حسام‌الدین آشنا: عملکرد صداوسیما غیرحرفه‌ای و سیاست‌زده است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسام‌الدین آشنا: عملکرد صداوسیما غیرحرفه‌ای و سیاست‌زده است العربية

محسنی‌اژه‌ای، رئیس شورای نظارت بر سازمان صداوسیما، نسبت به عملکرد این رسانه به شدت اعتراض کرد و آن را «غیرحرفه‌ای، سیاست‌زده و همراه با تحلیل‌های مغرضانه» خواند.

او با نام بردن از برنامه «جهان‌آرا» که در شبکه افق صداوسیما پخش شده بود، اظهارنظرهای کارشناسان و مهمانانی که در این میزگرد حاضر شده بودند را «نسنجیده و توهین‌آمیز» توصیف کرد که بر «بغرنج‌تر شدن شرایط» می افزایند و «شکاف‌های ایجاد شده» را «تعمیق» می‌کنند. آشنا، عملکرد صداوسیما در ایام تشییع جنازه قاسم سلیمانی را در جهت برآوردن خواسته های یک جریان سیاسی خاص دانست که درصدد بود از طریق «برقراری پیوند» میان موضوع «مذاکرات» و کشته شدن سلیمانی، «انتقام درونی» از «جناح‌‏های سیاسی» بگیرد.

این نخستین بار نیست که حسام‌الدین آشنا به عنوان نماینده رئیس جمهوری ایران در شورای نظارت بر سازمان صداوسیما با این شورا دچار اختلاف می شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نمی تواند هم حرفه ای باشد هم مردمی باشد هم ...... باشد .و صدا و سیما هم باشد

خفه شو آشغال

دانشجویان در دانشگاه امیر کبیر محاصره شده اند و جانشان در خطر است. به حظور مردم برای شکستن محاصره نیاز داریم. لطفا اطلاع رسانی کنید.

حالا خوبه تهدید خبرنگاران توسط شما اصلن غیرحرفه‌ای و سیاست‌زده نبود

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گسترش اعتراضات به خامنه‌ای و سپاه پاسداران در دهها شهر ایران در دومین روزاعتراض به نقش سپاه پاسداران در سرنگونی هواپیمای مسافربری و پنهان‌کاری مقامات جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه در دومین روز، به بیش از بیست شهر گسترش یافت. بنا بر عکس و فیلم‌های ارسالی به صدای آمریکا و تو که راست میگی بالاخره یک تیتر درست زدی از فردا شروع میکنه وای اعتراضات سراسری تمام ایران را در نوردید این سامانه پایدار و همراه با افزایش از همه جهت بوده و تا هفته دیگه حکومت ساقط خواهد شد و من ا... توفیق
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش ایران به حضور سفیر بریتانیا در تهران در اعتراضات مردمی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایکائو در تحقیقات سقوط هواپیمای اوکراینی در ایران شرکت می‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا در مورد تردد کشتی‌های تجارتی در خلیج فارس | DW | 14.01.2020نیروی دریایی آمریکا به خطرات کشتیرانی در آب‌های خلیج_فارس، دریای عمان و به‌ویژه تنگه_هرمز اشاره کرده است. آمریکا اعلام کرده که ایران می‌تواند با ایجاد اختلال در سامانه موقعیت‌یاب جهانی برای این کشتی‌ها ایجاد خطر کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

راهپیمایی مردم مشهد در ابراز همدردی با شهدای سانحه هواپیما + تصویر- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimمردم مشهدمقدس به منظور ابراز همدردی با شهدای سانحه هواپیمایی و حمایت از سرداران مقاومت امروز راهپیمایی کردند. عججججججججججججب جمعیتییییییییییییییییییییییییی خدای مننننننننننننننننننننننننن !!! :))))
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نرخ ارز و طلا در بازار استانبولدلار آمریکا امروز در بازار استانبول با قیمت 5.8780 لیر و یورو نیز به بهای 6.5480 لیر ترکیه فروخته شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »