حریرچی: یک پنجم فوتی‌های روزانه کشور ناشی از کرونا است

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک‌پنجم فوتی‌های روزانه کشور ناشی از کرونا است | حریرچی: از مهم‌ترین عوامل ابتلا به کرونا مسافرت است، همچنین ۴۱درصد ناشی از دورهمی‌های خانوادگی و ۵۱‌درصد مابقی نیز مربوط به خانواده‌هایی است که از بیرون بیماری را به داخل خانه راه داده‌اند

ایرج حریرچی روز سه شنبه در جلسه اعضای ستاد استانی مقابله با کرونا در همدان بیان کرد: روزانه حدود یک هزار و ۵۰ نفر در کشور جان خود را از دست می دهند که بیش از ۲۰۰ تن از آنها بیماران کرونایی هستند.

وی ادامه داد: این قبیل مسافرت ها به مثابه بمب ساعتی است چرا که این افراد بیشتر استان های سفید را به عنوان مقصد سفر انتخاب می کنند. وی ادامه داد: حدود نیمی از مبتلایان به کرونا در همدان خانم های خانه دار هستند که به ۲ علت حضور در دورهمی یا از طریق سایر اعضای خانواده با این ویروس درگیر شدند. معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه باید مداخلات ویروس را محدود کرد افزود: برخی کشورها در صورت مشاهده چند مورد مشکوک یا مبتلا به کرونا در یک منطقه اقدام به ایجاد محدودیت شدید و غربالگری همه افراد آن منطقه می کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت یک خبرنگار و یک عکاس حوزه کارگری در شوش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شورای امنیت به تمدید کمک‌رسانی به سوریه از طریق یک گذرگاه مرزی ترکیه رای داد🔺شورای امنیت به تمدید کمک‌رسانی به سوریه از طریق یک گذرگاه مرزی ترکیه رای داد ⚡️شورای_امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه ارسال کمک‌های بشردوستانه از طریق گذرگاه‌ مرزی ترکیه به سوریه را تمدید کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ ابتلای 2186 نفر دیگر طی یک روزکرونا در ایران؛ ابتلای 2186 نفر دیگر طی یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تست کرونای یک بازیکن پرسپولیس مثبت شد- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimتست کرونای یک بازیکن پرسپولیس مثبت شد این بازیکن خوشبختانه عوارض حادی ندارد و در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می‌برد كرونا
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کرونا طی یک روز در برزیل 1071 و در مکزیک 539 قربانی گرفتطی شبانه روز گذشته در برزیل 1071 نفر، در مکزیک 539 و در هندوستان 551 تن دیگر بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قیمت‌های نجومی برای یک داروی 'تقلبی' درمان کروناقیمت‌های نجومی برای یک داروی 'تقلبی' درمان کرونا رئیس سازمان غذا و دارو با ضمن هشدار نسبت به نمونه‌های تقلبی داروی رمدسیویر در بازار سیاه که با قیمت‌های نجومی هم به فروش می‌رسد، تاکید کرد که تا زمان تایید اثربخشی این دارو، پزشکان از تجویز آن خودداری کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »