمیرسه. بد خالی شدین . IRGCterrorists For you? Or your family you want ? یه آدم حسابی ندیدیم با این لباس، همش گراز مفت خوری حسابی بش ساخته دیگه از همه طلب کاره آرمیتا_عباسی توماج_صالحی

همشهری: هزینه ماهانه خانوار کارگری حداقل ۱۵ میلیون تومان استروزنامه همشهری روز شنبه، اول بهمن‌ماه، نوشت که در شرایط فعلی، هزینه معیشت ماهانه برای یک خانوار کارگری ۳.۳ نفره در ایران بین ۱۵ تا ۲۲ میلیون تومان است. بله حقوق پایه کارگر 6 میلیونه و حداقل هزینه زندگیش 15 میلیون! موقعی که نمیتونن علاجش کنن اعلام کردنش دردی رو تسکین نمیده فقط عادیسازی میشه ما برای لخت شدن داریم انقلاب میکنیم کسکشای نازی اسلام‌گرا مهسا_امینی IRGCterrorists IranRevolution ان کارگری که با شش میلیون تومان دارد یک خانواده چهار نفره را می گرداند،اگر جای رٸیسی شش کلاسه بگذارند بهتر مملکت را می چرخاند؟

بی شرف حرومزاده چقد حرص و طمع داری اینهمه جاعشو میدوشی IRGCterrorists مهسا_امینی مرگ_بر_جمهوری_اسلامی و مرگ_بر_حزب_الله_لبنان

شرکت‌های فناوری: تحریم‌ها دست ما را برای کمک به معترضان ایرانی بسته استشرکت‌های تولید فناوری‌های کامپیوتری و اینترنتی آمریکایی می‌گویند تحریم‌های دولت ایالات متحده علیه رژیم ایران و درخواست همین دولت از آنها برای کمک به دروغ نگید، کجا؟ کی تحریم شمارا محدود کرده؟ شما اگه بخواهید کمک کنید، راه باز است. ماسک در عرض چند روز okرو از بایدن گرفت. ولی منافع و هزینه رو می خواد الان داشته باشه؟! از کی؟ بعد از پیروزی مردم بر این جنایتکاران حتما هزینه ها پرداخت خواهد شد و ملت ایران سپاسگزار خواهد بود.

تعرض جنسی به بازیکنان مدرسه فوتبال نونهالان در مشهدبنا به گزارش وب‌سایت «عصر ایران» در پی انتشار خبر تعرض جنسی مربی یکی از باشگاه‌های فوتبال نونهالان مشهد به بازیکنان، خانواده‌های این قربانیان آزار و اذیت The IRGC takes the beautiful eyes of the Iranian people for the crime of civil protest. Even a passerby. Eyes that narrate oppression and hope. Please be our voice! IRGCterrorists من_وکالت_میدهم رژیم طوسی پرور .. فاحشه پرست .. فاحشه پرور .. معتاد پرور .. دزد .. قاتل .. تروریست پرور .. و .. و... و .. جق فضولی تو نوع پوشش ما رو نداره 🙂 می تونیم بی حجاب باشیم .. نمی تونیم فاحشه باشیم ..‌ چون تن فروشی آزاد..‌بی حجابی جرم و ممنوع ! چون حاکم ما یک دیوانه است .. 😡 مهسا_امینی اتحاد_رمز_پیروزی من_وکالت_میدهم_به_شاهزاده_رضا_پهلوی برای گذار از رژیم کثیف ج ا و برای تمامیت ارزی ایران و برای انتقام خون های ریخته شده لاله های ایران در یک روز مشخص حرکت به طرف تهران و اجتماع میلیونی در تهران برای زدن سر کفتار

شکایت خانواده‌ها از مربی فوتبال به دلیل «تعرض» به اعضای تیم نمازگزاران مشهدخانواده‌های ۱۵ نفر از اعضای یک مدرسه فوتبال در مشهد با حضور در حراست اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، از مربی این باشگاه به دلیل «تعرض» به فرزندان‍‌شان شکایت کردند. احتمال زیاد مربیشون طوسی بوده ... 🖕💩 خانواده ها خودشون باید عدالت برقرار کنن به حساب این متجاوز رسیدگی بشه. جمهوری اسلامی خودش متجاوز هست نمیتونه تصمیم درستی بگیره. مرگ بر متجاوز.IRGCterrorists مهسا_امینی اتحاد_رمز_پیروزی زن_زندگی_آزادی تيم نمازگزاران در خراسان رضوى يعنى مركز فساد

خوش‌بینی اوکراین به موافقت آلمان با ارسال تانک در عین ناکامی در نشست رامشتاینبا وجود ناکامی در آلمان در اتخاذ تصمیم برای تجهیز ارتش اوکراین به تانک‌ سنگین، وزیر دفاع اوکراین اعلام کرد نیروهای کشورش برای آموزش با تانک‌های نوع لئوپارد ۲ راهی لهستان می‌شوند.