حزب حاکم کره جنوبی در پایان برگزاری انتخابات در دوره کرونا پیروز شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

🔺حزب حاکم کره جنوبی در پایان برگزاری انتخابات در دوره کرونا پیروز شد ⚡️حزب حاکم لیبرال در کره جنوبی در انتخابات پارلمانی آن کشور که با فاصله گذاری اجتماعی ناشی از ویروس_کرونا در حوزه های اخذ رای برگزار شد به یک پیروزی پر سر و صدا دست یافت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

صدای آمریکا - حزب حاکم لیبرال در کره جنوبی در انتخابات پارلمانی آن کشور که با فاصله گذاری اجتماعی ناشی از ویروس کرونا در حوزه های اخذ رای برگزار شد به یک پیروزی پر سر و صدا دست یافت. نرخ مشارکت در این انتخابات بالاترین در حدود سه دهه گذشته بود.

دولت مون جائه این با این اکثریت مطمئن با جسارت بیشتری سیاست های اصلی داخلی و اهداف خارجی اش از جمله احیای دیپلماسی با کره شمالی مسلح به جنگ افزار هسته ای را دنبال خواهد کرد. مون از مردم کشورش برای استحکام بخشیدن به دولتی که سخت در مبارزه برای غلبه بر یک بحران ملی است قدردانی کرد. برگزاری انتخابات کره جنوبی در دوره شیوع ویروس کرونا می تواند الگویی برای ایالات متحده و اروپا در فصل انتخابات باشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در کره شمالی چگونه است؟وضعیت کرونا در کره شمالی چگونه است؟ 🔹بر اساس گزارش‌ها تاکنون بیش از 2 میلیون نفر در 185 کشور جهان به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند. اما مقامات کره شمالی می‌گویند این کشور به طور کامل از ویروس در امان مانده است. مشاهده در سایت👇
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در اروپا؛ شیوع گسترده ویروس در انگلستان و فرانسه📌کرونا در اروپا؛ شیوع گسترده ویروس در انگلستان و فرانسه ◀️انگلستان و فرانسه که شمار قربانیان کووید-19 در این دو کشور به سرعت در حال افزایش است ممکن است بیش از همه تحت تأثیر این بیماری همه گیر در اروپا قرار بگیرند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در اسرائیل؛ توافق مقدماتی در دولت نتانیاهو برای لغو تدریجی قرنطینهدولت اسرائیل طرحی را به طور مقدماتی به تصویب رسانده است که برخی محدودیت‌های سختگیرانه‌ که از حدود یک ماه پیش برای مهار اپیدمی کرونا بر بخش‌های تجاری، خدمات و تولیدات این کشور اعمال شده را به طور تدریجی و مشروط لغو می کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رئیسی: جلوه‎های غرورآفرین ارتش را در این روزها در مقابله با کرونا شاهد بودیمرئیس قوه قضائیه در پیامی به فرمانده کل ارتش روز ارتش را به خانواده بزرگ ارتش جمهوری اسلامی، فرماندهان ، کادر و سربازان این ارتش سرافراز تبریک گفت. وقتی طرف رویای رهبری دارد به حمایت ارتش و سپاه نیاز مند است!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت سه جوان در بجنورد به خاطر شرکت در چالش جراتبجنورد؟؟ شط دهاتی بازی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بی‌عدالتی در پیله پروانه/حجم بالای خطا در توزیع کارت‌های هدیه بین دستفروشانیک پیرزن را می شناسم که سرپرست خانوار است و با چرخ دستی رفت و آمد می کند، به او کارت هدیه تعلق نگرفته، به مسئول غرفه دارها می گویم، چرا به فلانی کارت داده نشده، می گوید او را نمی شناسم!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »