حسن رنگرز جانشین محمد بنا شد

29/06/1401 01:22 ب.ظ

حسن رنگرز جانشین محمد بنا شد علیرضا دبیر در حکمی حسن رنگرز را بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی منصوب کرد.

علیرضا دبیر در حکمی حسن رنگرز را به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی منصوب کرد. در پایان این جلسه و با توجه به ضرورت پیگیری برنامه‌های تیم ملی کشتی فرنگی و خداحافظی محمد بنا سرمربی این تیم، حسن رنگرز به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی منصوب و حکم خود را از رئیس فدراسیون کشتی دریافت کرد.

فدراسیون کشتی ضمن تشکر از محمد بنا سرمربی پیشین و پرافتخار تیم ملی کشتی فرنگی برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. به گزارش ایسنا، حسن رنگرز متولد ۱۳۵۹ بوده و مدال طلای مسابقات جهانی ۲۰۰۱ یونان و مدال برنز مسابقات جهانی ۲۰۰۲ مسکو را در کارنامه خود دارد.

وی همچنین اردیبهشت سال ۱۳۸۶ از سوی مرحوم یزدانی خرم به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان انتخاب شد. رنگرز در سال ۹۰ نیز با حکم مرحوم خطیب به عنوان نایب رییس فدراسیون کشتی برگزیده شد. او همچنین در سال ۹۲ به عنوان نایب رییس شورای کشتی آسیا و سپس در سال ۹۹ به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران معرفی شد. headtopics.com

ادامه مطلب:
isna_farsi »

فیلمبرداری جدیدترین اثر کیومرث پوراحمد در خبرگزاری ایلنافیلمبرداری فیلم سینمایی «پرونده باز است» در خبرگزاری ایلنا انجام شد.

رئیس جهاد دانشگاهی، سرپرست معاونت علمی ریاست‌جمهوری شدرئیس جهاد دانشگاهی، سرپرست معاونت علمی ریاست‌جمهوری شد روح‌الله دهقانی فیروزآبادی با حکم رئیس جمهوری، با حفظ سمت فعلی به عنوان سرپرست معاون علمی و فناوری رئیس جمهور منصوب شد.

بازداشت مهناز محمدی، مستندساز، در تجمع خیابان حجاب تهرانبنا بر اخبار رسیده به دست ایران‌وایر، «مهناز_محمدی»، مستندساز و فعال حقوق زنان به‌همراه تعدادی دیگر از شهروندان در تقاطع خیابان حجاب و بلوار کشاورز بازداشت شده است. اخبار_ایران

صحبتهای جنجالی پدر حسن یزدانی علیه علیرضا دبیرادعای پدر حسن یزدانی علیه علیرضا دبیر: دبیر نیم ساعت مانده به مبارزه فینال مقابل تیلور به پسرم گفت با مربی ۱۱۰ کیلوگرمی تمرین کن همین کار باعث شد ضربان قلب او به ۲۵۰ برسد حسن مگر نونهال است که می‌خواهند از نو سبک او را عوض کنند؟ کاسه صبرم لبریز شده است 😐

ابراهیم رئیسی برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل وارد نیویورک شدابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران که برای شرکت در در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به آمریکا سفر کرده است، ظهر دوشنبه به وقت محلی وارد نیویورک شد. خیلی جالبه خیلی یک شرم دیگه در پرونده آمریکا ..که با هیچ چیزی پاک نمیشه

به گزارش ایسنا، جلسه‌ی فنی در مورد تیم ملی کشتی فرنگی ظهر امروز با حضور علیرضا دبیر رئیس، حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون، علی محمدی مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و حسن رنگرز قهرمان اسبق کشتی فرنگی و سرمربی و مدیر سابق تیم‌های ملی کشتی برگزار شد.

در پایان این جلسه و با توجه به ضرورت پیگیری برنامه‌های تیم ملی کشتی فرنگی و خداحافظی محمد بنا سرمربی این تیم، حسن رنگرز به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی منصوب و حکم خود را از رئیس فدراسیون کشتی دریافت کرد.

فدراسیون کشتی ضمن تشکر از محمد بنا سرمربی پیشین و پرافتخار تیم ملی کشتی فرنگی برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.

به گزارش ایسنا، حسن رنگرز متولد ۱۳۵۹ بوده و مدال طلای مسابقات جهانی ۲۰۰۱ یونان و مدال برنز مسابقات جهانی ۲۰۰۲ مسکو را در کارنامه خود دارد.

وی همچنین اردیبهشت سال ۱۳۸۶ از سوی مرحوم یزدانی خرم به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان انتخاب شد.

رنگرز در سال ۹۰ نیز با حکم مرحوم خطیب به عنوان نایب رییس فدراسیون کشتی برگزیده شد.

او همچنین در سال ۹۲ به عنوان نایب رییس شورای کشتی آسیا و سپس در سال ۹۹ به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران معرفی شد.

رنگرز در سال ۹۸ نیز به عنوان مشاور رییس کمیته المپیک و مدیر موزه ملی ورزش انتخاب شد. او سابقه مدیریت تیمهای ملی کشتی فرنگی را هم در کارنامه دارد.