حزب‌الله: تا 25 سال دیگر، اسرائیلی در کار نخواهد بود/ رژیم صهیونیستی محکوم به زوال است/ همه زندگی سردار سلیمانی برای قدس بود- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

20/05/2020 07:21:00 ق.ظ

رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان دلیل تاسیس رژیم صهیونیستی و ادامه حیات آن را عمل نکردن ملت‌ها به وظایفشان دانست و گفت که این رژیم 25 و یا حداکثر 40 سال آینده وجود نخواهد داشت.

قاسم_سلیمانی, سردار قاسم سلیمانی

رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان: تا ۲۵ سال دیگر، اسرائیلی در کار نخواهد بود زندگی و شهادت شهید حاج قاسم_سلیمانی رمز و نماد آرمان بزرگ قدس بود نام شهید حاج قاسم سلیمانی به مساله مقدس قدس گره خورد؛ همه زندگی سردار سلیمانی مساله قدس بود

رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان دلیل تاسیس رژیم صهیونیستی و ادامه حیات آن را عمل نکردن ملت‌ها به وظایفشان دانست و گفت که این رژیم 25 و یا حداکثر 40 سال آینده وجود نخواهد داشت.

، سید «هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان اعلام کرد که مقاومت به پیشرفت و دستآوردهای قابل ملاحظه‌ای در سطح منطقه دست یافته است و  گزینه‌های خود برای مقابله با رژیم صهیونیستی را به خوبی می‌شناسد.رئیس شورای اجرایی حزب الله با بیان اینکه مقاومت آماده پاسخگویی به هرگونه حماقت رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: امروز اسرائیلی که گفته می‌شد شکست ناپذیر است، شکست خورده و در انتخاب گزینه‌های خود نیز سرگردان است.

وی گفت: چیزی که از ماه می سال 2000 تاکنون تغییر کرده این است که مقاومت صلابت بیشتری پیدا کرده است. مقاومت امروز مطئمن است و نسبت به راه و گزینه‌های خود برای مقابله با دشمن صهیونیست آگاهی کامل دارد، این در حالی است که اسرائیل در گزینه‌های خود سردرگم است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

جالبه کسانیکه زندگی سیاسی شون روزانه است برای دیگران طرحهای 25 ساله دارند !!! اقا ۵ سالدپیشم همینو گفتناااا قائدتا باید ۲۰ سال باشه چرا کم نمیشع😂😂😂 شما به 25 روز آینده رژیم منحوس و جنایتکار و دزدتان امیدوار نیستید و روزانه زندگی کثیفتان را سپری می کنید . آنوقت برای دیگران نقشه 25 ساله میکشید !!!؟ No delay, should be 23 years more

موافقت مجلس با کلیات طرح مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستیموافقت مجلس با کلیات طرح مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی نمایندگان مجلس در جریان جلسه علنی امروز مجلس کلیات طرح مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی را بررسی کرده و در نهایت با موافقت کلیه نمایندگان و رای حداکثری با آن موافقت کردند. اين مجلسو بايد به توپ بست فقط همين. همین دیروز هفت تا از سربــــار های سپاه کتلت شدن

بازرس اخراجی وزارت ‌خارجه آمریکا فروش سلاح به عربستان را بررسی می‌کردآقای لینیک مشغول بررسی پرونده‌ای بود که در آن مایک پمپئو از یک تبصرهٔ خاص و کمتر به‌کار رفته استفاده می‌کرد تا برای فروش سلاح به عربستان کنگره را دور بزند.

چه شد که ایران در حال تبدیل شدن به یکی از پیرترین کشورهای جهان است؟ - BBC News فارسیمشاور وزیر بهداشت می‌گوید 'فاجعه' پیر شدن جمعیت ایران 'فاجعه ای در ابعاد کورونا است' و ایران در سی سال آینده 'پیرترین' کشور دنیا خواهد بود. اقا وقت شریفتو صرف یه چیز بهتر کن، ما بالاشم دیدیم پایینشم دیدیم ، مالی نیس، بیشترش چسیه و لاف در غربت، شما بهتر از من تاریخ بلدی، ببین چند صدهزار چو ایران نباشد، اسمشون چنگیز و تیمور و محمود ‌و سگ وگربه ی دیگس، بیشتر ازینم حوصله ش نیس، خیر پیش... حرفای این آقا جواب این سوال مبنی بر اینکه (چه شد که همچین شد) بود؟ یکی فقر بود که گفته شد ژاپن که فقیر نیست! یکی دیگه ش اهداف ناسالم جمهوری اسلامی بود؟ عجب تحلیلی!! شد مثل دومین قتلگاه جهان‌. بابا خودتون همه پیر و پاتالید بعد گیر دادید به ایران

جمعی از منتخبان مجلس یازدهم با سردار حاجی زاده دیدار کردند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجمعی از منتخبان مجلس یازدهم با سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه دیدار کردند.

آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimآخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سقوط_هواپیمای_اوکراینی سخنگوی قوه قضائیه: تا امروز یک نفر در این پرونده بازداشت است و افراد دیگری مورد تحقیق قرار گرفتند بخشی از این پرونده در گرو اقداماتی است که باید وزارت راه در خصوص جعبه سیاه هواپیما نظر بدهند

طرح رعد 35دستگیری ۶۷۰ سارق در طرح رعد ۳۵ رئیس پلیس پایتخت: ۳ روز است که طرح رعد را شروع کردیم و ۲۰ روز کار اطلاعاتی آن طول کشید و ۲۹۱ حکم قضائی اجرا شدند و ۶۷۰ نفر از سارقین، مالخران و… دستگیر شدند اینا همونایی هستن که به مرخصی کرونایی اومده بودن لابد.

خبرگزاری تسنیم ، سید «هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان اعلام کرد که مقاومت به پیشرفت و دستآوردهای قابل ملاحظه‌ای در سطح منطقه دست یافته است و  گزینه‌های خود برای مقابله با رژیم صهیونیستی را به خوبی می‌شناسد.به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس کلیات طرح مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی را بررسی کرده و در نهایت با موافقت کلیه نمایندگان و رای حداکثری با آن موافقت کردند.Aa نمایندگان دموکرات کنگرهٔ ایالات متحده می‌گویند استیو لینیک، بازرس کل وزارت خارجهٔ این کشور که هفتهٔ گذشته با فرمان دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا اخراج شد در حال بررسی فروش گستردهٔ تسلیحات از سوی دولت کنونی به عربستان سعودی بوده است.چه شد که ایران در حال تبدیل شدن به یکی از پیرترین کشورهای جهان است؟ چه شد که ایران در حال تبدیل شدن به یکی از پیرترین کشورهای جهان است؟ ۴ ساعت پیش سی اردیبهشت در تقویم ایران به عنوان روز ملی جمعیت به ثبت رسیده است.

رئیس شورای اجرایی حزب الله با بیان اینکه مقاومت آماده پاسخگویی به هرگونه حماقت رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: امروز اسرائیلی که گفته می‌شد شکست ناپذیر است، شکست خورده و در انتخاب گزینه‌های خود نیز سرگردان است. وی گفت: چیزی که از ماه می سال 2000 تاکنون تغییر کرده این است که مقاومت صلابت بیشتری پیدا کرده است. وی در ادامه اظهار کرد: در این مدت جلسات متعددی با حضور نمایندگان وزارت خارجه، وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه تشکیل شده و از نظرات و دیدگاه‌های همه بهره گرفته شده است. مقاومت امروز مطئمن است و نسبت به راه و گزینه‌های خود برای مقابله با دشمن صهیونیست آگاهی کامل دارد، این در حالی است که اسرائیل در گزینه‌های خود سردرگم است. وی یادآوری کرد که آقای لینیک مشغول بررسی پرونده‌ای بود که در آن مایک پمپئو از یک تبصرهٔ خاص و کمتربه‌کاررفته استفاده کرد تا برای فروش سلاح به عربستان کنگره را دور بزند. سید هاشم صفی الدین که با شبکه المیادین گفت‌وگو می‌‎کرد، افزود: هدف اصلی ما در منطقه آزادسازی قدس اشغالی است که بالاخره محقق خواهد شد، اما اینکه این آزادسازی با جنگی بزرگ محقق خواهد شد، هیچ کس نمی‌داند. بر روی تمام مواد این طرح چه از لحاظ حقوق داخلی و چه از لحاظ حقوق بین‌الملل کار تخصصی انجام شده است. وی با تاکید اینکه مقاومت از زمان پیروزی در برابر رژیم صهیونیستی در سال 2006 (جنگ 33 روزه) به صورت مستمر رشد و فعالیت داشته است، اعلام کرد که مقاومت به مسئولیت‌های خود در در منطقه آشناست، در مقابل اسرائیل در تنگا قرار دارد و حتی برای سوالات نظامی خود، پاسخی ندارد.

عضو ارشد جنبش حزب الله لبنان افزود: صرف نظر از اینکه قدس چگونه آزاد خواهد شد، ما به وظایف خود عمل می‌کنیم و خود را برای مقابله با هر اتفاقی آماده خواهیم کرد. نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از رای اکثریتی به کلیات این طرح فریاد «مرگ بر اسرائیل» سردادند. این در حالی است که مایک پمپئو پیشتر اعلام کرده بود که از رئیس جمهوری خواسته آقای لینیک را اخراج کند زیرا او رسالت وزارت خارجه را «تضعیف» می‌کرده است. رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان ادامه داد: آنچه که تغییر کرده، مواضع برخی کشورهای عربی در برابر اسرائیل است. برخی از نظام‌های عربی با عادی سازی احتمالی روابط خود با اسرائیل، به دنبال تحقق اجرای طرح‌های خود در منطقه هستند و می‌کوشند از طریق عادی سازی روابط، برای اجرای سناریوهای خود، امیدواری بزرگ ایجاد کنند. شیخ صفی الدین عنوان کرد: همه طرح‌های اسرائیلی اعم از محاصره، فشار، الحاق و یهودی کردن به دلیل ترس و نگرانی از آینده است. پرسیدم ایشان (لینیک) را چه کسی منصوب کرده، گفتند رئيس جمهور اوباما، من هم گفتم کارش را تمام خواهم کرد. اسرائیل به خوبی می داند که در منطقه معادله‌ای به اسم محور مقاومت وجود دارد.

وی ادامه داد: اسرائیل از وجود ترامپ برای هدف قرار دادن مقاومت سوء استفاده می‌کند. ایران به عنوان اولین کشور حامی مقاومت و کشورهای همسو مانند سوریه، جزو اهداف خصمانه رژیم صهیونیستی هستند. هم‌رسانی این مطلب:.تغییراتی که در منطقه اتفاق افتاده باعث شده تا اسرائیل به تسریع تشکیل دولت یهودی فکر کند. مقام بلندپایه حزب الله تاکید کرد که رژیم صهیونیستی محکوم به زوال و نابودی است و من به ضرس قاطع می‌گویم که اسرائیل 40 و یا شاید حتی 25 سال دیگر را نبیند. تاسیس این رژیم غاصب و ادامه حیات آن به دلیل عمل نکردن ملت‌ها به وظایفشان است، اما آنچه که امروزه اتفاق افتاده این است که ملت‌ها زمام امور و گزینه مقاومت را در دست خود گرفته‌اند.

وی در ادامه گفت که اسرائیل در لبنان نتوانسته معادله جدیدی را تثبیت کند. اسرائیل از اینکه معادلات جدیدی را اعمال کند، نگران است زیرا می‌داند که برای آن هزینه و تبعات دارد. از جمله پیروزی که لبنان در سال 2006 به دست آورده، این بود که به اسرائیل فرصت رسیدن به اهدافش را نداده است. رئیس شورای اجرایی حزب الله یادآور شد: ما و گروه‌های مقاومت فلسطین در بهترین شرایط همکاری به سر می بریم و در جبهه واحد برای مقابله با معامله قرن و فشار به مقاومت قرار داریم. وی افزود: زندگی و شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی رمز و نماد آرمان بزرگ قدس بود و فرمانده واقعی محوری بود که آن را ایجاد کرد.

در واقع نام شهید حاج قاسم سلیمانی به مساله مقدس قدس گره خورد. همه زندگی سردار سلیمانی مساله قدس بود. وی همچنین به زمزمه‌های مربوط به استقرار نیروهای بین المللی در مرزهای سوریه و لبنان اشاره کرد و درباره سرانجام آن هشدار داد و گفت: برخی‌ها با ایجاد تشکیل اتاق‌ عملیات مشترک با آمریکایی‌ها می‌خواهند تحرکات ما بین لبنان و سوریه را رصد کنند، اما این طرح با شکست مواجه خواهد شد. شیخ صفی الدین با تاکید بر لزوم ازسرگیری روابط لبنان و سوریه گفت که در سایه فشار اقتصادی، اکنون بیروت بیش از دمشق نیاز به برقراری این ارتباط دارد و مخالفان این امر، مسئول مشکلات اقتصادی مردم لبنان هستند. انتهای پیام .