حسن فرشتیان خطاب به محمود امجد: گنج قناعت یافتید

01/10/1399 05:04:00 ب.ظ

حسن فرشتیان، وکیل روح‌الله_زم در پاریس که خود سابقه پوشیدن لباس روحانیت دارد، در نامه‌ای خطاب به محمود_امجد که رهبر جمهوری اسلامی را مسئول تمام خون‌های ریخته‌شده بعد از ۸۸ دانسته بود او را از معدود بازماندگان روحانیت مستقل دانست. اطلاع_رسانی

*** «اگر از درد گویم کس چه داند امروز مصادف با میلاد پیام‌رسان مظلومیت کربلا، حضرت زینب کبری و در تقویم ایران، روز پرستار است.

امسال قدردانی و شادباش‌گویی به پرستاران عزیز، معنا و مفهومی دیگر پیدا می‌کند جان برکفانی که در صف مقدم نبرد با ویروس کوید ۱۹ قربانی می‌دهند و ملتی را مدیون رشادت‌های خویش می‌کنند. لذا به گمانم باید تبریکی مضاعفی بدانان گفت که جان و سلامتی خویش را سپر محافظت در این بلیه شوم می‌کنند. برایشان آرزوی سلامتی می‌کنم.

از نخستین سمپتوم‌های این ویروس وحشتناک، کرختی جان و روح است که نخست به شکل سکوت و بی‌تفاوتی، جلوه می‌کند و سپس به توجیه‌گری ستم و فریب می‌پردازد. در مراحل حاد، بسان ابزاری در تحکیم پایه‌های فریب دینی در مثلث شوم زر و زور و تزویر در می‌آید. و هنگامی که مزمن شد با هماغوشی با زر و زور، به جان گلبول‌های مقاوم حمله می‌کند تا آخرین بازماندگان این قبیله را نیز با خود بدَرَد و با خود ببَرَد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>