حریف والیبال ایران در فینال بازی‌های‌ آسیایی

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

چین با برتری برابر ژاپن به فینال بازی‌های آسیایی هانگژو صعود کرد و رقیب ایران شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش مشرق، در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی والیبال بازی‌های آسیایی هانگژو، تیم ملی والیبال چین توانست ۳ بر صفر ژاپن را شکست دهد و به دیدار نهایی برسد. چینی‌ها قاطعانه در ست نخست ۲۵-۱۵ توانست به برتری برسد و در ست دوم نیز ۲۵-۲۰ به برتری رسید.البته ژاپن در این رقابت‌ها ترجیح داد تیم دوم خودش را به رقابت‌ها بفرستد چرا که رقابت‌های انتخابی المپیک در پیش است و قهرمان آسیا تمرکز خود را روی رویدادهای پیش‌رو گذاشته است.

پیش از این بازی تیم ملی والیبال ایران در مرحله نیمه‌نهایی والیبال بازی‌های آسیایی هانگژو از ساعت ۱۰ دوشنبه، سوم مهر به مصاف قطر رفت و با پیروزی سه بر صفر (۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۲) به فینال صعود کرد. در این بازی امیرحسین اسفندیار با ۱۹ امتیاز امتیازآورترین بازیکن شد و امین اسماعیل نژاد و یوسف اغلاف هر کدام ۹ امتیاز به دست آوردند.

تیم ملی والیبال ایران که در دو دوره قبل این رقابت‌ها قهرمان شده، اکنون به دنبال کسب سومین قهرمانی پیاپی است. دیدار نهایی والیبال قهرمانی آسیا فردا ساعت ۱۵:۰۰ برگزار می‌شود و ایران و چین میزبان رقابت‌ها به مصاف هم خواهند رفت. ایران پیش از این در لیگ ملت‌ها به مصاف چین رفته و در سه ست پیاپی موفق به شکست حریفش شده بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چین حریف والیبال ایران در فینال بازی‌های‌ آسیاییچین با برتری برابر ژاپن به فینال بازی‌های آسیایی هانگژو صعود کرد و رقیب ایران شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حریف تیم والیبال ایران در نیمه نهایی مشخص شدتیم ملی والیبال قطر، حریف ایران در مرحله نیمه‌نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو شد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

صعود تیم ملی والیبال ایران به فینال بازی‌های آسیایی هانگژوتیم ملی والیبال ایران با پیروزی مقابل قطر به فینال بازی‌های آسیایی هانگژو صعود کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

باخت تکواندوکار ایران در یک قدمی طلا/ حاج‌موسایی نقره گرفتتکواندوکار ایران با شکست در فینال بازی‌های آسیایی به مدال نقره رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تیم میکس تفنگ فینالیست شد/رقابت تیراندازان برای مدال برنزتیم تفنگ بادی ایران در میکس تیمی بازی‌های آسیایی هانگژو به فینال راه یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیروزی حسین‌پور و حذف میرنوراللهی در آغاز سومین روز بازی‌های آسیاییتکواندوکار ایران در آغاز روز بازی‌های آسیایی مقابل حریف اندونزیایی خود به پیروزی رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »