حسن ریوندی یک شوخی زننده و توجه به یک توصیه مهم

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

حسن ریوندی در ویژه‌برنامه ماه رمضان تلویزیون شوخی غیرمتعارفی انجام داد که علاوه بر انتقاد مجریان؛ برخی از نهادهای رسانه‌ای نیز به این موضوع واکنش نشان دادند و مراتب اعتراض خود را در این زمینه اعلام کردند.

برخی از رسانه‌ها هم خواستار جلوگیری از چنین شوخی‌ها و رفتارهایی در برنامه‌های زنده و غیرزنده تلویزیون شدند، اما کماکان واکنش جدّی و رسمی از سوی تلویزیون و شبکه تهران و عوامل این برنامه تلویزیونی نسبت به این اتفاق انجام نشده است، البته انتظار می‌رود در امتداد شوخی‌هایی که به آنتن تلویزیون می‌رسد چه از سوی مجریان و چه میهمانان شاهد اتفاقاتی نباشیم که خارج از شأن صداوسیما به‌عنوان رسانه فراگیر و ملّی است.

کانون مجریان رسانه‌های دیداری در انجام وظیفه حفظ حرمت هنر اجرا و احترام به مخاطبان ارجمندی که سال‌های سال در شادی و غم و در شرایط گوناگون همواره از طریق این مجریان ارتباطی صمیمانه با جهان رسانه‌ای برقرار می‌کنند بر خود لازم می‌داند نسبت به چنین رفتارهای مذموم و ناشایست اعتراض خود را اعلام و از منظر حرفه‌ای و صنفی، از مجریان پیشکسوت رسانه دفاع کند.

امید است مدیران و برنامه‌سازان، با درایت بیشتری میهمانان برنامه‌های زنده را برگزینند و از تکرار چنین لحظاتی که جایگاه رسانه ملی به‌عنوان میراث همه ملت ایران را تنزل می‌دهد و از اعتماد ملی نسبت به آن می‌کاهد اجتناب کنند و برای دلجویی از مجریان پیشکسوت اقدامات لازم را انجام دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اختلاف بایدن و نتانیاهو، تاکتیکی یا راهبردی؟در پلان کلی و با توجه به فشارهای داخلی و خارجی علیه نخست‌وزیر اسرائیل، او یا باید استعفا دهد یا اینکه در نهایت دست به یک اقدام انتحاری جدید بزند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ویدئویی از تبدیل شدن یک پهپاد معمولی به یک پهپاد قاتل!یک مهندس آمریکایی در یک ویدئوی جدید نشان داده است که چگونه در چند ساعت می‌توان یک پهپاد معمولی را به یک تعقیب‌کننده و قاتل انسان تبدیل کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شوخی دردسرساز ریوندی با ۲ مجری و واکنش رسمی به ماجرادر پی شوخی غیرمتعارف با دو مجری تلویزیون روی آنتن زنده، کانون مجریان رسانه‌های دیداری بیانیه‌ای منتشر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جوانان دارایی اصلی کشور به شمار می‌روندمدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: جوان دارایی اصلی یک مملکت و به نوعی موتور محرک یک جامعه به شمار می‌رود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازگشت خیبر به صدر لیگ یک در دیداری جنجالیتیم فوتبال خیبر با پیروزی برابر مس کرمان و با توجه به شکست چادرملو، دوباره به صدر جدول لیگ یک بازگشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چاپ سه‌بعدی اشیاء محقق شدمحققان موفق به معرفی یک روش جدید و کارآمد برای چاپ سه‌بعدی محصولات و اشیاء شدند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »