حزب ‌الله: سازشگران فاقد حداقل احساسات انسانی در مقابل آلام فلسطینیان هستند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

معاون دبیرکل حزب الله لبنان با بیان که سازشگران فاقد حداقل احساسات انسانی در مقابل آلام فلسطینیان هستند، تصریح کرد: آیا عقلانی است که امارات، عید یهودی پسح را به سران اسرائیل تبریک بگوید، ولی هیچ توجهی به کسانی نداشته باشد که علیه این [رژیم] ظالم فریاد برآورده‌اند؟

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، شیخ نعیم قاسم معاون سیدحسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان روز دوشنبه در مراسم سالگرد روز اسیر فلسطینی در بیروت اظهار داشت: وجدان انسانی و سازمان‌های مدافع حقوق بشر کجاست که افزون بر ۴ دهه است که هزاران فلسطینی در زندان‌های رژیم اشغالگر محبوس شده‌اند؟!

وی گفت: این کشورها هیچ اهمیتی برای اسرای فلسطینی قائل نیستند، بلکه در سرپوش گذاشتن بر [جنایات] رژیم صهیونیستی، همچنان همدست این رژیم هستند. شیخ نعیم قاسم گفت: آیا عقلانی است که امارات، عید یهودی پسح را به سران اسرائیل تبریک بگوید، ولی هیچ توجهی به کسانی نداشته باشد که علیه این [رژیم] ظالم فریاد برآورده‌اند؟

شیخ نعیم قاسم با بیان اینکه اسرای فلسطینی با جهاد و صبر، به عزم و اراده ملت فلسطین کمک می‌کنند، تصریح کرد، مردم فلسطین باور داشته باشند که تنها نیستند، بلکه تمامی نیروهای مقاومت در منطقه با آنان است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اونهاییکه دم از مبارزه میزنن چه گوهی خوردن. بیشرفها فقط دنبال پول یامفت بقیه کشورها هستند.

جسارتا فلسطینیان دیوارو گاز زدن سنگ برداشتن به سمت نظامیان که بعد اعتصاب و شورش اونجا رسیده بودن پرتاب نمودن! الان حداقل احساسات انسانی در مقابل یه مشت شتر و خرس و کرگدن عرب که قیافشون عینه دزدها و قاتل ها زورگیری تو خیابون رو انجام میدن و چاقوکشی چهاربار این ماه گزارش شده چیه؟!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تهدید حزب عرب‌های اسرائیل به خروج از دولت ائتلافی نفتالی بنت | DW | 18.04.2022نفتالی بنت، نخست‌‍وزیر اسرائیل در ائتلاف شکننده هشت حزبی خود با بحران مواجه شده است. پس از تشدید درگیری‌ها در کوه معبد در اورشلیم، حزب عرب‌های اسرائیل تهدید کرده است که از دولت ائتلافی خارج خواهد شد. رژیم جعلی اسراییل، 'نابود'است بی تردید... به این عربها نباید رو داد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فشار بر دولت ائتلافی اسرائیل در پی گسترش خشونت‌ها در بیت‌المقدس؛ حزب عربی عضویت خود را تعلیق کردحزب عربی «فهرست متحد عربی» روز یک‌شنبه ۱۷ آوریل خبر داد که عضویت خود را در دولت ائتلافی اسرائیل در پی بروز خشونت‌ها در مسجدالاقصی به حالت تعلیق در می‌آورد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بروز تنش در دولت ائتلافی اسرائیل درپی تحولات مسجد الاقصیتنش‌های جدید در روابط اسرائیل و فلسطینیان که به تکرار اقدامات خشونت‌بار در مسجد الاقصی کشیده شده، دولت ائتلافی نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، را یک گام دیگر به سوی فروپاشی...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

فشار بر دولت ائتلافی اسرائیل در پی گسترش خشونت‌ها در بیت‌المقدس؛ حزب عربی عضویت خود را تعلیق کردحزب عربی «فهرست متحد عربی» روز یک‌شنبه ۱۷ آوریل خبر داد که عضویت خود را در دولت ائتلافی اسرائیل در پی بروز خشونت‌ها در مسجدالاقصی به حالت تعلیق در می‌آورد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تجمع اهوازی‌ها در مقابل پارلمان اروپا در سالگرد انتفاضه آوریلنمایندگان احزاب و شخصیت‌های عرب اهوازی مقیم اروپا با تجمع در مقابل پارلمان اروپا در بروکسل، روز شنبه، بر رساندن صدای هموطنان خود در داخل ایران به مراکز العربیه غلط میکنه از فلسطینیهای تروریست و حرامزاده حمایت میکنه روزه برده شمارواینهمه خبرفیک وکصشعرازکجاتون درمیاد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

خوک‌ها پیش از اعزام به سلاخ‌خانه جیغ مایوسانه می‌کشندمحققان اروپایی به راهکاری برای رمزگشایی از احساسات ابراز شده توسط خوک‌ها بر اساس سر و صدای آنها در موقعیت‌های مختلف دست یافتند. ‘Desire peaceful ties’: PM Shehbaz Sharif pens letter to Modi ARYNews بیچاره خوک ها هم از دست دانمارکی ها راحت نیستند. روزی بشریت به تکامل واقعی خود خواهد رسید و شرمسار از جنایاتی که در حق دیگر موجودات. نسل‌های آینده، انسان امروز حیوان کش و حیوان خوار را به عنوان وحشی قلمداد خواهند کرد، مشابه همانطور که ما به برده‌کشان یکی دو نسل پیش نگاه می‌کنیم. GoVegan
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »